Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece stożkowe

Świece stożkowe są proste, sprawdzają się jako klasyczna dekoracja stołu w restauracji. Stożkowe świece są eleganckie, wprowadzają w lokalu romantyczną atmosferę. Proste świece gastronomiczne dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.  W naszym sklepie internetowym oferujemy świece proste, których zastosowanie sprawdzi się podczas romantycznej kolacji, biznesowego spotkania oraz przyjęć okolicznościowych. Elegancki wygląd świec klasycznych zostanie uzyskany podczas umieszczenia ich w szklanych oraz kryształowych świecznikach.

Świece stożkowe 14 produktów

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Dekoracje dla restauracji - świece proste

Świece proste są klasyczne, przy tym bardzo modne. Świece proste z pewnością stworzą bardzo klimatyczną,  romantyczną atmosferę w lokalu. Najbardziej uniwersalne są świece proste białe - pasują na każdą okoliczność, bez względu na jej styl.

Charakterystyka świec prostych - rodzaje świec

- rozmiary świec prostych: 24, 28, 29, 40 cm

- można wyróżnić: świece gładkie jednokolorowe, świece z fakturą, świece okolicznościowe

- świece okolicznościowe na Komunię i Chrzest posiadają motywy odnoszące się do tych uroczystości

- najbardziej uniwersalne są świece proste białe - pasują na każdą okoliczność

- świece należy umieścić w odpowiednich świecznikach (są świeczniki szklane, metalowe, drewniane)

Świece proste białe - uniwersalne świece dla restauracji

Świece proste złote długie - dekoracja dla restauracji

Świece na Chrzest i roczek

Na chrzciny i roczki polecamy w szczególności świece jasnoróżowe i błękitne z aplikacją wstęgi, a także połyskujące świece o chropowatej fakturze w kolorze białym i złotym. Do aranżacji stołu z pewnością będą pasować świece proste z nadrukiem złotych stópek, bądź z napisem "Chrzest Święty". Do dekoracji stołu na Chrzest polecamy ręcznie zdobione świece stożkowe. Taka dekoracja w formie prostej świecy jest elegancka i stworzy piękną aranżację stołu w restauracji.

Świece na Chrzest - proste świece na Chrzest białe

Świece na Chrzest, roczek - świece długie proste różowe

Świece na Komunię Świętą

W ofercie posiadamy świece proste ze złotym nadrukiem symbolu IHS - podkreślą ważność uroczystości. Na komunijnym stole powinny znaleźć się także świece białe proste - będą pasować do każdego stylu przyjęcia, bez względu na kolorystykę. Dekoracje komunijne w formie świec stożkowych sprawdzą się w każdej restauracji. Najmodniejsze są świece proste, ręcznie zdobione srebrnymi i złotymi elementami.

Świece na Komunię - proste białe świece na Komunię

Świece na wesele

Najchętniej wybierane świece na wesele są proste świece w kolorze połyskującym białym. Ciekawymi świecami, które wzbogacą nakrycie weselnego stołu to świece metalizowane złote i rose gold. Różowe złoto pięknie wzbogaci nie tylko stół, ale może być np. kolorem przewodnim uroczystości.

Świece proste rose gold - świece na wesele

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE KSZTAŁT: 

podgrzewacze tealighty

świece pieńkowe

świece pływające

świece LED