Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

MATERIAŁY

Materiały dla restauracji są ważnym elementem dekoracyjnym, który można wykorzystać na wiele sposób. Organza i tiul subtelnie ozdobią stół, krzesła, ponieważ są delikatnymi materiałami. Natomiast satyna i poliester należą do materiałów wytrzymałych, najczęściej stosowane są podczas dużych uroczystości. Poprzez szeroką gamę kolorystyczną i duży wybór wzorów z łatwością można udekorować każde przyjęcie w restauracji. Warto zadbać o każdy szczegół, ponieważ nakrycie stołu, oprócz posiłku jest najważniejszym elementem restauracji.

MATERIAŁY 

Podkategorie

 • organza

  Organza to materiał zdecydowanie bardzo ozdobny, lekki i delikatny, bardzo często stosowany w restauracji. Organza dostępna jest w wielu kolorach i wzorach, najczęściej stosowana jest jako bieżnik na restauracyjnym stole. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy organzę: gładką, obszytą, z brokatem, wzorami. Wybór odpowiedniej faktury, czy wykończenia materiału pozwala na stworzenie przyjęcia w zaplanowanym klimacie. Organza na tle białego lub kolorowego obrusu z dekoracjami, może zachwycić każdego gościa. 

 • satyna

  Satyna to materiał, który sprawdza się zdecydowanie na eleganckich przyjęciach w restauracji, w stylu glamour. Satyna jest klasycznym materiałem, który używany jest najczęściej podczas komunii, wesela, chrztu. Satyna jest na tyle uniwersalna, ponieważ można wykorzystać ją na wiele sposobów, jako: bieżnik, serwetki, kokardę do pokrowców. Stworzenie takich zestawów jest eleganckie i spójne. Satyna może pełnić funkcję materiału 2w1, ponieważ z jednej strony jest bardzo lśniąca, a z drugiej matowa. Użycie lśniącej warstwy materiału jest najczęściej spotykane. Satyna w naszym sklepie internetowym dostępna jest w wielu kolorach, dobrze dobrane barwy wpasują się w zaplanowane przyjęcie.

 • tiul

  Tiul to materiał bardzo delikatny, lekki, pasuje do każdego typu przyjęć w restauracji. Tiul dostępny jest w jednolitej, szerokiej gamie kolorystycznej. Sprawdzi się jako idealna dekoracja do białego obrusu, ponieważ swoją lekkością nie będzie przytłaczać reszty aranżacji stołu. Materiał może zostać zastosowany jako kokarda na krześle, a na pokrowcu krzesła będzie to wyglądać bardziej efektownie. Zestaw składający się z takiego samego materiału, jakim jest tiul, zastosowany na krzesłach i stołach będzie elegancką i spójną dekoracją. 

 • poliester

  Poliester to materiał powszechnie znany i najczęściej stosowany w restauracji. Tkanina nadaje się idealnie jako obrus, ponieważ jest plamoodporna.  W gastronomii bardzo ważne jest, aby stosowane materiały były praktyczne, poliester na pewno spełnia taką funkcję. Nie wchłania plam, tłuszczu, a zabrudzenia schodzą zazwyczaj już w niskich temperaturach. Dopasowanie wyglądu lokalu pod potrzeby indywidualne gości, czy całej restauracji to ważny czynnik, w naszej ofercie można dostać poliester w dużym rozmiarze, w wielu kolorach.