Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty świąteczne dla mężczyzn

Prezenty świąteczne dla mężczyzn muszą być przede wszystkim pomysłowe i praktyczne. Co kupić mężowi na gwiazdkę? Jaki prezent świąteczny dla Taty? A jaki dla chłopaka? Wspaniałe drewniane skrzynie oraz kosze prezentowe wypełnione akcesoriami w świątecznym i męskim stylu. Aby prezent był niepowtarzalny i oryginalny, warto skorzystać z personalizacji. Eleganckie zestawy z winem, słodkościami i męskimi gadżetami, kubeczki z imieniem, a także wiele innych świątecznych akcesoriów. To wspaniała propozycja prezentów świątecznych nie tylko dla bliskiej osoby, ale także dla pracowników i partnerów biznesowych. 

Prezenty świąteczne dla mężczyzn 288 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 288 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold

  Zestaw świąteczny zapakowany w drewnianą skrzynię wysokiej jakości. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Wybieraj zestaw z Prosecco w ekskluzywnej butelce w złotym kolorze oraz czekoladą deserową. Spraw radość bliskiej osobie w tym wyjątkowym czasie. 

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Eleganckie Święta
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Eleganckie Święta

  Szukasz eleganckiego prezentu dla Niego, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Podaruj upominek w drewnianej skrzyni wysokiej jakości. Zamów zestaw z wódką w czarnej butelce, czekoladą deserową z migdałami i skórką pomarańczy oraz migdałami w szklanym słoiczku. Kupuj spersonalizowany upominek z męską grafiką. 

  229,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black

  Ekskluzywna drewniana skrzynia z najlepszymi produktami. Zamów stylowy zestaw z okazji Świąt Bożego Narodzenia z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. Wybieraj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, winem musującym w puszce oraz czekoladą deserową z orzechami laskowymi. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Elegancki upominek świąteczny w dużej drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w bożonarodzeniowym klimacie. Wybieraj zestaw z Prosecco w złotej butelce, opakowanie kawy Davidoff, czekoladowymi cygarami oraz pralinami. Podaruj idealnie skomponowany kosz prezentowy. 

  329,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni dla Niego Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni dla Niego Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna

  Przepiękna skrzynka wykonana z naturalnego drewna z idealnie skomponowaną zawartością to świetna opcja na prezent bożonarodzeniowy. Podaruj męski zestaw z personalizacją oraz grafiką w świątecznym klimacie. W skład prezentu wchodzi: wódka czysta, krówki o śmietankowym smaku oraz fistaszki. 

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Skrzynia Obfitości GIGA
  599,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Skrzynia Obfitości...

  Duży zestaw na święta z najlepszymi produktami. Wybieraj upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Zamów skrzynię drewnianą z whisky, termoforem, serwetkami, czekoladą, kawą, herbatą, pudełeczkami, skarpetkami z motywem świątecznym oraz czekoladowymi cukierkami. 

  599,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta LUX
  399,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Najpiękniejsze...

  Zamów elegancki upominek w drewnianej skrzyni z bogatą zawartością. Wybieraj prezent z grafiką w świątecznym klimacie oraz personalizacją. W skład zestawu wchodzi: czekolada, kartka świąteczna, sianko, serwetki, herbata, kawa, miód ekologiczny, krówki, whisky oraz czapka Świętego Mikołaja. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowe święta GIGA
  359,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowe święta...

  Podaruj bliskiej osobie przepiękny zestaw w drewnianej skrzyni. Wybieraj upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zamów zestaw z wódką piernikową, czekoladami, migdałami z cynamonem, orzechami, czekoladkami oraz elementami dekoracyjnymi. Kupuj premium upominek z najlepszą zawartością. 

  359,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miodowa chwila GIGA
  399,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miodowa chwila GIGA

  Chcesz wręczyć wyjątkowy upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Zamów zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją oraz pasującą grafiką. Wybieraj prezent z Jack Daniels Honey, czekoladami, kawą piernikową, świecą zapachową, czekoladkami, miodem ekologicznym oraz plasterkami pomarańczy. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czerwono-Czarny GIGA BOX
  699,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czerwono-Czarny GIGA BOX

  Ogromny kosz prezentowy na Święta. Wybieraj prezent z personalizacją, życzeniami oraz grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj zestaw z alkoholami premium, serwetkami, słodkościami, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kawą świeżo paloną mieloną, aromatyczną herbatą, świecami kręconymi oraz innymi przepysznymi produktami. Całość udekorowana jest wstążką. 

  699,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czarny GIGA BOX
  699,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czarny GIGA BOX

  Elegancki zestaw świąteczny z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w męskim wydaniu. Zamów giga box z alkoholami Premium, świecą zapachową, dyfuzorem zapachowym, czekoladą, muchą materiałową, bawełnianymi, eleganckimi skarpetkami, puszką Jack Daniels z colą, likworami, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz truflami. 

  699,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Green Marble LIMITED
  349,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Green Marble LIMITED

  Elegancki upominek z Jackiem Danielsem Apple, świecą zapachową w ozdobnej tekturowej puszce, dyfuzorem, saszetką zapachową oraz zielonymi świecami kręconymi. Podaruj prezent zapakowany w czarny box z personalizacją, życzeniami oraz świąteczną grafiką. Całość dopełniona jest pasującą wstążką. 

  349,98 zł
 • PREZENT świąteczny wódka czysta w opakowaniu Z PODPISEM 500ml
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny wódka czysta w opakowaniu Z PODPISEM 500ml

  Zamów upominek, który można wręczyć pracownikowi lub bliskiej osobie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj wódkę czystą Soplica z personalizacją oraz grafiką w męskim wydaniu. Przepiękny prezent zapakowany w pudełko kraftowe z wyciętą choinką i napisem Wesołych Świąt przypadnie do gustu obdarowanej osobie. 

  79,98 zł
 • ZESTAW orzechy i świeca na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW orzechy i świeca na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni...

  Elegancki zestaw prezentowy, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj drewnianą skrzynię wysokiej jakości z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w pasujące odsłonie. Zamów upominek z migdałami w czekoladzie z cynamonem, miodem ekologicznym w słoiczku lub zapachową świecą. 

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Red
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Red

  Podaruj elegancki prezent świąteczny w drewnianej skrzynce. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz grafika w bożonarodzeniowym stylu. Kupuj upominek z winem w stylowej butelce, aromatyczną kawą oraz herbatą. Taki kosz prezentowy można wręczyć bliskiej osobie lub pracownikowi. 

  259,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowe Święta
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowe Święta

  Elegancki prezent, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia umieszczony w drewnianej skrzynce. Zamów upominek z najlepszą zawartością, podpisem, życzeniami oraz grafiką w świątecznym wydaniu. Podaruj zestaw z wódką piernikową, migdałami w czekoladzie z cynamonem, orzechami pistacjowymi, miodem ekologicznym oraz dekoracjami w bożonarodzeniowym...

  229,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Migdałowe Święta
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Migdałowe Święta

  Przepiękny i oryginalny zestaw świąteczny w drewnianej skrzyni. Podaruj bliskiej osobie prezent z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznym klimacie. Kupuj upominek z migdałami w czekoladzie z cynamonem, orzechami pistacjowymi, nerkowca, migdałami z cynamonem oraz białymi winem. 

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miodowe Święta
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miodowe Święta

  Szukasz eleganckiego prezentu, który można wręczyć bliskiej osobie? Zamów upominek bożonarodzeniowy z personalizacją oraz życzeniami. Całość zapakowana jest w drewnianą skrzynię, która wykonana jest z najlepszego materiału. Podaruj zestaw z whisky Jack Daniels Honey, czekoladą deserową z migdałami i skórką pomarańczy oraz pistacjami. 

  259,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowa słodycz
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Piernikowa słodycz

  Elegancki upominek w drewnianej skrzyni prezentuje się niezwykle luksusowo. Zamów prezent z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznym klimacie. Wybieraj zestaw na Święta Bożego Narodzenia z wódką o smaku pierników, migdałami w czekoladzie z cynamonem, piernikami oraz elementami dekoracyjnymi, które tworzą spójną całość. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels z czekoladą DUŻY
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels z czekoladą DUŻY

  Upominek na Święta z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw z whisky Jack Daniels, kawą mieloną świeżo paloną, aromatyczną herbatą, świecą zapachową, czekoladą z orzechami oraz czekoladowymi cukierkami. Podaruj box z personalizacją, życzeniami oraz grafiką wieńca w stylowej, świątecznej odsłonie. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Paczka Świąteczna GIGA BOX
  699,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Paczka Świąteczna GIGA BOX

  Ogromny box prezentowy z najlepszymi produktami, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj prezent z personalizacja, życzeniami oraz grafiką wieńca świątecznego. Zamów zestaw z alkoholami, słodkościami, serwetkami, Jackiem Danielsem z colą w puszce, Jim Beamem z colą w puszce oraz aromatyczną herbatą. 

  699,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Smaczne Święta
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Smaczne Święta

  Chcesz podarować bliskiej osobie przepiękny prezent w drewnianej skrzyni? Zamów upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznym klasycznym wydaniu. W skład prezentu wchodzi: whisky Jack Danels Fire, czekolada mleczna z mieszanką owoców oraz migdały w szklanym słoiczku. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miodowy z miodem pitnym
  219,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miodowy z...

  Szukasz świątecznego pomysłu na prezent? Zamów przepiękną skrzyneczkę z naturalnego drewna, z personalizacją, życzeniami oraz idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj upominek z miodem pitnym w eleganckiej butelce, ekologicznym miodem w słoiczku oraz zawieszką w kształcie renifera. 

  219,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Skrzynia Obfitości II GIGA
  699,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Skrzynia Obfitości...

  Elegancki prezent w drewnianej skrzyni z personalizacja, życzeniami oraz grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj upominek z whisky, termoforem, serwetkami, czekoladami, aromatyczną herbatą, świecami kręconymi, pudełeczkiem w kształcie aniołka oraz milutkimi skarpetkami. Zamów zestaw z idealnie skomponowaną zawartością. 

  699,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Gentleman Jack DUŻY PREMIUM
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Gentleman Jack DUŻY PREMIUM

  Szukasz oryginalnego prezentu, który można wręczyć bliskiej osobie? Zamów upominek w zadrukowanym boxie z personalizacją oraz życzeniami. Wybieraj box z alkoholem Premium, miodem w pomarańczą i imbirem, drewnianą zawieszką, krówkami śmietankowymi oraz herbatą świąteczną. Całość udekorowana jest wstążką. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Z winem, kawą i herbatą DUŻY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Z winem, kawą i herbatą DUŻY

  Elegancki prezent bożonarodzeniowy udekorowany wstążką. Zamów box z zadrukowaną grafiką wieńca, spersonalizowaną zawieszką oraz życzeniami. Podaruj upominek z winem, kawą mieloną świeżo paloną, aromatyczną herbatą, pudełeczkiem w kształcie aniołka, lampionem zapachowym oraz czekoladowymi cukierkami. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels Honey DUŻY LIMITED
  369,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels Honey DUŻY LIMITED

  Elegancki box prezentowy z idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj upominek z spersonalizowaną zawieszką, życzeniami oraz grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Kupuj zestaw z alkoholem, miodem świątecznym z pomarańczą i imbirem, czekoladą, świecą zapachową, pałką do miodu, czekoladowymi cukierkami oraz drewnianym dziadkiem do orzechów. 

  369,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Polskie Smaki z dziadkiem do orzechów DUŻY LIMITED
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Polskie Smaki z dziadkiem do...

  Szukasz oryginalnego prezentu, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Wybieraj upominek z drewnianym dziadkiem do orzechów, śliwkami w czekoladzie, zestawem czekolad, miodem wielokwiatowym z polskiej pasieki, krówkami o śmietankowym smaku oraz pałką do miodu. Zamów box z personalizacją oraz grafiką w świątecznej odsłonie. 

  249,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z toruńską wódką Piernikowe Święta
  129,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z toruńską wódką Piernikowe...

  Cudowny prezent, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj zestaw w kraftowym pudełku z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznej odsłonie. Podaruj wódkę piernikową z podpisem. Całość udekorowana jest pasującą wstążką w złotym kolorze. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z likierem orzech w czekoladzie Orzechowe Święta
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z likierem orzech w...

  Podaruj elegancki upominek zapakowany w pudełko kraftowe o ciekawej strukturze z personalizacją, życzeniami świątecznymi oraz grafiką w delikatnej kolorystyce. Wybieraj upominek z likierem o smaku orzecha w czekoladzie, szyszkami oraz cynamonem. 

  109,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z toruńską czystą wódką Fantastyczne Święta
  129,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z toruńską czystą wódką...

  Zamów elegancki i oryginalny prezent dla bliskiej osoby zapakowany w kraftowe pudełko wykonane z grubej tektury. Wybieraj upominek z personalizacją, życzeniami oraz świąteczną grafiką. Podaruj box z butelką wódki czystej toruńskiej z podpisem. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wyjątkowe Święta LUX
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wyjątkowe Święta LUX

  Szukasz ekskluzywnego zestawu świątecznego? Wybieraj upominek z produktami wysokiej jakości, personalizacją oraz motywem wieńca bożonarodzeniowego. Zamów drewnianą skrzynkę z czekoladą mleczną, winem bezalkoholowym, siankiem, pudełeczkami, kartką świąteczną, papierowymi serwetkami, herbatą, kawą, miodkiem, lampionem zapachowym oraz solą do kąpieli. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Magiczne Święta LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Magiczne Święta LUX

  Upominek prezentowy idealny na Święta Bożego Narodzenia z luksusową zawartością. Wybieraj skrzynkę wykonaną z drewna z najlepszymi produktami. W skład prezentu wchodzi: czekolada mleczna, kartka świąteczna, sianko, serwetki, herbata, kawa, miód, pudełeczka, lampiony zapachowe oraz sól do kąpieli. Podaruj upominek z grafiką wieńca. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Radosne Święta LUX
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Radosne Święta LUX

  Zamów duży i luksusowy prezent z najlepszymi produktami wysokiej jakości. Wybieraj upominek w drewnianej, dużej skrzyni z personalizacją oraz motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Kupuj prezent z czekoladą mleczną, kartką świąteczną, siankiem, serwetkami, kawą, herbatą, miodem, pudełeczkami, lampionem zapachowym, solą do kąpieli oraz winem czerwonym.

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels Fire and Honey DUŻY PREMIUM
  449,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels Fire and Honey...

  Elegancki prezent świąteczny, który można wręczyć bliskiej osobie. Podaruj upominek z spersonalizowaną zawieszką, życzeniami oraz motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Zamów box z alkoholami Premium, czekoladami oraz przepysznymi cukierkami. Całość ozdobiona jest czerwoną wstążką. 

  449,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels Fire DUŻY
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels Fire DUŻY

  Elegancki zestaw na Święta z whisky Jack Daniels Fire. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Zamów kosz prezentowy z kawą świeżo paloną mieloną, aromatyczną herbatą na rozgrzanie, pudełeczkiem w kształcie aniołka, czekolada oraz cukierkami. 

  299,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 288 elementów

Prezenty świąteczne dla mężczyzn

Szukasz sprawdzonego prezentu pod choinkę dla męża, ojca lub syna? Nie wiesz, co podarować bratu, wujkowi, dziadkowi czy przyjacielowi? Wobec tego bez dwóch zdań musisz zajrzeć do oferty naszego sklepu internetowego. Nie tylko znajdziesz w nim wysokiej jakości prezenty, które sprawią przyjemność każdej obdarowanej osobie, ale przy tym możesz zamówić je z kanapy we własnym salonie! To niezwykle wygodnie i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu szybko i bez problemu przygotujesz świąteczne prezenty dla swoich bliskich. Oferujemy zarówno użyteczne, jak i bardzo symboliczne podarunki, które zachwycą mężczyzn w każdym wieku. Sprawdź je koniecznie, a bez najmniejszych wątpliwości uda Ci się wybrać idealny prezent na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia!

Świąteczne kosze prezentowe dla mężczyzn

Kosz prezentowy to trafiony prezent na dowolną okazję. W takim zestawie znaleźć się mogą najróżniejsze produkty, które zachwycą każdą obdarowaną osobę. Rewelacyjnym podarunkiem dla mężczyzny będzie więc kosz Zapach Świąt. W dużym pudle z grubej tektury umieszczona jest dekoracyjna wełna drzewna, a na niej zapachowa świeca, czekoladowe cukierki, smakowa kawa i syrop barmański. Taki zestaw umili nawet najchłodniejszy zimowy dzień. Co więcej, na wieku pudełka znajduje się ozdobna kartka z personalizowanymi życzeniami, dzięki której prezent jest naprawdę wyjątkowy. Bardzo męską propozycją na Boże Narodzenie jest zestaw świąteczny z Jack Daniels. W jego skład wchodzi symboliczna drewniana mucha, piersiówka na dowolny alkohol, kieliszek, cukierki oraz szwajcarska mleczna czekolada. Obdarowany w ten sposób mężczyzna będzie zachwycony!

Prezent świąteczny dla faceta z Jack Daniels z ColąDuży zestaw prezentowy dla mężczyzny na Boże NarodzenieŚwiąteczny prezent dla mężczyzny w stylu Jack Daniels

Zestawy prezentowe na Święta dla mężczyzny

Słodycze na prezent bożonarodzeniowy dla mężczyzny

Jeśli Twój partner, ojciec, brat czy dziadek jest prawdziwym łasuchem, na pewno ucieszy się z prezentu w postaci wyjątkowych słodkości. Lniany worek ze świąteczną grafiką to perfekcyjny materiał na tego rodzaju podarunek. Zestaw Czekoladowy ozdobiony jest motywem samochodu z drzewkiem świątecznym na dachu, a w jego wnętrzu znajduje się ręcznie robiona czekolada, choco stick na drewnianym patyczku, świąteczny słoiczek z miodem, pudełko z mlecznymi czekoladkami. Każde opakowanie zdobione jest gwiazdkowym motywem, a całość pięknie uzupełniają personalizowane życzenia.

Bombonierka dla mężczyzny na Boże NarodzenieŚwiąteczny prezent dla mężczyzny w drewnianym pudełku

Świąteczne słodycze dla faceta na Święta Bożego Narodzenia

Personalizowane produkty na prezent świąteczny

Produkty personalizowane to bardzo osobisty prezent, który stanie się dla obdarowanej osoby cudowną pamiątką z Bożego Narodzenia. Dużą popularnością cieszą się ceramiczne kubki czy notatnik dla faceta, w którym można zapisywać istotne wydarzenia oraz informacje. Cudownie prezentują się też białe poduszki z zimowymi grafikami. Jasiek z nadrukiem czerwonego samochodu przewożącego choinkę z pewnością spodoba się każdemu mężczyźnie. Na materiale znajduje się też napis “Wesołych Świąt”, który według uznania możesz pozostawić w uniwersalnej wersji lub uzupełnić imieniem adresata upominku. Taki jasiek znakomicie wyglądać będzie ułożony na kanapie bądź łóżku. A może w Twoim domu w kuchni rządzi mąż czy tata? W takim razie sprezentuj mu personalizowany fartuch kuchenny prawdziwego mistrza!

Świąteczny fartuch na mężczyzny z imieniem i grafiką reniferaNotatnik dla mężczyzny w kosmicznym stylu na Boże NarodzeniePersonalizowany kubek świąteczny dla mężczyzny

Personalizowane drobne prezenty dla mężczyzny na Boże Narodzenie