Nowe produkty

Ostatnie posty

NA KRZESŁA

Dopasowane dekoracje krzeseł do okoliczności z pewnością stworzą niesamowity charakter przyjęcia w restauracji. Wygląd krzesła można zmienić, wykorzystując: pokrowce, satynowe szarfy, specjalne wianki. Najchętniej wybierane są pokrowce elastyczne, pasują na dwa modele krzeseł: z prostymi, z okrągłymi oparciami. Szarfy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwi dobranie odpowiedniej kokardy do motywu przyjęcia. Wianki nie muszą być umieszczane na pokrowcach, dzięki temu dekoracja będzie delikatnie zaakcentowana.

NA KRZESŁA 15 produktów

Podkategorie

  • pokrowce na krzesła

    Pokrowce na krzesła będą idealnym uzupełnieniem aranżacji restauracji. Pokrowce dostępne są na krzesła z prostym oparciem i na krzesła z okrągłym oparciem. Pokrowce na krzesła zakrywają pustą przestrzeń pod nimi oraz chronią je przed zniszczeniami. Pokrowce dostępne są w wersji białej, czarnej oraz komunijnej. W naszym sklepie internetowym jest możliwość zamówień hurtowych, niektórych pokrowców, przy minimalnym zakupie 50 sztuk.

  • szarfy na krzesła

    Szarfy na krzesła to dekoracje, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki temu można dopasować je pod konkretną okazję w restauracji. Najbardziej uniwersalne szarfy to: biała, złota, srebrna, kremowa, idealnie sprawdzą się podczas każdej ważnej uroczystości. Kolor szarfy można dopasować do wnętrza lokalu, przyjęcia według indywidualnych potrzeb. Szarfy zdecydowanie pięknie ozdobią pokrowce na krzesła, będą delikatnym kolorowym akcentem.

  • dekoracje krzeseł pozostałe

    Dekoracje krzeseł są jednym z dodatkowych elementów wystroju sali restauracyjnej. Krzesła są niezbędnym elementem w restauracjach, dlatego warto zadbać o udekorowanie tego mebla. Krzesło można wzbogacić o specjalne pokrowce lub zachowując ich naturalny wygląd. Delikatne zdobienia krzeseł będą urokliwe poprzez zastosowanie do nich: wianków, wiklinowych serduszek, kuli z kwiatów, girland kwiatowych. Subtelne dekoracje krzeseł pasują na wesela i komunie, zachowują przy tym elegancki i naturalny klimat uroczystości. 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

.