Nowe produkty

Ostatnie posty

Dzień Kobiet

Dekoracje dla restauracji z Kolekcji Dzień Kobiet są dedykowana dla restauracji, które planują uroczyście celebrować wyjątkowy dzień płci pięknej. Wyrazista czerwień oraz stylowe i eleganckie kwiatowe wzory świetnie sprawdzą się jako dekoracje dla restauracji na 8 marca. W ofercie naszego sklepu znajdują się serwetki papierowe oraz serwetki flizelinowe, a także piękne obrusy dla restauracji w kolorach głębokiej czerwieni. Akcenty czerwieni podkreślą charakter wnętrza restauracji, a kwiatowe wzory ocieplają pomieszczenie.  Są to idealne dekoracje dla restauracji, które w szczególny sposób podkreślą wyjątkowość Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet 22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Dekoracje dla restauracji - kolekcja Dzień Kobiet 

Dekoracje dla restauracji - kolekcja Dzień Kobiet jest zbiorem wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości, które z pewnością cudownie wpisują się w aranżację wnętrza restauracji z okazji Dnia Kobiet. Głęboka czerwień oraz kwiatowe motywy są zdecydowanym hitem na tę szczególną okoliczność. W naszym sklepie oferujemy wiele wspaniałych dekoracji na stoły w restauracji oraz piękne ozdoby wnętrza lokalu.

Serwetki dla restauracji na Dzień Kobiet

Serwetki dla restauracji na Dzień Kobiet w kolorze czerwonym to MUST HAVE w sezonie 2021. Jest to kobiecy oraz bardzo zmysłowy kolor, który rewelacyjnie buduje romantyczną atmosferę w lokalu. Każdy restaurator powinien wziąć pod uwagę dekoracje dla restauracji wnętrza oraz dekoracji na stół. 

W naszej ofercie proponujemy wysokiej jakości serwetki papierowe dla restauracji w wielu odcieniach czerwieni. Serwetki papierowe i serwetki flizelinowe można składać w dowolne formy tak, aby prezentowały się nienagannie przy nakryciu stołu w restauracji. Serwetki Dunisoft czerwone są wykonane z flizeliny oraz posiadają certyfikaty, które dają pewność, że są ekologiczne dla środowiska. 

Serwetki flizelinowe dla restauracji

Serwetki flizelinowe dla restauracji

Serwetki papierowe dla restauracji na Dzień Kobiet to również wzorzyste nakrycia stołu w postaci kwiatowych serwetek dla restauracji. Zmysłową propozycją dekoracji stołu w restauracji są nasze serwetki papierowe z serii Autumn Floral. Są to eleganckie papierowe serwetki w kolorze czerwono-bordowym z kwiatami w odcieniach różu i bieli. Rewelacyjnie prezentują się przy nakryciach dla gości restauracji. Świetnie budują romantyczny klimat w lokalu.

Bieżnik flizelinowy jest równie ważną dekoracją stołu w restauracji co serwetki, dlatego posiadamy w ofercie bieżniki, które tworzą piękne, jednolite kolekcje z serwetkami. Co to oznacza? Posiadamy cudowny obrus flizelinowy z serii Autumn Floral, który może tworzyć kompatybilny zestaw razem z papierowymi serwetkami tej samej kolekcji. Również został wykonany w kolorze czerwono-bordowym z kwiatami w odcieniach różu i bieli.

Serwetki papierowe dla restauracji

Serwetki papierowe dla restauracji

Dekoracje dla restauracji na Dzień Kobiet - inne

Balony dla restauracji to wspaniały dodatek do wystroju restauracji. Oferujemy czerwone balony w kształcie serca, które można napompować helem, dzięki czemu będą się nienagannie prezentowały. Jeśli jednak nie zamierzają Państwo napełniać balonów to polecamy patyczki do balonów, za pomocą których można swobodnie rozmieścić dodatki dekoracyjne w restauracji. 

Balony dla restauracji

Balony dla restauracji na Dzień Kobiet

Dekoracje wnętrza restauracja na Dzień Kobiet mogą być spektakularne. Z pewnością jedną z efektywnych dekoracji wnętrza restauracji są rozety ozdobne, które rewelacyjnie prezentują się wewnątrz lokalu oraz w oknach restauracji. Polecamy rozety papierowe w kolorze czerwonym z kolekcji Dzień Kobiet. Są rewelacyjne i pięknie wpasowują się w romantyczny klimat lokalu w tym wyjątkowym dniu. 

Rozety papierowe dla restauracji

Rozety papierowe dla restauracji na Dzień Kobiet

Świeczniki dla restauracji są kolejnym ważnym elementem dekoracji na stół. Świeczniki budują fantastyczny klimat przy stole oraz pięknie się prezentują w towarzystwie innych dekoracji stołu dla restauracji. Uniwersalny świecznik 2w1 na proste świece oraz tealight z pewnością będzie wspaniałą opcją na Dzień Kobiet. Wielofunkcyjność jest niezawodną wadą tego produktu, dzięki czemu jest on uniwersalny. Ten drobny, elegancki dodatek z pewnością zachwyci gości restauracji.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej najnowszej kolekcji Dzień Kobiet,

które pozwolą Twojej restauracji zbudować wyjątkowy klimat w święto Pań.

Zbuduj romantyczny klimat z NiebieskiStolik.pl