Nowe produkty

Ostatnie posty

Wielkanoc

Dekoracje dla restauracji z Kolekcji Wielkanoc to niezwykły zbiór elementów aranżacji na sezon Wielkanocny 2021. Serwetki flizelinowe i serwetki papierowe oraz obrusy w wielu wariantach kolorystycznych, z pięknymi kwiatowymi motywami idealnie odwołują się do charakteru okresu świątecznego. Dekoracje dla restauracji z serii Wielkanoc pięknie prezentują się w lokalu i zachwycają gości restauracji.

Wielkanoc 20 produktów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Dekoracje dla restauracji - Kolekcja Wielkanoc

Dekoracje dla restauracji - Kolekcja Wielkanoc to barwne propozycje produktów w sezonie Wielkanocnym 2021. Kolekcja charakteryzuje się rewelacyjną kolorystyką z motywami kojarzonymi z celebrowaniem Wielkiej Nocy. Serwetki papierowe i flizelinowe wraz z pięknymi obrusami w uroczych wzorach i kolorach, cudownie prezentują się na stole w restauracji. Jest to oryginalny pomysł, aby miło zaskoczyć swoich gości. Bardzo popularne dekoracje to również dekoracje Wielkanocne DIY, które można zrobić samodzielnie przy pomocy niezbędnych materiałów. Wystrój restauracji jest bardzo ważny w budowaniu klimatu i wizerunku lokalu. Motywem przewodnim kolekcji jest kolorystyka zielono-żółta z dodatkiem motywów kwiatowo-wielkanocnych.

Serwetki dla restauracji z kolekcji Wielkanoc

Serwetki papierowe dla restauracji z kolekcji Wielkanoc to piękne wzory i kolory w klimacie wiosenno-wielkanocnym. Z pewnością będą one wspaniałym dopełnieniem wnętrza w tym okresie. Serwetki papierowe Spring Lilies pięknie prezentują się przy zastawie dla gości. Ich intensywny żółty kolor oraz wyrazista grafika kwiatów są świetnym rozwiązaniem dekoracyjnym w restauracji w okresie Wielkanocnym 2021. 

Serwetki papierowe Wielkanocne

Serwetki papierowe dla restauracji Wielkanocne

Serwetki flizelinowe dla restauracji są pomysłowe, gdy w zamiarze dekoracyjnym jest ozdobne składanie serwetek dla gości w restauracji. Serwetki flizelinowe wykonane są z flizeliny, która jest sztywna, dzięki czemu złożona forma jest trwała. Można w ten sposób efektywnie poskładać serwetki i ustawić je przy nakryciach dla gości jako ozdoby stołu w restauracji. Posiadamy w ofercie piękne serwetki flizelinowe z serii Garden Joy, które posiadają kolorowy motyw kwiatowy na wyrazistym, zielonym tle. Z pewnością rewelacyjnie będą prezentowały się jako piękne formy poukładane obok nakryć dla gości restauracji.

Serwetki flizelinowe dla restauracji Wielkanocne

Serwetki flizelinowe dla restauracji Wielkanocne

Bieżniki flizelinowe to następne elementy dekoracji Wielkanocnych na stół dla restauracji. Wielu klientów decyduje się na dopasowywanie bieżników do serwetek. Zapewnia to jednolite wykończenie aranżacji wnętrza. Posiadamy piękne bieżniki z Kolekcji Wielkanoc, które wyjątkowo komponują się z resztą produktów Wielkanocnych. Przykładem jest bieżnik flizelinowy z serii Easter Pastur, który ma delikatny, jasnozielony kolor z motywem Wielkanocnych pisanek. Jest to rewelacyjny sposób na podkreślenie wyjątkowości tego okresu. 

Obrus dla resturacji Wielkanocny

Obrus dla restauracji Wielkanocny

Dekoracje dla restauracji z kolekcji Wielkanoc - inne

Dekoracje dla restauracji z Kolekcji Wielkanoc to także piękne świeczniki, które cudownie zdobią stoły w restauracji i nadają niepowtarzalnego klimatu. W naszej ofercie posiadamy uniwersalny świecznik w komplecie z białą świecą. Można go wykorzystać jako dekoracje stołu oraz innych miejsc w restauracji. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu przyda się także na inne odświętne okazje.

Świecznik ze świecą dla restauracji

Świecznik ze świecą dla restauracji

Dekoracje dla restauracji to również różnego typu świece dekoracyjne. Polecamy piękne świece proste w kolorze butelkowej zieleni, które rewelacyjnie komponują się z aranżacją stołu oraz wnętrza restauracji. Są one bardzo elegancki i z pewnością spodobają się gościom restauracji. 

Świece dla restauracji

Świece dla restauracji

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej najnowszej kolekcji Wielkanoc,

które pozwolą Twojej restauracji zbudować wyjątkowy, świąteczny klimat Wielkiej Nocy.

Zbuduj Wielkanocną atmosferę z NiebieskiStolik.pl!