Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Wybierz dekoracje na 18 Urodziny

Dekoracje na 18 Urodziny są wspaniałym elementem wystroju lokalu. Serwetki papierowe i flizelinowe oraz obrusy to podstawowa ozdoba stołu urodzinowego. Zdecydowanym hitem są balony urodzinowe cyfry oraz dekoracje urodzinowe DIY w stylu - zrób to sam. Oferujemy piękne balony na 18 w wielu modnych wariantach kolorystycznych w najmodniejszym stylu. Wybierając nasze dekoracje na 18 Urodziny stworzysz wspaniałe aranżacje, które zachwycą wszystkich gości. 

Wybierz dekoracje na 18 Urodziny 

Podkategorie

  • Kolekcja Złoto-czarna na 18 Urodziny

    Dekoracje na 18 Urodziny z Kolekcji Złoto-Czarna 18 to specjalny zbiór produktów, które są niezbędne podczas planowania przyjęcia osiemnastkowego dla solenizanta. Piękne i duże balony urodzinowe oraz takie w formie foliowych cyferek z pewnością spodobają się gościom. Serwetki papierowe i flizelinowe z motywami 18 cudownie zaprezentują stół na przyjęcie. 18 Urodziny utrzymane w złoto-czarnej kolorystyce to niezwykle elegancka propozycja w najmodniejszych stylach glamour!

  • Kolekcja Rosegold na 18 Urodziny

    Dekoracje na 18 Urodziny z Kolekcji Rosegold 18 to specjalny zbiór produktów, które są niezbędne podczas planowania przyjęcia osiemnastkowego. Piękne i duże balony urodzinowe oraz takie w formie foliowych cyferek z pewnością spodobają się gościom. Serwetki papierowe i flizelinowe z motywami 18 cudownie zaprezentują stół na przyjęcie. Dekoracje w kolorze rosegold to najmodniejsza propozycja sezonu! Z naszymi dodatkami wyczarujecie wspaniałe aranżacje na 18 Urodziny!

Dekoracje na 18 Urodziny

18 urodziny to świetna okazja do uroczystego świętowania. Przyjęcia 18-stkowe powinny być oprawione w odpowiednie elementy dekoracyjne, które będą pasowały do urodzinowego klimatu. Odpowiednie dekoracje urodzinowe są gwarantem sukcesu przyjęcia oraz satysfakcji klientów. 

Dekoracje na 18 Urodziny 

Dekoracje na 18 urodziny to cudowny sposób na aranżację wnętrza. Oryginalne dekoracje urodzinowe i efektywne ozdoby z pewnością będą miłym zaskoczeniem dla gości. Wysoka estetyka oraz odpowiedni dobór dekoracji z pewnością zostanie doceniony. Zadbaj o wspaniały wystrój wnętrza i zaskocz swoich gości! Modne dekoracje osiemnastkowe to przede wszystkim ozdoby DIY (do it yourself), czyli wykonane samodzielnie. Z pewnością są bardzo indywidualistyczne. Polecamy piękne serwetki papierowe i serwetki flizelinowe z naszej oferty do dekoracji na stół oraz stylowe balony urodzinowe cyferki w różnych wariantach kolorystycznych oraz standardowe balony z różnorodnymi nadrukami. 

Serwetki papierowe na 18 Urodziny

Serwetki papierowe na 18 Urodziny są podstawową dekoracją na stół. Odpowiedni dobór motywu oraz koloru serwetek z pewnością efektywnie urozmaici wystrój pomieszczenia. Polecamy piękne serwetki papierowe na 18, które zostały wykonane z 3-warstwowego papieru. Klasyczna biel serwetki świetnie komponuje się ze złotym, połyskującym napisem “18th Birthday!”.

Serwetki papierowe dla restauracji na 18

Serwetki papierowe na 18

Balony na 18

Balony na 18 to najbardziej popularna dekoracja przyjęcia urodzinowego. Można w ten sposób zgrabnie podkreślić wyjątkowość uroczystości oraz zadbać o wizualną odsłonę. Balony urodzinowe na 18 skutecznie podkręcą wygląd przyjęcia i zachwycą gości. Szczególnie polecamy balony z nadrukiem w różnych kolorach, na przykład złoty balon foliowy z białym napisem “18th Birthday!”.

Balony urodzinowe na 18

Balony urodzinowe na 18

Balony na 18 cyferki

Balony na 18 cyferki są zdecydowanym hitem wśród dekoracji urodzinowych. Można je efektownie umieścić pośród scenerii przyjęcia i zaplanować wspaniałą sesję fotograficzną, dzięki której dekoracja zostanie wspomnieniem na lata. Posiadamy w ofercie niezwykle modne balony na 18 foliowe cyferki z serii Rosegold, które fantastycznie prezentują się nadmuchane helem.

Balony urodzinowe cyferki na 18

Balony urodzinowe cyferki na 18