Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece na Chrzest

Świece na Chrzest dla restauracji są ciekawym elementem dekoracyjnym. Świece dopasowane do okoliczności stworzą niesamowity wygląd nakrycia stołu. Dekoracyjne świece na Chrzest zdobi motyw złotych stópek oraz napis “Chrzest Święty”. Świece, które pasują na tę okoliczność są głównie w jasnych kolorach: biały i kremowy. Podczas dekoracji stołu można wykorzystać różne kształty świec, które stworzą niesamowitą kompozycję.

Świece na Chrzest 14 produktów

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Jak udekorować stół na Chrzest - świece na Chrzest

Uroczystość Chrztu Świętego zachowana jest w jasnej kolorystyce. W szczególności biały kolor oznacza duchowe wartości czystości i niewinności. Dlatego najbardziej uniwersalne świece, które powinny znaleźć się na stole są właśnie w tym kolorze.

Świece na Chrzest - kule i pieńkowe

Najbardziej uniwersalne będą świece kule i pieńkowe - w szczególności w białym kolorze. Można stworzyć ciekawą aranżację stołu, wykorzystując do tego świece pieńkowe, które posiadają motywy odnoszące się do Chrztu. Bardzo eleganckie będą świece kule w kolorze białym, złotym, srebrnym - pasują do przyjęcia w każdym stylu. W zależności od płci dziecka można kupić świece w kolorach odpowiednio: różowe-dla dziewczynki, błękitne-dla chłopca.

Świece na Chrzest - kuliste świece srebrne

Świece na Chrzest dziewczynki - świece kule rose gold

Świece na Chrzest chłopca - świece kule błękitne

Świece na Chrzest Święty - świeca pieńkowa złote stópki

Świece proste na Chrzest - elegancka dekoracja dla restauracji

Świece proste są bardzo eleganckie, klasyczne i modne - świetnie nadają się na uroczystość Chrztu w lokalu. Najbardziej uniwersalne będą z pewnością jednokolorowe, gładkie świece białe. Natomiast warto zaopatrzyć restaurację o te dekoracyjne - z motywami odnoszącymi się do Chrztu Świętego.

Świece na Chrzest - proste świece białe złote stópki

Lampiony/świece zapachowe na Chrzest

Zapachowe świece stworzą w lokalu ciekawy klimat - są o zapachu waniliowym lub kwiecistym. Lampiony mają na sobie grafikę odnoszącą się do Chrztu Świętego. Występuje motyw złotych stópek lub wózeczka dziecięgo. Na pewno sprawdzą się również te z kwiatowymi, roślinnymi elementami, dodatkowo z napisem "Chrzest Święty".

Świeca-lampion zapachowa na Chrzest złoty wózeczek

Lampion-świeca zapachowa na Chrzest Święty

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

komunia

wesele

święta i zima

wiosna i Wielkanoc

jesień