Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

dekoracje na Chrzest

Dekoracje na Chrzest dla restauracji są ważnym elementem, który powinien być odpowiednio dopasowany do tej okazji. Dekoracje stołu na Chrzest są w subtelnej kolorystyce, dominują kolory: biały, kremowy, złoty, srebrny. Dekoracyjne serwetki flizelinowe, papierowe, bieżniki i świece mają na sobie nadruki wózeczka, dziecięcych stópek, napis “Chrzes...

Dekoracje na Chrzest dla restauracji są ważnym elementem, który powinien być odpowiednio dopasowany do tej okazji. Dekoracje stołu na Chrzest są w subtelnej kolorystyce, dominują kolory: biały, kremowy, złoty, srebrny. Dekoracyjne serwetki flizelinowe, papierowe, bieżniki i świece mają na sobie nadruki wózeczka, dziecięcych stópek, napis “Chrzest Święty”. Ciekawym pomysłem na słodki upominek dla gości podczas Chrzcin są czekoladki, które pięknie będą wyglądać obok nakryć dla gości.

Więcej

dekoracje na Chrzest 92 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 92 elementów

Dekoracje na Chrzest Święty dziecka

Dekoracje na Chrzciny są w jasnej kolorystyce, najczęściej wybierana jest biel w połączeniu ze złotym i srebrnym kolorem. Motyw, który towarzyszy tej uroczystości to zdecydowanie Złote Stópki i Wózeczek.

Jak udekorować stół na Chrzest Święty?

Najważniejsze podczas dekoracji stołu na Chrzest są serwetki. Do wyboru są serwetki papierowe oraz serwetki flizelinowe. Na stole powinny znaleźć się również bieżniki na stół i kieszonki na sztućce. Takie elementy dekoracyjne uzupełnią nakrycie stołu w lokalu. Zużyte papierowe dekoracje stołu wystarczy wyrzucić do kosza - dzięki temu można szybko posprzątać po przyjęciu.

Jakie wybrać serwetki na Chrzest Święty?

Serwetki to niezbędny element dekoracyjny w każdej restauracji. Serwetki na Chrzest Święty mogą być papierowe lub flizelinowe. Ten pierwszy rodzaj jest dostępny w dużej ilości wzorów, które odnoszą się do Chrztu. Najmodniejsze serwetki na Chrzciny są z motywem złotych stópek. Warto stworzyć nakrycie stołu, wykorzystując pozostałe elementy dekoracyjne z tej kolekcji.

Serwetki na Chrzest Święty Złote Stópki

Serwetki na Chrzciny z napisem Chrzest Święty

Serwetki flizelinowe są sztywne, eleganckie - do złudzenia przypominają materiał. Najbardziej uniwersalne są serwetki flizelinowe białe, pasują do każdego stylu przyjęcia. Na pewno elegancko na stole będą wyglądały serwetki flizelinowe z kolekcji Złota Koronka, Srebrna Koronka, Srebrno-Złota. Jasna kolorystyka pasuje zarówno na przyjęcie dziewczynki, jak i chłopca. Flizelinowe serwetki, dzięki temu, że są grube można składać w dowolne kształty. Modne będzie złożenie serwetek w wachlarz - efekt jest zachwycający.

Serwetki flizelinowe białe - najtaniej!

Serwetki flizelinowe Srebrno-Złote

Serwetki flizelinowe Złota Koronka

Najmodniejsze bieżniki na Chrzest Święty

Bieżniki na stół uzupełnią nakrycie stołu podczas przyjęcia Chrztu. Do dekoracji stołu na Chrzest warto wykorzystać bieżnik flizelinowy z motywem dziecięcych stópek - podkreśli to ważność uroczystości. Można stworzyć ciekawą aranżację stołu, wykorzystując pozostałe dekoracje z kolekcji Złote Stópki. Na Chrzest pasują wszystkie bieżniki ze złotymi i srebrnymi zdobieniami. Dodatkowo można wykorzystać bieżnik różowy dla dziewczynki, a błękitny dla chłopca.

Bieżnik na Chrzest Złote Stópki

Czy kieszonki na sztućce są potrzebne na uroczystość Chrztu Świętego?

Kieszonki na sztućce to elegancki, dodatkowy element dekoracyjny stołu na Chrzest Święty dziecka. Najmodniejsze kieszonki, które pasują na tę okoliczność są z napisem "Chrzest Święty". Uniwersalne są kieszonki na sztućce białe, pasują do każdego stylu przyjęcia, bez względu w jakiej kolorystyce jest zorganizowane. Można stworzyć zestaw, wykorzystując do tego: serwetki, kieszonki i bieżniki.  W naszym sklepie dostępne są również gotowe zestawy z kolekcji Złota Koronka, Srebrna Koronka, Srebrno-Złota, dzięki temu w łatwy sposób można przygotować nakrycie dla 50 osób.

Kieszonki na sztućce białe z napisem Chrzest Święty

Kieszonki na sztućce białe

Jakie wybrać świece na Chrzest Święty?

Świece na Chrzest Święty będą pięknie prezentować się na stole w lokalu. W szczególności te zdobione motywami, odnoszącymi się do Chrztu Świętego. Lampiony zapachowe (zapach wanilii, kwiatowy) z pewnością wprowadzą do lokalu bardzo klimatyczną atmosferę. Najczęściej wybierane są świece pieńkowe z grafiką złotych stópek lub napisem "Chrzest Święty". Świece proste trzeba umieścić w świecznikach ze względu na ich niestandardowy kształt. Na stole będą pięknie prezentować się świeczniki szklane, metalowe oraz drewniane.

Świeca na Chrzest Święty - świeca pieńkowa Złote Stópki

Lampion zapachowy na Chrzest Złote Stópki

Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest?

Mleczne czekoladki to idealna propozycja na podziękowanie dla gości, za przybycie na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Z pewnością każda obdarowana osoba będzie zachwycona słodkim upominkiem. Na uroczystość Chrztu najbardziej pasują czekoladki, które posiadają grafikę odnoszącą się do tej okoliczności. Czekoladki można wręczyć osobiście lub umieścić w specjalnych pudełkach obok nakryć gości. Motyw Złotych Stópek na czekoladkach będzie pięknie łączył się z pozostałymi dekoracjami z tej kolekcji.

Czekoladki mleczne - upominek dla gości

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii Okoliczność:

Komunia

Wesele

Wiosna

Wielkanoc

Lato

Halloween

Andrzejki

Boże Narodzenie

Sylwester i karnawał

Walentynki