Nowe produkty

Ostatnie posty

ŚWIECZNIKI

Świeczniki dla restauracji to konieczna dekoracja świec. Świeczniki dzielą się na trzy rodzaje: świeczniki na tealighty, świeczniki na świece kule i pieńkowe, świeczniki na świece proste. Świeczniki wykonane są z różnych materiałów, wyróżniamy: szklane, metalowe, bambusowe, drewniane, ceramiczne oraz wykonane z  niepalnego papieru. Każdy szczegół powinien być dopracowany perfekcyjnie, warto zadbać o to, aby świeczniki na stole w restauracji były odpowiednio dobrane do rodzaju świec.

ŚWIECZNIKI 

Podkategorie

  • świeczniki na tealighty

    Świeczniki na tealighty dla restauracji dostępne są w wielu rodzajach: wysokie, niskie, szklane, metalowe, bambusowe. Tealighty to najmniejszy dostępny na rynku rozmiar świeczek, jest on bardzo popularny i dostępny w każdym sklepie. Dlatego warto docenić te małe ozdobne świece, uwydatniając ich walory, będą się idealnie prezentować w świecznikach i latarenkach. Dobrą aranżacją w restauracjach i hotelach będzie częstotliwe umieszczanie dekoracji na: stolikach, w łazienkach, recepcji. Idealnie mieszczą się w każdym miejscu, a do tego wyglądają niepowtarzalnie.

  • świeczniki na świece...

    Świeczniki na świece pieńkowe i kule dla restauracji podkreślą piękno świec na stołach. Świeczniki są nowoczesne, zdobione, proste, które pasują do każdego wnętrza i na każdą uroczystość. Świeczniki dostępne są w wielu kształtach, wykonane są z: ceramiki, metalu, szkła, bambusa oraz drewna. Warto mieszać style świeczników, kolory oraz wielkości świec. Stworzenie takich ciekawych kompozycji na pewno zachwyci gości. Dekoracje dla restauracji są bardzo ważne, to one wyróżniają lokale na tle pozostałych. Dbałość o szczegóły jest istotna, bo nawet detal musi być dopracowany.

  • świeczniki na świece...

    Świeczniki na proste świece dla restauracji są ciekawą dekoracją na stole. Proste świece są klasycznym modelem, który idealnie pasuje na każdą okoliczność wyprawianą w restauracji. W naszym sklepie oferujemy świeczniki wykonane ze szkła, z ceramiki oraz bambusa. Można dzięki temu dopasować świeczniki do wystroju wnętrza restauracji oraz hotelu. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, dlatego warto zaopatrzyć się w dekoracje, jakimi są świeczniki. Dobrym rozwiązaniem będzie zakup świecznika 2 w 1, ten model pasuje na świece pieńkowe, kule oraz proste.

Uniwersalność świeczników

W momencie, gdy nie można zdecydować się na jeden typ świec, który ma być zastosowany w restauracji, warto wybrać świeczniki wielofunkcyjne. Szklane, na niskiej nóżce świeczniki 2w1 idealnie pasują na świece proste i tealighty. Bambusowe, niskie świeczniki 3w1 są perfekcyjne na umieszczenie w nich świec prostych, pieńkowych lub tealightów. Ceramiczny świecznik 2w1, na grubej nóżce sprawdzi się idealnie jako ozdoba świec prostych lub pieńkowych.

Świeczniki - ekologiczna dekoracja

Świeczniki drewniane pasują idealnie na przyjęcia zachowane w naturalnym, delikatnym stylu. Świeczniki są ekologiczne, idealne dla działalności HoReCa, które dbają o środowisko. Świeczniki drewniane na świeczki pieńkowe i kule, pasują idealnie na uroczystości w klimacie rustykalnym.

Drewniane podstawki mogą posłużyć do stworzenia niesamowitej aranżacji nakrycia stołu, idealnie sprawdzą się jako świecznik, ale również jako podkładka pod naczynia. Drewniany lampion z motywem jelenia to ciekawy dodatek na stół podczas świąt bożonarodzeniowych.

Lampiony papierowe wykonane są z niepalnego papieru, ten typ świeczników zastosowany wewnątrz restauracji jest bezpieczny. Świecznik papierowy zastosowany na zewnątrz lokalu stworzy wieczorem przytulną atmosferę w letnim ogródku.

Świeczniki bambusowe pełnią funkcję 3w1, ponieważ idealnie pasują na świece proste, pieńkowe i tealighty. Wykonane są z ekologicznego bambusa, co wpływa na to, że te świeczniki zakwalifikowane są do kategorii EcoEcho.

Świeczniki szklane są nadal w modzie

Szklane świeczniki są najbardziej popularne w działalności HoReCa, dostępne są w każdej postaci. Świeczniki ze szkła najczęściej są stosowane podczas uroczystych przyjęć w restauracji warto, aby każdy lokal był zaopatrzony w takie świeczniki. W zależności od rodzaju świec można dopasować świecznik, wazon pod okoliczność. Świeczniki są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach, na pewno każda restauracja odnajdzie swój typ. 

Świeczniki na weselny stół

Wesele jest okazją, aby stworzyć niepowtarzalną uroczystość. Weselne trendy zmieniają się co sezon, ale czy świeczniki też? Na pewno szklane świeczniki nigdy nie wyjdą z mody, szkło to klasyka. Pomysłowym zastosowaniem jest użycie świeczników o różnych kształtach i rozmiarach, ustawione blisko siebie.

Świeczniki zdobione, proste, niskie, wysokie zawsze idealnie wpisują się w trendy weselne. Zastosowanie szklanych świeczników wiąże się z eleganckim, perfekcyjnie zaplanowanym przyjęciem.

Świeczniki metalowe do restauracji

Metalowe świeczniki pasują idealnie do każdego typu restauracji. Gładkie metalowe świeczniki są zdecydowanie nowoczesne i pasują do restauracji, które charakteryzują się takim wnętrzem. Delikatnie zdobione, ażurowe metalowe świeczniki są piękną dekoracją, która udekoruje każdy stół.

Metalowe świeczniki spełnią funkcję podczas codziennego funkcjonowania restauracji, ponieważ nie są delikatne jak szkło i nie grozi im zbicie się. Ten typ świeczników idealnie sprawdzi się w ogródku letnim, wieczorami światło świec będzie przechodzić pięknie przez ażurowe wzory.