Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla emeryta i emerytki

Prezent z okazji przejścia na emeryturę dla niej i dla niego to idealny pomysł na pożegnanie pracownika z długoletnim doświadczeniem. Jaki prezent dla koleżanki/kolegi odchodzącego na emeryturę? Świetną niespodzianką będzie połączenie upominku zabawnego z praktycznym. Niezbędnik emerytki czy emeryta w pudełku prezentowym sprawi, że na pewno miło was zapamiętają. Personalizowana skrzynia prezentowa wręczona od wszystkich pracowników to super oryginalna pamiątka. 

Prezenty dla emeryta i emerytki 52 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 52 elementów
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Aromatyczne...

  Zestaw prezentowy z okazji przejścia na emeryturę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami oraz grafiką kwitnących róż. W zestawie umieszczono butelkę wina, paczkę kawy, paczkę herbaty oraz ręcznie robioną czekoladę z owocami. 

  269,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Czekolady i...

  Elegancki zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono ręcznie robione czekolady oraz słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami oraz dopasowaną grafiką. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Piękny prezent z okazji przejścia na emeryturę. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono wyborne słodycze, paczkę kawy oraz znakomitą pigwową nalewkę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  259,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Czar Miłości

  Prezent z okazji przejścia na emeryturę w skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono nalewkę, słodkie czekoladki, słoiczki miodu z owocami oraz paczkę znakomitej kawy oraz herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Nalewka, kawy i...

  Elegancki zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono trzy paczki świeżo mielonej kawy, paczkę herbaty, wiśniową nalewkę oraz słodkie czekoladki. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i dopasowaną grafiką. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Zestaw...

  Zestaw prezentowy z okazji przejścia na emeryturę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, słodkie czekoladki, słoiczek miodu z dodatkiem imbiru i pomarańczy, paczkę kawy oraz herbaty. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami oraz grafiką kwitnących słoneczników. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Dzika Róża...

  Wspaniały zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina, paczkę kawy i herbaty oraz dwa słoiczki ekologicznego miodu z owocami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.  

  249,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Malinowa...

  Prezent z okazji przejścia na emeryturę, inspirowany słodyczą świeżych malin. W skrzyneczce wypełnionej dekoracyjną wełną drzewną umieszczono butelkę wina, słodkie czekoladki, ręcznie robioną czekoladę z truskawkami, słoiczek miodu z dodatkiem owoców oraz paczkę malinowej herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Z winem Aronia

  Elegancki zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono pyszne słodycze, butelkę znakomitego wina oraz paczkę znakomitej kawy. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Z winem...

  Zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, słodkie czekoladki, słoiczek miodu z dodatkiem owoców, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowana grafiką. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM z winem EKO...

  Wspaniały zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, wyborne czekolady, słoiczek miodu z dodatkiem owoców oraz paczkę znakomitej herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i dopasowaną grafiką. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Miody smakowe i...

  Wspaniały zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. W eleganckiej skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz paczki pobudzającej kawy. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Miody smakowe i...

  Wspaniały zestaw prezentowy z okazji przejścia na emeryturę. W skrzyneczce umieszczono słoiczki ekologicznego miodu z owocami oraz paczki wyśmienitej herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami i dopasowana grafiką. 

  229,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM 3szt...

  Elegancki komplet świec sojowych o zachwycających aromatach będą idealnym prezentem dla osoby przechodzącej na emeryturę. W eleganckim pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono trzy ekologiczne świece w szklanych słoiczkach. Wieczko pudełeczka ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  139,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe sojowe z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe sojowe z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM...

  Elegancki zestaw ekologicznych świec o zachwycających zapachach. Wspaniały prezent dla osoby przechodzącej na emeryturę pozwoli na chwilę błogiego relaksu. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  139,98 zł brutto
 • PREZENT dla Emerytki Z IMIENIEM Lawendowy Wino Cava i Świeca
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Emerytki Z IMIENIEM Lawendowy Wino Cava i Świeca

  Śliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę inspirowana wyjątkowym motywem lawendy. W eleganckim pudełeczku wypełnionym naturalną wełną drzewną umieszczono buteleczkę znakomitego wina, zapachowa świeca, sól do kąpieli oraz woreczek suszonej lawendy. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowana...

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Emerytki Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Emerytki Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Wspaniały prezent dla osoby przechodzącej na emeryturę. W eleganckim pudełeczku wypełnionym naturalną wełna drzewną umieszczono rozgrzewającą herbatę, słoiczek miodu, fiolkę z solą do kąpieli, fiolkę z suszoną lawendą oraz woreczek z suszoną lawendą. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i dekoracyjn.ą kwiatową grafiką. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej w skrzyni Z PODPISEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej w skrzyni Z...

  Prześliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. Pudełeczko wypełnione naturalną wełną drzewną wypełniono rozgrzewającą herbatę, świecę zapachową, słoiczek miodu z pałką do nabierania, woreczek z suszoną lawendą oraz białe dekoracyjne serduszko. Wieczko pudełeczka ozdobiono karteczką z personalizacją oraz dekoracyjną kwiatową grafiką. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM...

  Śliczny prezent z okazji przejścia na emeryturę pozwoli docenić i pożegnać wieloletniego pracownika. Eleganckie pudełeczko wypełniono dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczono pyszną czekoladę, sól do kąpieli z suszona lawendą z drewnianą łyżką do nabierania oraz woreczek suszonej lawendy. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z...

  69,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Mega...

  Piękny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. Pudełeczko wypełniono dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczono aromatyczną herbatę, sól do kąpieli z nabierakiem, znakomitą czekoladę, kubeczek z imieniem przyszłej właścicielki, słoiczek pysznego miodu z nabierakiem i białe serduszko do dekoracji. Wieczko pudełeczka udekorowano...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Emerytki Z PODPISEM Lawendowy z kubkiem MAŁY
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Emerytki Z PODPISEM Lawendowy z kubkiem MAŁY

  Prześliczny zestaw prezentowy umieszczono w eleganckim pudełeczku ozdobionym na wieczku personalizowana karteczką z życzeniami. Wewnątrz na naturalnej wełnie drzewnej umieszczono kubek z imieniem przyszłej właścicielki, słoiczek słodkiego miodu, rozgrzewającą herbatę z drewnianą łyżką, woreczek suszonej lawendy. Piękny upominek pozwoli docenić...

  89,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Box Z PODPISEM Eukaliptusowe Odprężenie
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Box Z PODPISEM...

  Śliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę, inspirowany motywem świeżego eukaliptusa. Okrągłe pudełeczko wypełniono naturalna wełną drzewną, na której umieszczono lusterko z napisem "Jesteś Najpiękniejsza", sól do kąpieli, słoiczek miodu, mleczne czekoladki, zdrową herbatę i myję do ciała. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana...

  69,98 zł brutto
 • NIEZBĘDNIK Emeryta prezent na emeryturę Z IMIENIEM Botaniczny
  84,98 zł brutto inf zł netto
  NIEZBĘDNIK Emeryta prezent na emeryturę Z IMIENIEM Botaniczny
  1 Recenzje

  Piękny prezent dla osoby przechodzącej na emeryturę w modnym stylu botanicznym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono metalowy kieliszek, kupon na loterię, herbatkę, breloczek, baterię oraz czekoladki. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczkę z życzeniami. 

  84,98 zł brutto
 • NIEZBĘDNIK Emeryta prezent na emeryturę Z IMIENIEM Pampas Boho
  84,98 zł brutto inf zł netto
  NIEZBĘDNIK Emeryta prezent na emeryturę Z IMIENIEM Pampas Boho

  Piękny niezbędnik zawiera wszystko co może przydać się na emeryturze. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami i dekoracyjna grafiką w stylu pampas. Wspaniały prezent na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby.

  84,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Wino...

  Gustowny zestaw prezentowy w eleganckim pudełeczku ozdobionym na wieczku personalizowaną karteczkę z życzeniami i dopasowaną wstążką. Wnętrze wypełniono luksusowym konfetti, na którym ułożono stylizowaną na kryształową buteleczkę znakomitego wina musującego, dwie tabliczki czekolady, fiolkę z solą do kąpieli, fiolkę z płatkami róż oraz pyszne czekoladki w...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM...

  Elegancki zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. Pudełeczko wypełnione dekoracyjną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na których umieszczono butelkę znakomitego wina oraz mydełka w kształcie makaroników w pastelowych kolorach. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i ozdobną wstążką. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM Wino+makaroniki...

  Wspaniały upominek dla wieloletniego pracownika przechodzącego na emeryturę. Pudełko wypełniono dekoracyjną wełną drzewną, na której ułożono buteleczkę znakomitego wina mydełka w kształcie makaroników w paste4lowych kolorach oraz różową myjkę do ciała. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowana wstążką. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Zestaw Luksusowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Zestaw...

  Śliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę pozwoli podziękować za długie lata ciężkiej pracy. W eleganckim pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczono zapachową świecę z zapałkami, mydełka w kształcie makaroników, bańki mydlane, słodkie krówki oraz różową myjkę do ciała. Wieczko pudełeczka dekoruje śliczna...

  99,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM...

  Śliczny zestaw prezentowy z okazji przejścia na emeryturę pozwoli docenić wieloletniego pracownika. Pudełeczko zostało wypełnione dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczono buteleczkę wina musującego, zapachową świecę z zapałkami, różową myjkę do ciała, fiolkę z sola do kąpieli oraz słodkie owocowe cukierki. Wieczko pudełka zdobi personalizowana...

  99,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Różowy...

  Śliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę pozwoli podarować bezcenne chwile błogiej przyjemności zasłużonego relaksu. Na naturalnej wełnie drzewnej ułożono słodkie pianki, rozgrzewającą herbatę oraz sól do kąpieli z suszonymi płatkami róż. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Box Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Box...

  Śliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. Pudełeczko wypełnione dekoracyjną wełną drzewną zawiera rozgrzewającą herbatę, fiolkę z solą do kąpieli i fiolkę z płatkami róż oraz owocowe cukierki, słoiczek słodkiego miodu a także słoiczek z landrynkami. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami a całości dopełnia...

  69,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej z winem musującym Z PODPISEM Mega Róż
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej z winem musującym...

  Śliczny zestaw prezentowy z okazji przejścia na emeryturę pozwoli podziękować pracownikowi za lata ciężkiej pracy. Pudełko zostało wypełnione dekoracyjną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na której ułożono butelkę znakomitego wina musującego, świecę z zapachową z zapałkami, myjkę do ciała, słodkie pianki oraz sól do kąpieli. Wieczko pudełka dekoruje...

  179,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM Odprężenie MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej Z PODPISEM...

  Śliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę pozwoli podziękować za całe lata ciężkiej pracy. Pudełeczko wypełnione dekoracyjną wełną drzewną i materiałowymi kwiatami, na której umieszczono buteleczkę znakomitego wina musującego, myjkę do ciała, świeczkę i zapachowy podgrzewacz, słodkie pianki, sól do kąpieli oraz fiolkę z solą do...

  149,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej w skrzyni Z PODPISEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej w skrzyni Z...

  Śliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę pozwoli docenić całe lata ciężkiej pracy. Wieczko pudełeczka ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. Na naturalnej wełnie drzewnej umieszczono stylizowaną na kryształową buteleczkę znakomitego wina musującego, świecę z zapałkami, myjkę do ciała, sól do kąpieli...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej w skrzyni Z PODPISEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej w skrzyni Z...
  1 Recenzje

  Śliczny zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. Wieczko pudełeczka jest udekorowane personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. W środku na dekoracyjnej wełnie drzewnej i materiałowych kwiatach umieszczono buteleczkę znakomitego wina z dzikiej róży, ręcznie robioną czekoladę, fiolkę z solą do kąpieli, fiolkę z płatkami...

  149,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej w skrzyni Z PODPISEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji przejścia na emeryturę dla Niej w skrzyni Z...

  Elegancki zestaw prezentowy dla osoby przechodzącej na emeryturę. Wieczko pudełeczka jest udekorowane personalizowaną karteczkę  z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. Pudełko wypełnia dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczono świecę zapachową z zapałkami, słodkie pianki, marmoladę różaną, kubek z imieniem przyszłej właścicielki, aromatyczna...

  169,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 52 elementów

Prezenty z okazji przejścia na emeryturę

Wkrótce jeden z Twoich współpracowników przechodzi na emeryturę? To bez najmniejszych wątpliwości duże wydarzenie, które zmieni jego życie o sto osiemdziesiąt stopni. To jednak także moment, który wpłynie na Ciebie i pozostałych pracowników, w szczególności, jeśli przyszły emeryt spędził z Wami dłuższy czas. Chcecie pokazać swojemu koledze - bądź koleżance - jak wiele dla Was znaczy? Możecie śmiało podarować mu wyjątkowy prezent, który nie tylko sprawi emerytowi czy emerytce ogromną przyjemność, ale także stanie się niepowtarzalną pamiątką. Spośród szerokiej gamy przygotowanych przez nas produktów bez najmniejszego problemu wybierzesz z innymi pracownikami idealny podarunek dla osoby przechodzącej na emeryturę. 

Kosze prezentowe dla emeryta i emerytki

Gustowne kosze prezentowe są znakomitym pomysłem na podarunek z okazji przejścia na emeryturę. To bezbłędny prezent, który z całą pewnością spodoba się obdarowanej osobie. Duży box w ciemnej kolorystyce dla emerytki wypełniony został czarnym konfetti, które pozwala ślicznie wyeksponować elementy wchodzące w skład podarunku. Butelka wyśmienitego wina z czarnego bzu, torebka aromatycznej kawy, paczka smakowitej herbaty oraz czekoladki w złotych papierkach tworzą razem nietuzinkowy zestaw na prezent dla emeryta czy emerytki. Co więcej, wieko pudełka zdobione jest kartką z modnym motywem oraz personalizowanym tekstem. To doskonały prezent od współpracowników dla osoby przechodzącej na emeryturę. A to tylko jedna z wielu kapitalnych propozycji na tę szczególną okazję.

Prezent z okazji przejścia na emeryturę dla koleżanki z pracy

Prezent z okazji przejścia na emeryturę dla koleżanki z pracy

Sprawdzone prezenty dla emeryta

Jaki box podarować na prezent dla emeryta? Swojemu koledze odchodzącemu na emeryturę z powodzeniem wręczyć możesz box z piwnym motywem przewodnim. To oryginalny i zabawny sposób na sprawienie radości obdarowywanej osobie. Wewnątrz pudełka na naturalnej wełnie drzewnej umieszczone zostały śmietankowe krówki oraz ozdobny kufel z tematyczną podkładką. Emeryt na pewno chętnie wykorzysta tak przemyślany prezent. Inną propozycją jest elegancki kosz prezentowy dla mężczyzn, w którym znalazła się czarna, satynowa mucha w komplecie z czekoladkami i mini winem. Każdy box ozdobiony jest dodatkowo kartką z personalizowanymi podziękowaniami oraz życzeniami. To pięknie przygotowany prezent na emeryturę. 

Pomysłowe prezenty dla emerytki

Koleżance odchodzącej na emeryturę możesz z powodzeniem wręczyć różowe pudełko wypełnione naturalną wełną drzewną. Nieduży box dla emerytki z ozdobnymi kwiatami w pastelowych odcieniach to bardzo kobieca propozycja na podarunek. W skład prezentu wchodzi mała butelka wina wraz z papierowymi słomkami oraz pastelowymi mydełkami w kształcie makaroników. Fantastycznie prezentuje się również kosz prezentowy z alkoholem w kryształowej butelce. Do wina dołączone zostały też smakowite pianki, świeca i zapałki, myjka do ciała i sole do kąpieli. Taki zestaw prezentowy bez najmniejszych wątpliwości oczaruje obdarowaną kobietę i sprawi jej ogromną przyjemność w dniu przejścia na emeryturę. Możesz śmiało podarować go samodzielnie lub wraz z innymi współpracownikami kobiety. 

Prezent dla świeżo upieczonej emerytki z winem musującym

Prezent dla świeżo upieczonej emerytki z winem musującym