Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

KOMUNIA 

Podkategorie

 • Zaproszenia komunijne

  Zaproszenia komunijne w pięknych i oryginalnych wzorach pozwolą zaprosić gości na uroczystość. Modne zaproszenia na Komunię dla dziewczynki i chłopca. Autorskie propozycje zachwycą gości, a możliwość samodzielnego wypisania i piękny tekst zaproszeń sprawia, że to świetna propozycja, która oczaruje najbliższych. Zaproszenia posiadają w komplecie dopasowane koperty. Dzięki temu, że są dopasowane wielkością i wykonane z grubego papieru otrzymacie elegancki komplet.

 • Dekoracje komunijne na...

  Dekoracje komunijne, które powinny znaleźć się w każdej restauracji są w jasnej kolorystyce. W naszym sklepie dowiecie się, jak modnie udekorować stół na Komunię Świętą. Potrzebne będą serwetki komunijne papierowe lub flizelinowe. Dodatkowym elementem, który wzbogaci nakrycie stołu to bieżniki na stół i kieszonki na sztućce. Warto pamiętać o świecach na Komunię, które są piękną dekoracją stołu komunijnego. Dekoracje komunijne posiadają grafiki, które odnoszą się do tej uroczystości - najczęściej wybierane to kielich i Hostia.

 • Dekoracje sali na Komunię

  Dekoracji sali na Komunię to pierwsza rzecz na którą zwracają goście, który przybyli na uroczystość. Podstawowymi elementami dekoracji są balony komunijne zarówno foliowe jak i klasyczne balony lateksowe. Bardzo często wybierane są również balony komunijne ze stojakiem, które tworzą wyjątkową balonowa kompozycję. Dla podkreślenia ich wyglądu polecamy banery i girlandy komunijne. Uniwersalne napisy podkreślą charakter przyjęcia oraz będą pięknie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach. Wiele osób decyduje się również na udekorowanie krzesła dziecka komunijnego pokrowcem. W ofercie naszego sklepu znajdują się klasyczne białe pokrowce oraz pokrowce z napisami. Dekoracja sali na przyjęcie komunijne jest bardzo ważna dlatego warto zaplanować motyw przewodni przyjęcia, wówczas będzie można stworzyć piękny styl komunijny.

 • Podziękowania dla...

  Podziękowania dla gości komunijnych to zwyczaj który coraz częściej gości na Waszych przyjęciach. Podziękowania można stworzyć samemu lub skorzystać z gotowych upominków takich jak czekoladki lub lizaki. Modną opcją jest również wykorzystanie w tym celu pudełeczek na upominki. Na Komunie polecamy pudełeczka w kształcie srebrnej lub złotej Hostii. W formie podziękowania można użyć np bilecików z podziękowaniem. To subtelny element dekoracji stołu oraz wyjątkowe podziękowanie dla każdego z gości. Tak przygotowany bilecik można ułożyć przy nakryciach gości lub wręczyć im osobiście razem z upominkiem.

 • Złota Komunia

  Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Złota Komunia to modne dekoracje na Komunię Świętą. W kolekcji znajdują się niezbędne elementy do udekorowania sali i stołu na przyjęcie komunijne w restauracji. Modne są elementy dekoracyjne, które zawierają motyw: kielicha, Hostii, winogron lub konwalii. Do pięknej aranżacji stołu na Komunię trzeba wykorzystać: serwetki komunijne, bieżnik flizelinowy, świece oraz czekoladki na podziękowanie.

 • Srebrna Komunia

  Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Srebrna Komunia to modne dekoracje na Komunię w jasnej kolorystyce. W kolekcji są elementy dekoracyjne, które muszą znaleźć się na przyjęciu komunijnym. Do aranżacji stołu na Komunię można wykorzystać: serwetki papierowe, świece komunijne, czekoladki na podziękowanie dla gości lub ozdobne pudełka na ciasto. Srebrne dekoracje na Komunię pasują zarówno na przyjęcia dla dziewczynki, jak i dla chłopca.