Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Gadżety na Roczek

Praktyczne gadżety na Roczek to idealne uzupełnienie imprezki dla dziecka. W naszej ofercie znajdziecie czapeczki urodzinowe na głowę na Roczek, które ozdobią głowy dzieci, a dla Solenizanta lub Solenizantki mamy koronę złotą lub rosegold, która pięknie go wyróżni. Bańki mydlane będą super atrakcją i zapewnią zabawę na dłuższą chwilę.  Coraz częściej rodzice decydują się również na zakup farbek do ciała, dzięki którym można wykonać malunki na buziach małych gości. Te wszystkie artykuły sprawdzą się na Roczku dziewczynki i chłopca.

Gadżety na Roczek 11 produktów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Gadżety na Roczek

Przygotowując pierwsze urodziny, każdy rodzic chce, aby przyjęcie jego pociechy było naprawdę wyjątkowe. Nic w tym dziwnego - Roczek jest niezwykłym wydarzeniem, które z pewnością zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób. Jeśli planujesz tego rodzaju przyjęcie dla swojej córki bądź syna, bez wątpienia przydadzą Ci się stylowe dekoracje oraz praktyczne dodatki, dzięki którym całość nabierze jedynego w swoim rodzaju charakteru. Możesz nawet pokusić się o stworzenie motywu przewodniego, który spowoduje, że aranżacja zyska niebanalnego stylu. Na tego rodzaju przyjęcie zaopatrzyć się możesz także w pomysłowe gadżety! Takie akcesoria urozmaicą zabawę podczas Roczku dziecka i sprawią, że mały solenizant i jego goście będą zachwyceni. 

Czapeczki urodzinowe na Roczek dziecka

Na przyjęciach urodzinowych pojawia się wiele różnorodnych gadżetów i akcesoriów. To one sprawiają, że wszystkie osoby zebrane na imprezie mogą się fenomenalnie bawić. Niektóre akcesoria pozwalają im także poczuć się zintegrowaną grupą. Złote czapeczki urodzinowe z gwiazdkami są idealnym przykładem takiego dodatki. Każdy z gości - a także solenizant! - mogą założyć je podczas przyjęcia i w ten sposób celebrować pierwsze urodziny maluszka. Co więcej, takie czapeczki kapitalnie wyglądać będą na pamiątkowych zdjęciach. Inną ciekawą propozycją jest zestaw w pastelowych odcieniach. Czapeczki wykonane z grubego papieru mocuje się przy użyciu elastycznej gumki. Z kolei wstążeczki zamocowane w górnej części nadają całości unikalnego charakteru. 

Czapeczki urodzinowe kolorowe w gwiazdki

Kolorowe czapeczki na urodziny dziecka

Atrakcje na Roczek

Bardzo ważnym elementem przyjęcia urodzinowego bez względu na wiek solenizanta są gry i rozrywki. Takie atrakcje z pewnością zachęcą wszystkie zebrane osoby do niezapomnianej zabawy. Na przyjęciach dzieci najlepszym rozwiązaniem bez dwóch zdań są kreatywne rozrywki, w których zarówno maluchy, jak i dorośli mogą puścić wodze fantazji! To zdecydowanie spowoduje, że na imprezie zapanuje cudowna atmosfera. Bezpieczne farbki do skóry można kapitalnie wykorzystać na Roczku dziecka! Za ich pomocą goście mogą pozostawić jeszcze bardziej oryginalne wpisy w księdze gości lub stworzyć pamiątkowy plakat dla małego solenizanta. Farbki można też wykorzystać do malowania twarzy lub rączek, a nawet tworzenia obrazów z odcisków!

Pomysły na Roczek dziecka w domu

Na pierwsze urodziny dziecka przygotować można różnego rodzaju rozrywki czy gadżety. Każdy z nich spowoduje, że goście świetnie wspominać będą przyjęcie, a maluszek z przyjemnością zajrzy po latach do zdjęć czy filmów wykonanych w trakcie zabawy. Zamiast klasycznych czapeczek urodzinowych możesz na takie urodziny wybrać koronę z grubego papieru. To szczególnie dobry sposób na wyróżnienie solenizanta! Dziewczynka czy chłopiec w takim dodatku prezentować się będzie uroczo i wyjątkowo. Złota, metaliczna korona efektownie wypadnie na zdjęciach podczas rodzinnej sesji urodzinowej. Popularnym dodatkiem na urodziny są także gwizdki! Biało-złote gadżety z gwiazdkami to gustowny, a zarazem zabawny sposób na urozmaicenie Roczku dziecka.

Gwizdki na urodziny złote gwiazdki

Gwizdki urodzinowe na Roczek