Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece pływające

Świece pływające  są nietypową, bardzo zaskakującą dekoracją dla restauracji. Taki rodzaj świec zazwyczaj sprawdza się na większych uroczystościach, wyprawianych w restauracjach: wesele, komunia, chrzest. Aranżację z wykorzystaniem pływających świec można stworzyć na kilka sposobów. Dokładny opis znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, opisaliśmy w nim zasady tworzenia kompozycji z tymi świecami. Taki element dekoracyjny w restauracji zaskoczy wielu gości, ale zawsze pozytywnie.

Świece pływające 4 produktów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Jak udekorować stół w restauracji? - świece pływające

Świece pływające od kilku lat są modnym dodatkiem na stół. Świece można umieścić w szklanych, ceramicznych naczyniach, wypełnionych wodą. Najczęściej pływające świece są stosowane na bardziej uroczystych przyjęciach: Komunia, Chrzest, wesele. Oryginalnym pomysłem może okazać się umieszczenie dryfujących świec na recepcji hotelowej.

Świece pływające - ciekawa dekoracja stołu

Świece pływające to z pewnością ciekawa dekoracja restauracyjnego stołu. Świece unoszące się na wodze dostępne są w kilku kolorach i rozmiarach. Najbardziej uniwersalne będą świece białe, złote lub srebrne. Świece komunijne i świece na Chrzest mogą być również w formie świec pływających. Na Komunię lub Chrzest dziecka można stworzyć aranżacje przy użyciu niebieskich lub różowych świec lakierowanych.

Świece pływające białe - uniwersalne świece dla restauracji

Naczynia na pływające świece - propozycje na kompozycje z

- poszukajcie szklanych naczyń o niestandardowych kształtach, które pięknie eksponowałyby dryfujące świece

- włóżcie dwa szklane naczynia w siebie i wypełnijcie je barwioną wodą o różnych kolorach, np. zewnętrzne naczynie możecie wypełnić czerwoną wodą, a wewnętrzne niebieską wodą. Patrząc od góry goście będą widzieli dwa kolorowe okręgi tudzież inne kształty narzucone przez kształt naczynia, które wybraliście, natomiast patrząc na wprost naczynia powinni widzieć płyn w kolorze fioletowym.

szklane wazony - ciekawym pomysłem jest także wybranie bardzo wąskich, ale długich szklanych wazonów, o takiej średnicy, żeby pływająca świeczka zakrywała prawie cały otwór wazonu.

- bardzo interesująco wygląda dekoracja, jeśli w jej wnętrzu w całości zatopimy pojedynczy kwiat np. różę, goździka, tulipana lub orchideę, a na wierzchu umieścimy pływającą świecę, tak jakby zamykając kwiat wewnątrz właśnie za pomocą świecy.

Świece pływające - metalizowane złote świece pływające

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE KSZTAŁT: 

tealighty

pieńkowe

kule

proste

świece LED