Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje na 18 STYL

Dekoracje na 18 dla restauracji są wspaniałym elementem wystroju lokalu. Serwetki papierowe i flizelinowe oraz obrusy to podstawowa ozdoba stołu w restauracji. Zdecydowanym hitem są balony urodzinowe cyfry oraz dekoracje urodzinowe DIY w stylu - zrób to sam. Oferujemy piękne balony na 18 w wielu modnych wariantach kolorystycznych, w towarzystwie charakterystycznych motywów. Zaaranżuj wspaniałą przestrzeń dla przyjęcia osiemnastkowego!

Dekoracje na 18 STYL 61 produktów

Podkategorie

  • Kolekcja Złoto-czarna 18

    Dekoracje dla restauracji z Kolekcji Złoto-Czarna 18 to specjalny zbiór produktów, które są niezbędne podczas planowania przyjęcia osiemnastkowego w restauracji. Piękne i duże balony urodzinowe oraz takie w formie foliowych cyferek z pewnością spodobają się gościom. Serwetki papierowe i flizelinowe z motywami 18 cudownie zaprezentują stół w restauracji.

  • Kolekcja Rosegold 18

    Dekoracje dla restauracji z Kolekcji Rosegold 18 to specjalny zbiór produktów, które są niezbędne podczas planowania przyjęcia osiemnastkowego w restauracji. Piękne i duże balony urodzinowe oraz takie w formie foliowych cyferek z pewnością spodobają się gościom. Serwetki papierowe i flizelinowe z motywami 18 cudownie zaprezentują stół w restauracji.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 61 elementów

Dekoracje na 18 dla restauracji

18 urodziny to świetna okazja do uroczystego świętowania. Przyjęcia w restauracji powinny być oprawione w odpowiednie elementy dekoracyjne, które będą pasowały do urodzinowego klimatu. Odpowiednie dekoracje urodzinowe dla restauracji są gwarantem sukcesu przyjęcia oraz satysfakcji klientów. 

Dekoracje na 18 urodziny dla restauracji 

Dekoracje na 18 urodzinowy dla restauracji to cudowny sposób na aranżację wnętrza. Oryginalne dekoracje urodzinowe i efektywne ozdoby z pewnością będa miłym zaskoczeniem dla gości restauracji. Wysoka estetyka oraz odpowiedni dobór dekoracji z pewnością zostanie doceniony. Zadbaj o wspaniały wystrój restauracji i zaskocz swoich gości!

Modne dekoracje osiemnastkowe to przede wszystkim ozdoby DIY (do it yourself), czyli wykonane samodzielnie. Z pewnością są bardzo indywidualistyczne. Polecamy piękne serwetki papierowe i serwetki flizelinowe z naszej oferty do dekoracji na stół dla restauracji oraz stylowe balony urodzinowe cyferki w różnych wariantach kolorystycznych oraz standardowe balony z różnorodnymi nadrukami. 

Serwetki papierowe dla restauracji

Serwetki papierowe dla restauracji są podstawową dekoracją na stół. Odpowiedni dobór motywu oraz koloru serwetek z pewnością efektywnie urozmaici wystrój pomieszczenia. Polecamy piękne serwetki papierowe na 18, które zostały wykonane z 3-warstwowego papieru. Klasyczna biel serwetki świetnie komponuje się ze złotym, połyskującym napisem “18th Birthday!”.

Serwetki papierowe dla restauracji na 18

Serwetki papierowe dla restauracji na 18

Balony na 18

Balony na 18 to najbardziej popularna dekoracja przyjęcia urodzinowego. Można w ten sposób zgrabnie podkreślić wyjątkowość uroczystości oraz zadbać o wizualną odsłonę. Balony urodzinowe dla restauracji skutecznie podkręcą wygląd przyjęcia i zachwycą gości. Szczególnie polecamy balony z nadrukiem w różnych kolorach, na przykład złoty balon foliowy z białym napisem “18th Birthday!”.

Balony urodzinowe na 18

Balony urodzinowe na 18

Balony na 18 cyferki

Balony na 18 cyferki są zdecydowanym hitem wśród dekoracji urodzinowych. Można je efektownie umieścić pośród scenerii przyjęcia i zaplanować wspaniałą sesję fotograficzną, dzięki której dekoracja zostanie wspomnieniem na lata. Posiadamy w ofercie niezwykle modne balony na 18 foliowe cyferki z serii Rosegold, które fantastycznie prezentują się nadmuchane helem.

Balony urodzinowe cyferki na 18

Balony urodzinowe cyferki na 18

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dekoracji na 18 dla restauracji!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii OKOLICZNOŚĆ:

Wesele

Komunia

Uroczystości żałobne

Wiosna

Lato

Halloween

Andrzejki

Boże Narodzenie

Sylwester i karnawał

Walentynki