Nowe produkty

Ostatnie posty

Kolekcja Rosegold 18

Dekoracje dla restauracji z Kolekcji Rosegold 18 to specjalny zbiór produktów, które są niezbędne podczas planowania przyjęcia osiemnastkowego w restauracji. Piękne i duże balony urodzinowe oraz takie w formie foliowych cyferek z pewnością spodobają się gościom. Serwetki papierowe i flizelinowe z motywami 18 cudownie zaprezentują stół w restauracji.

Kolekcja Rosegold 18 32 produktów

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Dekoracje urodzinowe - Kolekcja Rosegold 18

Dekoracje urodzinowe dla restauracji powinny być zestawem zgrabnie dobranych ozdób urodzinowych. Balony, girlandy, świece - to jedne z wielu wariatów dekoracyjnych na 18 w restauracji. Przedstawiamy nową, wspaniałą ofertę dekoracji urodzinowych na 18 w modnym kolorze metalicznego różu - Rosegold. Są to dekoracje uwielbiane przez żeńską część klientów. Nic dziwnego, ponieważ są niezwykle urocze i pięknie prezentują się na przyjęciu z okazji 18 urodzin. 

Do najbardziej popularnych wystrojów sali na 18 zaliczają się głównie banery, lampiony, fotościanki czy ozdobne kurtyny. Niejednokrotnie to one grają pierwsze skrzypce na tle dekoracji urodzinowych. Modne są także dekoracje na 18 DIY, czyli przygotowane samodzielnie. Są one niezwykłą inspiracją do stworzenia oryginalnego wnętrza przyjęcia. Stwórzcie wyjątkowe aranżacje, wykorzystując nasze wspaniale prezentujące się ozdoby z niezwykle dziewczęcej kolekcji Rosegold. 

Balony urodzinowe

Balony urodzinowe na 18 z nowej kolekcji Rosegold to przede wszystkim kultowe balony foliowe cyferki. Głównie pompuje się je helem, przez co prezentują się niezwykle elegancko z innymi elementami wystroju w restauracji. Szczególnie polecamy duże balony foliowe w kolorze Rosegold oraz balony z napisem HAPPY BIRTHDAY, które będą cudownym tłem do sesji fotograficznych. 

Balony foliowe cyferki na 18

Balony foliowe cyferki na 18

Balon foliowy napis urodzinowy dla restauracji

Balon foliowy napis urodzinowy dla restauracji

Dekoracje na stół w restauracji na 18

Dekoracje na stół w restauracji na 18 to wspaniały pomysł, aby w oryginalny sposób podkreślić charakter przyjęcia osiemnastkowego. Jak udekorować stół w restauracji na 18? Można zrobić to za pomocą pięknych i eleganckich świec w kolorze metalicznego różu z Kolekcji Rosegold 18. Klasyczne, proste świece dla restauracji po umieszczeniu w eleganckich świecznikach, cudownie podkreślają atmosferę 18 urodzin dziewczyny. 

Świece dla restauracji Rosegold

Świece dla restauracji Rosegold

Najmodniejsze dekoracje urodzinowe dla restauracji

Najmodniejsze dekoracje urodzinowe dla restauracji z Kolekcji Rosegold to również delikatne i subtelne rozety papierowe w odcieniach różu i złota. Mają one różnorodną wielkość, przez co można je dostosować do każdego wnętrza i wizji pomieszczenia. Rozety papierowe świetnie prezentują się zawieszone na suficie, przez co wybitnie wyglądają, dryfując w powietrzu. 

Rozety papierowe na 18 Rosegold

Rozety papierowe na 18 Rosegold

Inną formą modnej dekoracji stołu lub jako element aranżacji wnętrza są piękne serpentyny w kolorze metalicznego złota, które z całą pewnością będą detalicznym uzupełnieniem aranżacji i spodobają się gościom restauracji. Jest to niedroga i efektywna dekoracja urodzinowa.

Serpentyna Rosegold na 18

Serpentyna Rosegold na 18

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej nowej kolekcji Rosegold 18,

które pozwolą Twojej restauracji zbudować wyjątkowy klimat przyjęcia osiemnastkowego.

Zbuduj urodzinową atmosferę z NiebieskiStolik.pl!