Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Chrzest

Dekoracje na Chrzest dla restauracji są ważnym elementem, który powinien być odpowiednio dopasowany do tej okazji. Dekoracje na Chrzest są w subtelnej kolorystyce, dominują kolory: biały, kremowy, złoty, srebrny. Dekoracyjne serwetki, bieżniki i świece mają na sobie nadruki wózeczka, dziecięcych stópek, napis “Chrzest Święty”. Ciekawym pomysłem na słodki upominek dla gości są czekoladki, które pięknie będą wyglądać obok nakryć dla gości.

Chrzest 73 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 73 elementów

Dekoracje sali na Chrzest Święty - dla restauracji

Chrzest  Święty to bardzo ważny dzień dla rodziców i ich pociech, dlatego przyjęcia zazwyczaj organizowane są w restauracji. Warto w tym dniu zadbać o odpowiednie dekoracje, które wpłyną na całą aranżację przyjęcia. Uroczystość Chrztu Św. powinna być zachowana w stosowanych kolorach, jasnych, pastelowych barwach. Dekoracje podczas okoliczności Chrztu Świętego mogą mieć odpowiednie dla tego dnia motywy: dziecięcy wózek, stópki, gołębie. Do dekoracji sali można wykorzystać balony z napisem “Chrzest Święty”.

Kolorystyka przyjęcia z okazji Chrztu Świętego - w restauracji

Przyjęcie z okazji Chrztu Św. powinno być zachowane w jasnych barwach, ponieważ jest to radosne wydarzenie. Stonowane kolory przede wszystkim są stosowane podczas wszystkich uroczystych wydarzeń. Złote i srebrne elementy sprawdzą się zarówno w przypadku Chrztu chłopca jak i dziewczynki. Natomiast jest przekonanie również, że dla chłopca jest przeznaczony kolor niebieski, a dla dziewczynki różowy. Dlatego można stworzyć dekoracje z pastelowymi kolorami, które będą bardzo uroczym akcentem całego przyjęcia.

Dekoracje stołu na Chrzest Święty - w restauracji

Elementy, które mogą posłużyć do nakrycia stołu w restauracji to: serwetki papierowe, serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce, bieżniki na Chrzest. Ciekawe będzie zastosowanie serwetek dekoracyjnych, które mają motyw odnoszący się do okoliczności Chrztu Świętego. Bieżniki dekoracyjne mogą niesamowicie udekorować stół, w naszym sklepie stworzyliśmy specjalną podkategorię bieżniki na Chrzest. 

Świece stworzą niesamowitą atmosferę w restauracji, dostępne są świece z motywem złotych stópek i napisem “Chrzest Święty”. Na uroczystość Chrztu Św. w restauracji idealnie będą pasować białe i kremowe świece. Ta okoliczność jest niesamowicie subtelna, dlatego powinna być zachowana w delikatnych barwach.

Czekoladki z podziękowaniem na Chrzest to ciekawy pomysł na upominek dla gości. Opakowanie czekoladek pasuje idealnie na uroczystość Chrztu, dostępny jest motyw złotych stópek, jak i również napis “Dziękujemy”. Czekoladki umieszczone obok nakryć gości pięknie wypełnią wygląd stołu.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii Okoliczność:

Komunia

Wesele