DLA RESTAURACJI

Nowe produkty

Ostatnie posty

DLA RESTAURACJI 

Podkategorie

 • SERWETKI

  Serwetki dla restauracji są niezbędnym elementem, udekorują stół niezależnie od przyjęcia. Serwetki pełnią funkcję również praktyczną, służą do wytarcia rąk i ust po zakończonym posiłku. W naszej ofercie mamy serwetki: papierowe, flizelinowe, materiałowe, okolicznościowe, podtalerze podkładki oraz kieszonki na sztućce. Serwetki papierowe, flizelinowe idealnie sprawdzą się podczas każdej okazji, ponieważ są dostępne w wielu kolorach oraz wzorach. Serwetki okolicznościowe wykorzystuje się podczas specjalnych przyjęć. Kieszonki na sztućce, podtalerze podkładki sprawią, że nakrycie stołu w lokalu będzie eleganckie. Dodatkowymi dekoracjami dla restauracji, które będą potrzebne do zorganizowania przyjęcia to: świece, świeczniki, szkło, wazony, obrusy oraz tiul.

 • ŚWIECE

  Świece dla restauracji są bardzo klimatycznym i często stosowanym elementem dekoracyjnym, który ociepla i oświetla wnętrze pomieszczenia. Ze względu na różne wnętrza lokali i panującą w nich atmosferę, oferujemy świece na stół: podgrzewacze, pieńkowe, kule, stożkowe, pływające, zapachowe i LED. W naszej ofercie mamy świece dla restauracji w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Lokale gastronomiczne kojarzą się z klimatycznym nastrojem, dlatego warto wprowadzać do nich takie produkty jak: świece, świeczniki, wazony oraz inne dekoracje do restauracji. Stworzyliśmy podział na okoliczności, podczas których świeczki mogą okazać się niezbędnym elementem dekoracyjnym: świece komunijne, świece weselne i świece na Chrzest.

 • ŚWIECZNIKI I WAZONY

  Świeczniki i wazony to dekoracje w restauracji, które dopełnią aranżację wnętrz i przyjęć okolicznościowych. Świeczniki utrzymują i prezentują świece, pełnią funkcję praktyczną oraz dekoracyjną. Wazony są naczyniem do kwiatów, równocześnie pełnią funkcję nietypowego świecznika. Zarówno wazony, jak i świeczniki dostępne są w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach. Duży wybór spośród tych dekoracji na pewno pomoże w aranżacji lokalu lub hotelu w dowolnym stylu.

 • BIEŻNIKI I OBRUSY

  Bieżniki i obrusy na stół dla restauracji są najczęściej stosowanymi dekoracjami w lokalach. Bieżniki na stół wykonane są z: flizeliny, organzy, satyny, juty. W zależności,  na jaką okazję potrzebujemy bieżniki, można wybrać: gładkie, dekoracyjne. Obrusy plamoodporne w restauracji są ważnym elementem, ponieważ materiał nie wchłania tłuszczu. W zasadzie nie ma obowiązku stosowania obrusów i bieżników do dekoracji stołu, ale na pewno lepiej spożywa się jedzenie przy prawidłowym nakryciu stołu. Stół jest najważniejszym meblem w restauracji, to przy nim siedzimy i spożywamy posiłki, dlatego powinien być prawidłowo nakryty.

 • NA KRZESŁA

  Dekoracje na krzesła są dodatkowym elementem, który z pewnością zmieni wygląd wnętrza restauracji. Krzesła można udekorować za pomocą: pokrowców, szarf, wianków, girland. Pokrowce na krzesła są najczęściej stosowaną dekoracją, która wykorzystywana jest podczas uroczystych przyjęć w lokalu. Szarfy, kokardy na krzesła z pokrowcami stworzą niesamowity, charakterystyczny klimat uroczystości. Wianki, serce wiklinowe, girlanda kwiatowa delikatnie ozdobią krzesła, nadając im subtelnego wyglądu.

 • MATERIAŁY

  Materiały, tkaniny ozdobne mogą mieć wiele zastosowań w restauracji i hotelu. Aranżacja wystroju lokalu powstaje w zależności od okoliczności i indywidualnych potrzeb. Prawidłowo udekorowany stół to ważny element każdej uroczystości, warto zadbać o to, stosując odpowiednie dekoracje pasujące do zaplanowanej aranżacji lokalu. Materiały takie jak: organza, satyna, tiul i poliester, są idealnym dodatkiem do dekoracji stołu, ale również krzeseł.

 • DEKORACJE SALI

  Dekoracje wnętrz i sali powinny być odpowiednio dobrane do przyjęcia w restauracji. Do dekoracji sali weselnej, komunijnej, czy świeta - można wykorzystać: balony, diamenciki, lampki, girlandy, rozety, kule, dekoracje drewniane. Wiele z dekoracji dostępnych w naszym sklepie internetowym można wykorzystać więcej niż jeden raz, ponieważ pasują na wiele okoliczności. Goście będą zachwyceni pomysłowością wykorzystania dekoracji w lokalu.

 • SŁODKI STÓŁ

  Słodki stół dla restauracji może okazać się ciekawym dodatkiem. Tzw. “candy bar” jest coraz częściej stosowany na: weselach, urodzinach, wieczorach panieńskich. Słodki stół można udekorować w dowolny sposób, wykorzystując ciekawe dekoracje. Słodki stół musi mieć w swoim asortymencie słodkości, które są bardzo ważnym elementem. Pudełka na ciasto będą idealną formą podziękowania gościom. Pomysł ze słodkim stołem sprawdzi się na wielu przyjęciach i zostanie zapamiętany na długo.

 • KOLEKCJE

  Dekoracje sali i stołów w restauracji są ważnym elementem, który wpływa na wygląd nakrycia stołu i wnętrza lokalu. Najczęściej wybierane są dekoracje stołu w białym, złotym i srebrnym kolorze! W naszym sklepie najczęściej wybierane kolekcje to: Złota Koronka, Srebrna-Koronka, Srebrno-Złota. Wykorzystanie produktów z tych kolekcji efektownie wpłynie na dekoracje komunijne, weselne, świąteczne i na Chrzest! Przygotowanie przyjęcia w restauracji i hotelu może być przyjemniejsze poprzez podział dekoracji na kolekcje. Idealnie dopasowane dekoracje do przyjęcia na pewno stworzą mu niezwykły klimat i nadadzą charakteru. Dostosowanie kolekcji do uroczystości nada przyjęciu magiczny urok i odpowiednią atmosferę. W naszym sklepie internetowym oferujemy dekoracje, które będą pasować na kilka uroczystości.

 • OFERTA HURTOWA