Nowe produkty

Ostatnie posty

Srebrna Komunia

Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Srebrna Komunia to modne dekoracje na Komunię 2024 w jasnej kolorystyce. W kolekcji są elementy dekoracyjne, które muszą znaleźć się na przyjęciu komunijnym. Do aranżacji stołu na Komunię można wykorzystać: serwetki papierowe, świece komunijne, czekoladki na podziękowanie dla gości lub ozdobne pudełka na ciasto. Srebrne dekoracje na Komunię pasują zarówno na przyjęcia dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Srebrna Komunia to kolekcja niezwykle elegancka, utrzymana w minimalistycznym stylu. 

Srebrna Komunia 37 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Dekoracje komunijne w minimalistycznym stylu z Kolekcji Srebrna Komunia

Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Srebrna Komunia są rewelacyjną serią ozdób dla restauracji. Piękne i delikatne akcenty koloru srebra na klasycznej bieli idealnie oddają charakter uroczystości przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo popularną dekoracją na stół w restauracji są serwetki papierowe i flizelinowe oraz uroczyste obrusy. Jest to bardzo elegancki sposób na urządzenie wnętrza restauracji na Komunię Świętą. Niezwykle modne są również dekoracje komunijne zrób to sam, do samodzielnego wykonania. Mają one swój urok i indywidualny wymiar. Wystrój restauracji na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest bardzo istotny, ponieważ budują atmosferę przyjęcia. Zadbaj o odpowiedni wizerunek pomieszczenia z nami!

Minimalistyczne serwetki komunijne z kolekcji Srebrna Komunia

Serwetki komunijne z kolekcji Srebrna Komunia to przede wszystkim piękne i delikatne ozdoby i motywy w kolorze srebrnym, które zniewalająco prezentują się na stole w restauracji podczas przyjęcia komunijnego. Polecamy serwetki papierowe dla restauracji z posrebrzanym napisem “Pierwsza Komunia Święta”. Jest to niezwykle symboliczna i prosta ozdoba dla przyjęcia komunijnego. Z pewnością spodoba się zebranym gościom uroczystości. Ozdobna czcionka napisu jest elegancka i z pewnością będzie pasowała do wystroju sali w restauracji. Kieszonki na sztućce flizelinowe są naszą propozycją na ozdoby stołu w restauracji z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Polecamy kieszonki na sztućce ze srebrnym motywem Kielicha i Hostii. Są one niezwykle wygodne i zaprowadzają ścisły ład na stole restauracyjnym. 

Serwetki papierowe na Komunię

Serwetki papierowe na Komunię srebrny napis minimalistyczne

Bieżniki komunijne z kolekcji Srebrna Komunia

Bieżniki komunijne z kolekcji Srebrna Komunia są niezbędnym elementem dekoracji komunijnej stołu, Obrus można swobodnie dopasować do wybranego motywu serwetek. Sprawia to estetyczne wrażenie jednolitej aranżacji. Jest to spektakularna ozdoba stołu restauracyjnego, która bezapelacyjnie spodoba się gościom. Szczególnie polecamy bieżnik flizelinowy z motywem symbolicznej, srebrnej Hostii. Jest on pięknie zdobiony po bokach srebrną koronką oraz napisem “Pierwsza Komunia Święta” w tym samym kolorze. Bieżnik elegancko prezentuje się na stole w restauracji. Pamiętajcie, żeby na ozdobnym bieżniku rozłożyć eleganckie, ozdobne świece pieńkowe. Świece komunijne cudownie rozświetlą całą aranżację!

ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia

Dodatki komunijne na stół z Kolekcji Srebrna Komunia 

Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Srebrna Komunia to także dekoracje wnętrza lokalu, które są równie ważne podczas przygotowań sali restauracyjnej na przyjęcie komunijne. Jednym z MUST HAVE Pierwszej Komunii Świętej są świece komunijne. W naszej wyjątkowej kolekcji Srebrna Komunia proponujemy świece pieńkowe w kolorze srebrnym, które rewelacyjnie podkreślają charakter wnętrza restauracji oraz całej zorganizowanej uroczystości. Świetnie prezentują się w szklanych świecznikach lub na drewnianych podkładkach. Dekoracje komunijne w postaci baneru komunijnego z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o podkreślenie istotnej roli bohatera uroczystości. Proponujemy baner komunijny ze srebrnymi elementami i literami łączącymi się w uroczysty napis “Moja I Komunia ŚW”, do którego można dodać imię dziecka. Jest to bardzo urocza dekoracja komunijna, która tworzy wyjątkowy klimat wnętrza i wzbogaca jego symbolikę. 

pudełeczka podziękowania komunijne alba

Pudełeczka komunijne Alba na podziękowania dla gości