Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla chłopaka

Prezenty dla chłopaka, idealne do wręczenia na Dzień Chłopaka lub Dzień Mężczyzny. W naszym sklepie znajdziecie wiele świetnych upominków dla chłopaka w atrakcyjnych cenach. Przygotowaliśmy również drobne upominki dla chłopców w szkole i pracy. Przepyszne krówki, czekoladki czy personalizowane kubki z imionami na pewno sprawią im wiele radości w dniu ich święta. To też doskonałe prezenty dla mężczyzn na Walentynki, dzięki którym pięknie okażecie miłość. Śmieszne lub piękne prezenty dla mężczyzn.

Prezenty dla chłopaka 57 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 57 elementów
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Wręcz bliskiej osobie prezent na Dzień Chłopaka. Przepiękne pudełko prezentowe zawiera zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Wieczko zdobi srebrna naklejka z wyjątkowym tekstem podziękowań. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Chcesz podarować bliskiemu niezapomniany prezent na Dzień Chłopaka? Zamów personalizowane pudełko prezentowe z dedykacją. W środku umieszczono zestaw z alkoholem, skarpetkami, słodkościami, kamieniami do whisky oraz Jackiem Danielsem z colą w puszcze. Na wieczku znajdują się przepiękne życzenia, które zachwycą każdego mężczyznę. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Gustowny prezent dla chłopaka w postaci ozdobnego pudełka wypełnionego naturalnym sizalem na którym ułożony został słoiczek z sojową świecą wykonaną ręcznie i aromatyzowaną orientalnym zapachem torebeczki z pistacjami i fistaszkami, elegancka piersiówka, cukierki oraz komplet kamieni do whisky. Prezent jest personalizowany.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Wyjątkowy upominek dla Chłopaka! Podaruj bliskiemu pudełko prezentowe z personalizowaną etykietą w modnym, kraftowym stylu. W środku znajduje się alkohol, trufle, migdały w czekoladzie, fistaszki, świeca sojowa oraz cukierki. Zaskocz ukochanego nietypowym prezentem! 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Szukasz efektownego prezentu dla Chłopaka? Wręcz mu pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. Upominek z dużą butelką brandy, likworami, bawełnianymi skarpetami, drewnianą muchą oraz przepysznymi czekoladkami. Czarny box zawiera również personalizację z grafiką w modnym, kraftowym stylu. Całość prezentuje się niesamowicie!

  219,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Irish Cream

  Piękny prezent dla Chłopaka, który możesz podarować mu w dniu jego święta! Alkohol, przepyszne czekoladki, czekolada, migdały oraz aromatyczna kawa mielona zostały umieszczone w czarnym pudełku prezentowym. Personalizacja zawarta na wieczku sprawia, że prezent staje się wyjątkowy. Kraftowy motyw niesamowicie komponuje się z wszystkimi produktami! Spraw...

  229,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Styl i klasa

  Cudowny prezent na Dzień Chłopaka. Zestaw z alkoholem, piersiówką, skarpetkami bawełnianymi, migdałami, muchą oraz czekoladkami został umieszczony w pudełku prezentowym. Na jego wieczku znajduje się także personalizowana etykieta w motywie kraftowym. Całość dopełnia wstążka. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Prezent dla chłopaka w pudełku oraz otoczony przepiękną personalizacją i napisem Najlepszy Chłopak na świecie. Elegancki portfel zaskoczy oraz ucieszy każdego chłopaka, a dopełnienie prezentu w postaci notesu i skarpet tworzy cały podarunek.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny

  Niesamowity upominek, który pokocha każdy chłopak. Wręcz efektowny prezent na Dzień Chłopaka! Podaruj personalizowane pudełko prezentowe z wyjątkową zawartością. W zestawie znajduje się męski portfel skórzany, skarpetki bawełniane oraz drewniana mucha. Naklejka znajdująca się na wieczku wykonana została w kraftowym motywie dopełnionym personalizacją. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą

  Prezent na Dzień Chłopaka z personalizowanym tekstem na wieczku. W boxie umieszczono zestaw krówek o śmietankowym smaku, zdobionych papierkami ze stylowym, kraftowym nadrukiem, małą butelkę syropu barmańskiego oraz torebkę z kawą o aromacie whisky. Ten pięknie zapakowany upominek na pewno zachwyci Twojego ukochanego.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Prezent dla chłopaka w przepięknym pudełku na dobrą energię to doskonały pomysł na Dzień Chłopaka. Kawa z czekoladą dopełniona aromatycznym winem będzie wszystkim tym, czego potrzebujecie na wspólny filmowy wieczór!

  149,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Prezent na Dzień Chłopaka, który oczaruje każdego prawdziwego miłośnika kawy. Idealny zestaw wypchany słodkościami będzie idealny dla każdego chłopaka, który jest niesamowitym kawowym smakoszem.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek...

  Prezent dla chłopaka, który jest miłośnikiem kawy i nie wyobraża sobie zaczynać poranka właśnie bez niej. Czarny kubek termiczny oraz aromatyczna kawa będzie idealnym rozpoczęciem jego dnia oraz trafionym prezentem.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Przepiękny prezent na Dzień Chłopaka ze wspaniałym motywem umieszczonym na wieczku oraz specjalną personalizacją i napisem Najlepszy Chłopak na Świecie. Taki słodki podarunek dopełniony o pasek oraz muchę prezentuje się bardzo elegancko i męsko.

  159,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Podarunek na Dzień Chłopaka w przepięknym słodkim zestawie otulonym specjalną grafiką z napisem Najlepszy Chłopak na Świecie. Wspaniały podarunek z winem będzie idealny na wspólny wieczór przy ulubionej komedii.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z...

  Zaskocz chłopaka boxem pełnym wytwornych słodkości. W boxie prezentowym na Dzień Chłopaka znajdziesz torebeczki z migdałami w polewach czekoladowych oraz choco stick to stworzenia gorącej czekolady. Na wieczku pudełka umieszczona została naklejka z gustowną grafiką i personalizacją. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Zestaw Majsterkowicza kubek i skarpety GIGA BOX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Zestaw Majsterkowicza kubek i...

  Piękny zestaw prezentowy na Dzień Chłopaka dla zapalonego majsterkowicza. W pudełeczku wypełnionym dekoracyjna wełną drzewną umieszczono praktyczne gadżety. Wieczko pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowaną grafiką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Majster skarpety+krówki Mały
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Majster skarpety+krówki Mały

  Przepiękny zestaw prezentowy dla zapalonego majsterkowicza. W zestawie umieszczono słodkie krówki, miarkę, skarpetki oraz kartę wielozadaniową. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Majster Kubek+kawa Mały
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka Z IMIENIEM Majster Kubek+kawa Mały

  Wspaniały prezent na Dzień Chłopaka zawiera wszystko co niezbędne dla zapalonego majsterkowicza. W eleganckim pudełeczku umieszczono personalizowana karteczkę z życzeniami. Zestaw zawiera praktyczny kubek z imieniem paczkę kawy oraz buteleczkę znakomitego syropu.

  109,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels

  Świetny prezent na dzień Chłopaka w białym pudełku. W środku znajduje się czarna piersiówka, kieliszek, muszka oraz czekoladowe cukierki. Całość jest pięknie spersonalizowana i oczaruje obdarowanego mężczyznę. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czekolada z whiskey
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Czekolada z whiskey

  Szukasz prezentu dla chłopaka? Idealny męski zestaw sprawdzi się w tym celu idealnie. W skład zestawu wchodzi szwajcarska czekolada wypełniona syropem Jack Daniels, metalowa piersiówka, Whiskey z Colą oraz czekoladowe cukierki. To najlepszy prezent dla każdego mężczyzny.

  189,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX

  Idealny prezent dla chłopaka na Dzień Mężczyzny. W czarnym eleganckim pudełku znajduje się wino Cava Negro, czarna satynowa mucha oraz czekoladki. Taki upominek oczaruje mężczyznę i jest bardzo praktyczny. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Super prezent dla chłopaka na Dzień Mężczyzny. Kraftowe pudełko skrywa szklany kufel do piwa, fistaszki, krówki, podkładkę pod kufel. Tak pięknie dopasowany upominek oczaruje każdego obdarowanego faceta i umili mu dzień. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Kraftowe pudełeczko z upominkami jako prezent dla chłopaka. Wewnątrz znajduje się podkładka pod kufel, otwieracz, fistaszki oraz mleczne krówki w ozdobnych papierkach. Tak pięknie spakowany upominek z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

  Świetny prezent dla chłopaka na jego święto zamknięty w czarnym eleganckim pudełku. W środku na czarnym konfetti ułożono czarną piersiówkę, satynową muszkę, pudełko na słodkości w kształcie fraka oraz dwie słomki. To idealny pomysł na prezent dla chłopaka, brata lub męża. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Chłopaka pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

  Prezent dla chłopaka umieszczone w dużym pudełku wykonane z czarnego papieru. W skład zestawu wchodzi czarna piersiówka z ecoskóry, kamienne kostki do schładzania whisky oraz przepyszne śmietankowe krówki. Całość wyłożona została na czarnym konfetti, dzięki któremu nabiera szyku i elegancji. Tak skomponowany box oczaruje obdarowanego mężczyznę. 

  119,98 zł
 • SKRZYNIA na Whisky prezent dla Świadka, Taty BRĄZ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  SKRZYNIA na Whisky prezent dla Świadka, Taty BRĄZ

  Skrzynia na Whisky na prezent dla Taty czy Świadka! Genialny pomysł na estetyczne zapakowanie ulubionego alkoholu na prezent. Skrzynia zdobiona jest zabawnymi napisami i malowana na ciemnobrązowy kolor co dodaje całości niezwykłego szyku i elegancji. Taka skrzynia to fantastyczny pomysł na zapakowanie prezentu dla Świadka czy Taty.

  79,98 zł
 • KUBEK dla Niego z krówkami Z IMIENIEM Super Facet
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Niego z krówkami Z IMIENIEM Super Facet
  1 Recenzje

  Kubek dla chłopaka z pięknym trwałym nadrukiem. Kubek jest personalizowany imieniem faceta, dzięki czemu każdy będzie wiedział do kogo należy. Zestaw z krówkami osłodzi Dzień Chłopaka lub Walentynki.

  49,98 zł
 • KUBEK dla Niego z krówkami Z IMIENIEM Człowiek sukcesu
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Niego z krówkami Z IMIENIEM Człowiek sukcesu

  Świetny personalizowany kubek dla chłopaka z czarnym uchem. W zestawie znajdują się również pyszne krówki. Kubek zdobiony jest grafiką garnituru oraz imieniem obdarowanego mężczyzny. Taki upominek idealnie nadaje się na dzień chłopaka, mężczyzny czy imieniny. 

  49,98 zł
 • KUBKI dla graczy prezent na Walentynki dla par Z IMIONAMI Love Game
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KUBKI dla graczy prezent na Walentynki dla par Z IMIONAMI Love Game

  Świetny prezent na Walentynki dla pary w formie dopasowanych kubków z nadrukiem. Dekorowany grafiką z motywem gier pasuje idealnie na prezent dla osoby lubiącej grać. Kubek posiada nadruk imion pary. To praktyczny prezent tego wyjątkowego dnia.

  59,98 zł
 • KUBKI prezent na Walentynki dla par Z IMIONAMI Zakochany Borsuk
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KUBKI prezent na Walentynki dla par Z IMIONAMI Zakochany Borsuk

  Praktyczny prezent na Walentynki w postaci ceramicznych kubków z grafiką zakochanych borsuków. Kubki dekorowane są również imionami zakochanych. Taki upominek możesz wręczyć na dzień dziewczyny, chłopaka lub święto zakochanych. Personalizowany kubek zachwyci wszystkie obdarowane osoby!

  59,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Najlepszy w całej galaktyce
  36,98 zł brutto inf zł szt. netto
  KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Najlepszy w...

  Prezent w formie świątecznego kubka z kosmiczną grafika i napisem: najlepszy chłopak w całej galaktyce. Kubek jest personalizowany dzięki czemu stanie się bardzo osobistą pamiątką dla mężczyzny. Taki upominek bez wątpienia przyda się każdej obdarowanej osobie i go ucieszy.

  36,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Najlepsze ciacho w mieście
  36,98 zł brutto inf zł szt. netto
  KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Najlepsze...

  Wyjątkowy kubek na prezent świąteczny zdobiony grafiką ciasteczka i podpisem Najlepsze ciacho w mieście. Kubek personalizowany jest imieniem mężczyzny, dzięki będzie to bardzo osobista pamiątka na Boże Narodzenie. Całość prezentuje się doskonale.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Chłopaka Z IMIENIEM 330ml Klub najlepszych Facetów
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Chłopaka Z IMIENIEM 330ml Klub najlepszych Facetów

  Biały ceramiczny kubek na prezent dla chłopaka z czarnym nadrukiem. Zdobiony wyjątkową grafiką będzie świetnym pomysłem na dzień chłopaka czy walentynki. Kubek jest personalizowany imieniem chłopaka, dlatego będzie piękną osobistą pamiątką.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Chłopaka Z IMIENIEM Supermoc
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Chłopaka Z IMIENIEM Supermoc

  Idealny prezent w formie kubka dla chłopaka. Zdobiony grafiką super bohatera oraz zabawnym tekstem spodoba się każdemu chłopakowi. Kubek będzie świetną pamiątką oraz wyjątkowym prezentem na walentynki.

  36,98 zł
 • PREZENT kubek Z IMIENIEM Jesteś moim kocurem
  36,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT kubek Z IMIENIEM Jesteś moim kocurem

  Piękny prezent dla chłopaka w postaci kubka z grafiką kota i jego imieniem. To idealny prezent na Walentynki, który podkreśli wasze uczucia. Praktyczny upominek oczaruje obdarowaną osobę. 

  36,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 57 elementów

Prezenty na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września, w czasie którego kobiety wręczają drobne podarunki swoim partnerom, ojcom, dziadkom i synom. To świetna okazja do tego, aby pokazać bliskiemu mężczyźnie, jak wiele dla Ciebie znaczy oraz sprawić mu w ten sposób ogromną przyjemność. Nie masz pomysłu na niespodziankę dla męża, narzeczonego lub chłopaka? Szukasz idealnego rozwiązania dla taty, przyjaciela bądź syna? W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy męskie propozycje, które na pewno przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. Znajdziesz wśród nich stylowe zestawy, drobne upominki oraz inne propozycje, spośród których możesz śmiało wybrać idealny wariant dla obdarowywanego chłopaka czy mężczyzny. 

Oryginalne kosze prezentowe dla chłopaka

Kosz prezentowy to sprawdzony podarunek na Dzień Chłopaka. Zestawy akcesoriów zamkniętych w ozdobnych opakowaniach zachwycają swoim wyglądem, a przy tym są naprawdę łatwe w dopasowaniu do gustu obdarowywanej osoby. Box z grubej tektury to świetny materiał na tego rodzaju prezent. Wypełniony naturalną wełną drzewną pozwoli pięknie wyeksponować artykuły wchodzące w skład kosza prezentowego. Zestaw piwny na Dzień Chłopaka to zabawna i ciekawa propozycja. W pudełku znalazły się bowiem śmietankowe krówki z tematycznym motywem, gustowny kufel oraz podkładka z oryginalnym nadrukiem. Inną kapitalną propozycją na prezent dla chłopaka jest box z satynową muchą, mini winem oraz czekoladkami. Obdarowany mężczyzna będzie zachwycony taką niespodzianką!

Upominek dla Chłopaka z piwnym motywem: kufel, krówki i podkładka
Upominek dla Chłopaka z piwnym motywem: kufel, krówki i podkładka

Ceramiczne kubki z imieniem na Dzień Chłopaka

Na upominek dla swojego partnera, ojca czy syna możesz wręczyć także ceramiczny kubek z imieniem. Takie naczynie stanowi bardzo praktyczny prezent, a dzięki personalizacji będzie także jedyne w swoim rodzaju. Biały kubek z czarnym uchem oraz motywem Klubu Najlepszych Facetów to gustowny produkt, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego mężczyzny. Śmiało możesz dołączyć do niego słodkości lub inne akcesoria, które razem stworzą fantastyczny zestaw na prezent. Obdarowana osoba z chęcią będzie piła z takiego kubka herbatę czy kawę. Gorąco polecamy też kubki w komplecie ze śmietankowymi krówkami. Motyw Super Facet z wąsami i imieniem przykuwa uwagę, dzięki czemu będzie niezapomnianym podarunkiem na Dzień Chłopaka. 

Kubek z imieniem i słodkimi krówkami dla Chłopaka
Personalizowany kubek z imieniem i krówkami dla Chłopaka

Alkohol w ozdobnej skrzyni na prezent dla chłopaka

Jeśli szykujesz prezent na Dzień Chłopaka dla dorosłego mężczyzny, bardzo dobrym rozwiązaniem może być wysokiej jakości alkohol. Butelka wyśmienitego whisky to podarunek, który doceni każdy koneser dobrego alkoholu. Taki prezent można wypić od razu bądź też zostawić na szczególną okazję. Wybierz markę whisky, którą lubi obdarowywany mężczyzna lub postaw na oryginalne rozwiązanie. To z pewnością mile zaskoczy adresata podarunku. Ciemnobrązowa skrzynia na whisky, a w środku butelka alkoholu będzie prezentować się naprawdę ekskluzywnie. W drewnie wygrawerowane zostały tematyczne napisy, dzięki którym prezent jest naprawdę wyjątkowy. Obdarowany mężczyzna będzie mile zaskoczony takim podarunkiem z okazji Dnia Chłopaka. 

Zestaw prezentowy dla chłopaka z whisky z colą, piersiówką i czekoladą
Zestaw prezentowy dla chłopaka z whisky z colą, piersiówką i czekoladą