Nowe produkty

Ostatnie posty

dekoracje na wieczór panieński

Wieczór panieński to ważny dzień w życiu przyszłej Panny Młodej, przyjęcia z tej okazji często organizowane są w restauracji. Warto w tym dniu zadbać o odpowiednie dekoracje dla restauracji, w szczególności w kolorze różowym. Dekoracje, które warto zastosować podczas wieczoru panieńskiego to: serwetki dekoracyjne, papierowe rozety, świece rose gold, balony. Ciekawym dodatkiem w restauracji może okazać się słodki stół.

dekoracje na wieczór panieński 34 produktów

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Wieczór panieński - co to?

Wieczór panieński powinien być niezapomniany zarówno dla Panny Młodej, jak i jej bliskich osób. W zwyczaju jest, że wieczór panieński jest obchodzony wyłącznie w towarzystwie kobiet. Wieczór panieński organizowany jest przed ślubem, można wtedy pozwolić sobie na odrobinę dobrej zabawy. Duża część osób decyduje się na spędzenie tego wieczoru w restauracji, którą można niesamowicie udekorować. 

Zazwyczaj wieczór panieński organizowany jest przez świadkową Panny Młodej lub przez jej najbliższą koleżankę. Czasami zatrudnia się firmę, która zajmuje się organizacją takich eventów. Dlatego w restauracji powinny być dekoracje, które będą odpowiednie na wieczór panieński. W takim dniu zdecydowanie króluje różowy kolor, który występuje w wielu odcieniach.

Dekoracje na wieczór panieński dla restauracji

Wieczór panieński to jedna z niewielu okazji, gdy stosuje się praktycznie wszystkie różowe dekoracje. Dekoracje dla restauracji na wieczór panieński składają się z wielu elementów. Jednym z ważniejszych na pewno to serwetki, które posiadają napisy odpowiadające tej okoliczności.

Niesamowity efekt mogą stworzyć świece w kolorze rose gold, blask świec stworzy niepowtarzalną atmosferę. Ciekawe kompozycje można wykonać używając świec pływających, w połączeniu z kwiatami będą niesamowicie zdobić stół w restauracji.

Do dekoracji sali restauracyjnej można użyć: balony, rozety, lampiony i kule papierowe. Wieczór panieński to okazja do stworzenia niepowtarzalnej aranżacji wnętrz, tak aby przyszła Panna Młoda była zachwycona. Pomysłowe jest zastosowanie dużej ilości balonów, wypełnionych helem, efekt będzie niepowtarzalny. 

Słodki stół na wieczór panieński

Candy bar to idealna dekoracja dla restauracji, które organizują m.in. wieczór panieński. Wieczór panieński powinien być niezapomniany, uroczym dodatkiem tej okoliczności będzie słodki stół. Na słodkim stole powinny znaleźć się słodycze takie jak: lizaki, migdały w lukrze, ciasteczka z wróżbą, cukierki, czekoladki. 

Słodki stół może zostać udekorowany poprzez użycie kolorowych rozet papierowych, balonów z napisem “Sweets”. Candy bar na pewno zachwyci wszystkich gości.  Zdecydowanie podczas wieczoru panieńskiego przeważają kolor różowy, ze złotymi lub srebrnymi elementami.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii Okoliczność:

Wesele

Walentynki

Sylwester i karnawał