Nowe produkty

Ostatnie posty

SŁODKI STÓŁ

Słodki stół w restauracji może być wykorzystany na wiele okoliczności. Słodycze występują w formie: ciasteczek, czekoladek, cukierków, lizaków. Pudełka na ciasto sprawdzą się podczas przyjęć z okazji: Chrztu, Komunii i wesela. Upominki z logo firmy na pewno wzbogacą każde przyjęcie, będą miłym prezentem dla gości i współpracowników. Candy bar jest ciekawą dekoracją, która powinna być wykorzystana w każdej restauracji i hotelu.

SŁODKI STÓŁ 79 produktów

Podkategorie

 • Słodycze

  Słodycze do słodkiego stołu są elementem, który powinien znaleźć się w Twojej restauracji. Chcąc podziękować gościom za przybycie, można wykorzystać specjalne czekoladki, ciasteczka, które posiadają napisy. Uroczym, słodkim dodatkiem mogą być cukierki, migdały i lizaki. Ciężko znaleźć osobę, która nie lubi słodyczy, w szczególności tych ze słodkiego stołu. Ładnie zapakowane słodycze, będą ciekawie prezentować się w słodkim stole.

 • Pudełka na ciasto

  Pudełka na ciasto są dodatkowym, ale ważnym elementem wyposażenia restauracji, który warto zastosować w słodkim stole. W zwyczaju jest podziękowanie gościom za przybycie poprzez podarowanie im ciasta, zazwyczaj po przyjęciach weselnych lub komunijnych. Warto zaopatrzyć słodki stół o pudełka, które mają napisy z podziękowaniami, gładkie lub z grafiką. W naszym sklepie internetowym posiadamy również pudełka z nadrukami z okazji Komunii. Taki miły gest jak wręczenie pudełka z ciastem na pewno zostanie doceniony przez gości. 

 • Dekoracje słodkiego stołu

  Dekoracje słodkiego stołu są idealne na wiele okoliczności, które organizowane są w restauracjach. Słodki stół zachowany jest w słodkiej, pastelowej, różowej kolorystyce. Motywem przewodnim ozdób są urokliwe kropki, ich delikatny wzór ciekawie udekoruje pomieszczenia restauracyjne i hotelowe. Do słodkiego bufetu można wykorzystać: serwetki, talerzyki, kubeczki, podkładki, rozety, zawieszki i konfetti, taka kompozycja dekoracji będzie niezapomniana przez gości. Na tablicy z literami, tzw. letter board, można stworzyć ciekawe napisy zachęcające do skorzystania z oferty słodkiego barku. 

 • Upominki z logo firmy

  Upominki z logo firmy będą idealnym prezentem dla współpracowników firmy, gości restauracji. Prezenty z logo firmy na pewno zapadną w pamięci gości, ponieważ będą wiedzieć skąd i od kogo je otrzymali. Współpracownikom można wręczyć: ciasteczka z wróżbą, sianko wigilijne, opłatek z życzeniami, szampana, pralinę czekoladową. Wigilie pracownicze mogą zostać wzbogacone o świąteczne podarunki z logo firmy. Goście na pewno będą zachwyceni pomysłowością.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 79 elementów