Nowe produkty

Ostatnie posty

Złota Komunia

Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Złota Komunia to modne dekoracje na Komunię Świętą. W kolekcji znajdują się niezbędne elementy do udekorowania sali i stołu na przyjęcie komunijne w restauracji. Modne są elementy dekoracyjne, które zawierają motyw: kielicha, Hostii, winogron lub konwalii. Do pięknej aranżacji stołu na Komunię trzeba wykorzystać: serwetki komunijne, bieżnik flizelinowy, świece oraz czekoladki na podziękowanie.

Złota Komunia 33 produktów

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Złota Komunia

Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Złota Komunia jest rewelacyjną serią komunijnych dekoracji dla restauracji. Piękne i delikatne akcenty złota na klasycznej bieli idealnie oddają charakter uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo popularną dekoracją na stół w restauracji są serwetki papierowe i flizelinowe oraz uroczyste obrusy. Jest to bardzo elegancki sposób na urządzenie wnętrza restauracji na Komunię. Modne są także dekoracje komunijne zrób to sam, do samodzielnego wykonania. Mają one swój urok i indywidualny wymiar. Wystrój restauracji na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest bardzo istotny dla gości przyjęcia. 

Serwetki komunijne i obrusy na stół dla restauracji z kolekcji Złota Komunia

Serwetki komunijne dla restauracji z kolekcji Złota Komunia to przede wszystkim piękne i delikatne ozdoby w kolorze złotym, które zniewalająco prezentują się na stole w restauracji podczas przyjęcia komunijnego. 

Polecamy serwetki papierowe dla restauracji ze złoconym motywem kielicha, hostii i gałązki winogrona. Jest to niezwykle symboliczna ozdoba dla przyjęcia komunijnego. Z pewnością spodoba się gościom uroczystości. Dodatkowo serwetki komunijne zdobione są po bokach złotymi wstawkami, które świetnie prezentują się na stole. 

Serwetki papierowe na Komunię

Serwetki papierowe na Komunię

Serwetki komunijne flizelinowe są nasza propozycją na ozdoby stołu w restauracji, gdy zamierza się złożyć serwetki w charakterystyczną formę. Aby ozdobić stół w wyjątkowy sposób należy zastanowić się nad kupnem serwetek wykonanych z flizeliny, która jest grubym materiał, co zapewnia trwałość złożonych konstrukcji. Wyjątkowo dobrze prezentują się nasze serwetki flizelinowe ozdobione ornamentowym kielichem.

Serwetki flizelinowe na Komunię

Serwetki flizelinowe na Komunię

Kolejnym niezbędnym elementem dekoracji komunijnej stołu w restauracji jest obrus, który można swobodnie dopasować do wybranego motywu serwetek. Sprawia to wrażenie jednolitej aranżacji. Jest to spektakularna ozdoba stołu restauracyjnego, która bezapelacyjnie spodoba się gościom. Szczególnie polecamy bieżnik flizelinowy z napisem “Pierwsza Komunia Święta” oraz grafiką Hostii w złotym kolorze. Jest to świetny sposób na aranżację stołu w restauracji, wykorzystując zasoby kolekcji Złota Komunia. 

Bieżnik flizelinowy Pierwsza Komunia Święta

Bieżnik flizelinowy Pierwsza Komunia Święta

Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Złota Komunia - inne 

Dekoracje komunijne dla restauracji z Kolekcji Złota Komunia obejmują także dekoracje wnętrza lokalu, które są równie ważne podczas przygotowań sali na przyjęcie komunijne. Jednym z MUST HAVE Pierwszej Komunii Świętej są świece komunijne. W naszej wyjątkowej kolekcji Złota Komunia proponujemy świece pieńkowe w kolorze złotym, które rewelacyjnie podkreślają charakter wnętrza restauracji oraz całej zorganizowanej uroczystości. Świetnie prezentują się w szklanych świecznikach. 

Świece komunijne złote

Świece komunijne złote

Dekoracja komunijna w postaci baneru komunijnego z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o podkreślenie istotnej roli bohatera uroczystości. Proponujemy baner komunijny ze złotymi elementami i literami łączącymi się w napis “Moja I Komunia ŚW”, do którego można dodać imię dziecka. Jest to bardzo urocza dekoracja komunijna, która tworzy wyjątkowy klimat wnętrza.

Baner komunijny ze złotą koronką

Baner komunijny ze złotą koronką

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej pięknej kolekcji Złota Komunia,

które pozwolą Twojej restauracji zbudować wyjątkowy klimat podczas przyjęć komunijnych.

Zbuduj atmosferę przyjęcia komunijnego z NiebieskiStolik.pl!