Nowe produkty

Ostatnie posty

Zielona Wiosna

Dekoracje dla restauracji z Kolekcji Zielona Wiosna są wspaniałą propozycją dekoracji dla restauracji w sezonie wiosennym 2021. Charakteryzuje się żywymi kolorami, kwiecistymi wzorami oraz pięknymi motywami wiosennymi. Serwetki papierowe oraz flizelinowe i obrusy z motywem wiosennych kwiatów z pewnością zachwycą gości restauracji. Kolekcja odznacza się zdecydowaną przewagą koloru zielonego, który bezpośrednio jest kojarzony z wiosenną porą roku.

Zielona Wiosna 16 produktów

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Dekoracje dla restauracji - kolekcja Zielona Wiosna

Dekoracje dla restauracji - Kolekcja Zielona Wiosna to wspaniałe propozycje dekoracji dla restauracji w sezonie wiosennym 2021. Kolekcja charakteryzuje się żywymi kolorami, kwiecistymi wzorami oraz pięknymi motywami wiosennymi. Serwetki papierowe oraz flizelinowe i obrusy z motywem wiosennych kwiatów z pewnością zachwycą gości restauracji. Kolekcja odznacza się zdecydowaną przewagą koloru zielonego, który bezpośrednio jest kojarzony z wiosenną porą roku.

Serwetki dla restauracji z kolekcji Zielona Wiosna

Serwetki dla restauracji z kolekcji Zielona Wiosna to głównie przewaga zieleni oraz motywów kwiatowych. Piękne nadruki z pewnością zachwycą gości restauracji. Serwetki papierowe dla restauracji z serii Love Tulips są naszym nowym produktem, który prezentuje się rewelacyjnie. Urocze różowe tulipany poruszają zmysły i są ściśle kojarzone z rozkwitającą porą roku. 

Serwetki papierowe dla restauracji

Serwetki papierowe dla restauracji

Serwetki dla restauracji z kolekcji Zielona wiosna to także serwetki flizelinowe dla restauracji, które dzięki właściwościom flizeliny są sztywne i można je składać w dowolne figury, aby idealnie ozdobić stół w restauracji. Serwetki flizelinowe z serii Wiosenny dzień mają piękny kolor żywej zieleni oraz motyw żonkila. Świetnie prezentują się w towarzystwie podkładek.

Serwetki flizelinowe dla restauracji Zielona Wiosna

Serwetki flizelinowe dla restauracji Zielona Wiosna

Bieżnik flizelinowy dla restauracji to kolejny istotny element podczas aranżacji wnętrza lokalu w sezonie wiosennym. Często dobiera się bieżnik do serwetek oraz reszty elementów wystroju stołu. Polecamy bieżnik z nowej serii Garden Joy, który jest ozdobiony po bokach pięknymi, kolorowymi kwiatami, a wszystko to na tle intensywnej, szalenie wiosennej zieleni. Z takim bieżnikiem na stole w restauracji gwarantujemy pełen lokal!

Bieżnik flizelinowy dla restauracji z motywem kwiatowym

Bieżnik flizelinowy dla restauracji z motywem kwiatowym

Dekoracje dla restauracji z kolekcji Zielona Wiosna - inne

Świeczki dla restauracji mogą w wyjątkowy sposób wpłynąć na klimat pomieszczenia. Wykorzystanie świeczek w aranżacji wnętrza jest niemal zawsze dobrym pomysłem. Świeczki matowe pływające z naszej oferty to kolejny MUST HAVE restauracji w sezonie wiosennym. Są oczywiście wykonane w kolorze zielonym i świetnie będą prezentowały się pośród innych dekoracji wiosennych dla restauracji. 

Świeczki pływające dla restauracji zielone

Świeczki pływające dla restauracji zielone

Pompony z bibuły dla restauracji to kolejny oryginalny pomysł na aranżację wnętrza. Można je efektownie zawiesić przy suficie lub dołączyć do innych dekoracji pomieszczenia. Z pewnością dekoracja będzie dostrzegalna nawet poza lokalem. Jest to fantastyczny sposób na dodanie lekkości i subtelności dla wnętrza, co jest wskazane - zwłaszcza wiosną.

Pompony bibułowe dla restauracji zielone

Pompony bibułowe dla restauracji zielone

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej najnowszej kolekcji Zielona Wiosna,

które pozwolą Twojej restauracji zbudować wyjątkowy klimat wiosenny.

Zbuduj wiosenną atmosferę z NiebieskiStolik.pl!