Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

proste

Proste świece idealnie sprawdzą się jako dodatek podczas klasycznych przyjęć w lokalach. Ten rodzaj świec jest bardzo elegancki i praktyczny w restauracjach. Jak w każdym przypadku świec są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.  W naszym sklepie internetowym oferujemy świece proste, których zastosowanie sprawdzi się podczas romantycznej kola...

Proste świece idealnie sprawdzą się jako dodatek podczas klasycznych przyjęć w lokalach. Ten rodzaj świec jest bardzo elegancki i praktyczny w restauracjach. Jak w każdym przypadku świec są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.  W naszym sklepie internetowym oferujemy świece proste, których zastosowanie sprawdzi się podczas romantycznej kolacji, biznesowego spotkania oraz przyjęć okolicznościowych. Elegancki wygląd świec klasycznych zostanie uzyskany podczas umieszczenia ich w szklanych oraz kryształowych świecznikach. Taka dekoracja w restauracji, na długo zostanie w pamięci gości restauracji.

Więcej

proste 25 produktów

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Myślisz: romantyczna kolacja - myślisz…?

Kiedy chcemy wyobrazić sobie romantyczną kolację idealną, to w wizji tej nie może zabraknąć świeżych kwiatów, lampek wypełnionych winem, pięknej delikatnej muzyki w stylu smooth jazzu oraz oczywiście dwóch długich, prostych świec w pięknych wysokich świecznikach postawionych pośrodku stołu tak, aby siedząca naprzeciw siebie para mogła widzieć swoje twarze w luce między świecami… 

Mniej więcej tak, z uwzględnieniem drobnych zmian i odstępstw od reguły wygląda większość romantycznych kolacji, które możemy zobaczyć na filmach, na których damy w kinie ronią krokodyle łzy z tęsknoty za prawdziwą miłością i romantycznymi mężczyznami - rycerzami walczącymi o ich serca i broniącymi ich dumy.

Wypieranie prostych świec - wielki błąd

Obecnie w restauracjach tradycyjne, najbardziej romantyczne - długie i proste świece są często zastępowane przez tealighty włożone do świeczników lub lampionów. Jednak nawet najpiękniejszy witrażowy świecznik nie zastąpi magii, jaką roztaczają proste świece. Powinni sobie z tego zdawać sprawę zarówno mężczyźni chcący miło zaskoczyć panią swego serca, ale także restauratorzy i dekoratorzy wnętrz użytkowo-gastronomicznych, po to, aby świadomi panowie mogli zabrać swoje panie w najbardziej magiczne i romantyczne miejsce, jakie istnieje. Pamiętając o tym, można stworzyć lokal, który stanie się prawdziwą przystanią zakochanych.

Rodzaje długich świec

Nawet wśród długich świec można wyróżnić świece krótsze i dłuższe. Wśród oferowanych przez nas świec przekrój długości waha się między 24 a 40 centymetrów. Proponujemy świece w uniwersalnym kolorze białym i kremowym, które można wykorzystać na wiele sposobów, tworząc dekoracje i stroiki na wesela, chrzciny, komunie.

Świece na chrzciny i roczki

Na chrzciny i roczki polecamy w szczególności świece jasnoróżowe i błękitne z aplikacją wstęgi (świece proste Wstęga jasnoróżowe, świece proste Wstęga błękitne), as także połyskujące świece o chropowatej fakturze w kolorze białym i złotym.

Świece na komunię świętą

W ofercie posiadamy świece proste ze złotym nadrukiem symbolu IHS, zdobione brokatem, których świetnym uzupełnieniem mogą być całe złote proste świece, a także świece białe.

Świece na wesele

Najchętniej wybieranymi świecami na wesela są proste świece w kolorze połyskującym białym, połyskującym i metalizowanym złotym oraz najnowszy hit - świece metalizowane w kolorze złotego różu (rosegold).

Produkty bestsellerowe w kategorii: ŚWIECE --> KSZTAŁT --> PROSTE

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świece proste Elegancki Połysk LUX BIAŁE, świece proste Elegancki Połysk LUX ZŁOTE, a także świece proste metalizowane ROSEGOLD. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE KSZTAŁT: 

tealighty

pieńkowe

kule

pływające

świece LED