Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty świąteczne dla kobiet 133 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 133 elementów
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM Z konfiturami EKO

  Piękny prezent na Boże Narodzenie w drewnianej skrzyneczce. W środku znajdują się pyszne konfiturki ułożone na dekoracyjnym sizalu. W środku umieszczona jest również karteczka ze świąteczną grafiką i pięknymi życzeniami. Ten prezent nada się zarówno jako upominek dla pracowników jak i dla najbliższych. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta...

  Zestaw świąteczny na Boże Narodzenie składa się ze słodkości i herbaty umieszczonych w drewnianej skrzyni i stanowi idealny prezent dla pracowników, klientów lub najbliższych. w pudełku umieszczona jest piękna grafika i możliwość dodania logo firmy lub podpisu, którego dodatek będzie doskonałym sposobem na spersonalizowanie prezentu. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Czerwone Święta...

  Zestaw świąteczny ze słodkościami w odcieniach czerwieni składa się ze słoiczków z miodem, krówek i herbat. Całość umieszczona jest w eleganckiej drewnianej skrzynce, która dodaje zestawowi świątecznego klimatu. Dzięki wykonaniu z dbałością o detale, zestaw prezentowy z miodkami to idealna opcja na prezent dla pracowników, czy partnerów biznesowych.

  69,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZESTAW świąteczny firmowy w skrzyni Miodowy Z LOGO

  Piękny prezent w drewnianej skrzyni z miodkami wielokwiatowymi to doskonały prezent dla pracowników lub klientów biznesowych od firmy. Taka skrzyneczka z życzeniami świetnie sprawdzi się w roli prezentu gwiazdkowego dla najbliższych; babci czy dziadka. Naturalna grafika i podpis sprawia, że całość prezentuje się idealnie. 

  79,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczne Słodkości 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczne...

  Świetna propozycja na prezent świąteczny dla pracowników firmowych, a także klientów. Rewelacyjne drewniane pudełeczko, wewnątrz którego zostały umieszczone małe mleczne czekoladki. Każda czekoladka udekorowana jest etykietką z napisem Wesołych Świąt oraz świąteczną grafiką. Dodatkowo umieszczona dostała karteczka ze świątecznymi życzeniami i...

  54,98 zł brutto
 • PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Świetny prezent bożonarodzeniowy w postaci skrzynki z herbatami. To idealny wybór na świąteczny prezent, ze względu na swoją uniwersalność, niepozbawioną szyku oraz świątecznego akcentu. Świetnie nadaje się jako firmowy prezent dla pracowników, klientów biznesowych lub wręczony dla najbliższych. 

  89,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Czerwone Święta 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Czerwone...

  Słodkości na Boże Narodzenie to wspaniała propozycja na prezent. Małe mleczne czekoladki umieszczone w drewnianym pudełeczku możesz wręczyć pracownikom, klientom, ale nie tylko! To świetny prezent także dla najbliższych. Każda czekoladka udekorowana jest świąteczną etykietką. Wewnątrz pudełeczka umieszczona została karteczka z pięknymi życzeniami,...

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zielone Święta 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zielone...

  Oryginalne drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami to doskonała propozycja na prezent świąteczny. Każda czekoladka udekorowana jest etykietką z napisem i świąteczną grafiką. Dodatkowo całość zdobi karteczka z świątecznymi życzeniami oraz personalizacją. To wspaniały prezent dla pracowników na wigilię firmową. 

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Wieczór 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy...

  Rewelacyjny prezent świąteczny w postaci drewnianego pudełeczka ze słodkościami. Umieszczone wewnątrz mleczne czekoladki udekorowane świąteczną etykietką. Umieszczona w środku karteczka przedstawia piękne życzenia oaz personalizację. Tak przygotowany upominek możesz wręczyć pracownikom, klientom, a także rodzinie. 

  54,98 zł brutto
 • PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT Świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód

  Zestaw świąteczny doskonały na zimowe wieczory. Drewniana skrzyneczka z herbatkami i miodem to wspaniała propozycja prezentu dla klientów, pracowników czy najbliższej rodziny. Prezent jest elegancko spakowany i gotowy do wręczenia. Prezentuje się idealnie!

  89,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Ptaszek 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy...

  Jaki prezent wręczyć pracownikom i klientom firmowym? Wspaniałą propozycją będzie drewniane pudełeczko wypełnione małymi mlecznymi czekoladkami ze świąteczną etykietką. Wewnątrz pudełeczka została umieszczona również karteczka z życzeniami i personalizacją. To także piękny prezent dla najbliższych. 

  54,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód z kawą
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód z kawą

  Aromatyczna świeżo palona kawa, syrop do kawy oraz miód z kawą to idealny zestaw świąteczny dla kawosza. Całość zamknięta w drewnianej skrzynce z personalizowanymi życzeniami. Zawartość prezentu świątecznego ucieszy każdego pracownika, partnera biznesowego czy najbliższych.

  99,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczny Nastrój 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczny...

  Drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami to wspaniała propozycja na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. W pudełeczku umieszczone zostały małe mleczne czekoladki, które dekoruje świąteczna etykietka. To rewelacyjny prezent dla klientów i pracowników firmowych, a także dla rodziny i najbliższych. 

  54,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód+likier do kawy
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Miód+likier do kawy

  Drewniana skrzyneczka z likierem do kawy, miodem wielokwiatowym oraz cukierkami to piękna propozycja prezentu świątecznego. To także elegancki prezent dla pracowników czy klientów biznesowych. Prezentuje się doskonale i oczaruje najbliższych. 

  79,98 zł brutto
 • MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MIODY smakowe na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Jeden z najpiękniejszych prezentów świątecznych utrzymany w naturalnym stylu. Drewniana skrzynia z przesuwanym wieczkiem została wypełniona aromatycznymi miodami. Cały zestaw jest pięknie skomponowany na Boże Narodzenie. To świetny pomysł na prezent świąteczny firmowy, ale też cudowny prezent dla najbliższych.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Prosecco kryształowe LUX

  Prezent świąteczny w skrzyni z Prosecco w kryształowej butelce oraz pyszne czekoladki. Wspaniała propozycja na świąteczny prezent firmowy, ale też elegancki upominek świąteczny dla rodziny. To wyjątkowy upominek, który możecie wysłać bezpośrednio kurierem do najbliższych. Zestaw jest dopełniony karteczką ze pięknymi życzeniami świątecznymi i świąteczną...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Magia Świąt LUX
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Magia Świąt LUX

  Zestaw składający się ze słodkości umieszczonych w skrzyni z naturalnego drewna to rewelacyjny pomysł na prezent świąteczny dla pracowników, klientów biznesowych lub rodziny. Zestaw udekorowany jest karteczką z elegancką grafiką świąteczną oraz podpisem. Całość jest pięknie skomponowana i prezentuje się doskonale. Prezent podkreśla magiczny klimat Bożego...

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cava Delikatne Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cava Delikatne Święta

  Prezent świąteczny w skrzyni składający się z butelki wina musującego Cava Negro oraz czekoladowych cukierków. W drewnianej skrzyni znalazła się także spersonalizowana karteczka, która elegancko podkreśla całość. Wyjątkowa świąteczna grafika, tekst życzeń, a także dopasowana zawartość sprawiają, że to wybór idealny na prezent firmowy lub dla bliskiej osoby.

  79,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i renifery 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i...

  Piękne drewniane pudełeczko wypełnione małymi mlecznymi czekoladkami to wspaniała propozycja na upominek z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo wewnątrz pudełeczka umieszczona została karteczka z życzeniami i personalizacją. Każda czekoladka udekorowana jest etykietką ze świąteczną grafiką. To również świetny pomysł na prezent dla rodziny i...

  54,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Piernik i Czekolada Z TWOIM NADRUKIEM
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Piernik i Czekolada Z...

  Idealny duży prezent świąteczny firmowy lub oryginalny upominek na Boże Narodzenie dla najbliższych. Zestaw zawiera w sobie najwyższej jakości składniki, które zostały ozdobione dopasowanymi bożonarodzeniowymi grafikami. Zestaw będzie idealny na prezent dla każdego miłośnika słodkości.

  109,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Magia Świąt 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Magia Świąt...

  Pięknie zapakowane słodkości to wspaniała propozycja na prezent świąteczny zarówno dla pracowników firmy, klientów, a także rodziny. Drewniane pudełeczko wypełnione małymi mlecznymi czekoladkami prezentuje się oryginalnie i elegancko. Dodatkowo w pudełeczku umieszczona jest karteczka z wspaniałymi życzeniami świątecznymi oraz personalizacją. 

  54,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Rum z czekoladą Z TWOIM NADRUKIEM
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Rum z czekoladą Z TWOIM...

  Prezent świąteczny w skrzyni z kawą, syropem do kawy, lizakami, krówkami i ozdobami. Prezent znajduje się w skrzyni z naturalnego drewna, prezentuje się pięknie i elegancko. We wnętrzu skrzyni zostały umieszczone także przepiękne życzenia świąteczne na karteczce z grafiką i personalnym podpisem. Może to być prezent firmowy lub dla najbliższej rodziny.

  109,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Kokosowy Z TWOIM NADRUKIEM
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Kokosowy Z TWOIM NADRUKIEM

  Duży zestaw prezentowy w naturalnej skrzyni z kokosowym motywem przewodnim. To idealna propozycja prezentu dla pracowników, klientów biznesowych czy domowników. W środku na dekoracyjnym sizalu znajdują się: aromatyczna kawa, syrop do kawy, kubek oraz świąteczne ozdoby. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia. 

  109,98 zł brutto
 • ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Sernik i wanilia Z TWOIM NADRUKIEM
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZESTAW świąteczny w skrzyni Premium z kawą Sernik i wanilia Z...

  Zestaw prezentowy z kawą, syropem i kubkiem umieszczony w dużej skrzyni z naturalnego drewna to wspaniały pomysł na prezent świąteczny firmowy lub dla bliskiej osoby. W skrzyni znajduje się spersonalizowana karteczka ze świątecznym motywem i pięknymi życzeniami. 

  109,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Wykwintne Święta 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Wykwintne...

  Wspaniały prezent świąteczny dla pracowników i klientów firmowych, ale także dla najbliższych w postaci drewnianego pudełeczka z czekoladkami. Każda ze słodkości udekorowana jest etykietką ze świątecznym motywem. Karteczka z życzeniami oraz personalizacją pięknie uzupełnia całość upominku.

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Szyszka 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Szyszka 12...

  Jaki prezent wręczyć pracownikom i klientom firmowym? Doskonałym rozwiązaniem jest drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami. Słodkości w postaci małych mlecznych czekoladek udekorowanych etykietkami z świątecznym motywem. Dodatkowo wewnątrz pudełeczka umieszczona jest karteczka z personalizacją i życzeniami, dzięki czemu prezent staje się...

  54,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Słodka Aromaterapia
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Słodka Aromaterapia

  Prezent świąteczny w drewnianej skrzynce to piękna propozycja na Boże Narodzenie. Świetny zestaw dla pracowników lub dla bliskiej osoby. Utrzymany w różowej kolorystyce, doskonały dla kobiety. W środku znajduje się również karteczka z życzeniami. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino+pianki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wino+pianki

  Luksusowy prezent świąteczny umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna. Wino musujące praz pyszne pianki prezentują się elegancko i pięknie. Zestaw może zostać wręczony jako świąteczny prezent firmowy. Na karteczce dołączonej do skrzyni umieszczona jest grafika oraz piękne życzenia świąteczne. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Pachnący
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Pachnący

  Przepiękny prezent świąteczny umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna, przygotowany w spójnym i kobiecym wydaniu. W skład prezentu wchodzą: mydełka makaroniki w pastelowym odcieniu, świeca zapachowa oraz pyszne pianki. Całość prezentuje się stylowo i wspaniale wpisuje się w bożonarodzeniowy klimat.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Aniołek Słomkowy w pudełku Z TWOIM PODPISEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny Aniołek Słomkowy w pudełku Z TWOIM PODPISEM

  Przepiękny prezent świąteczny dla pracowników i klientów firmy, a także dla rodziny i najbliższych. Słomkowy aniołek umieszczony w drewnianym pudełeczku to oryginalny bożonarodzeniowy upominek. Dodatkowo w pudełeczku umieszczona została karteczka z wspaniałymi życzeniami oraz personalizacją. Będzie rewelacyjną świąteczną pamiątką. 

  59,98 zł brutto
 • OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Świąteczny Klimat Z LOGO 5 sztuk
  32,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Świąteczny Klimat Z LOGO 5...

  Wspaniały prezent świąteczny dla pracowników firmy, a także dla rodziny w drewnianym pudełeczku. W środku pudełeczka znajdują się opłatki, dzięki którym można przełamać się podczas składania życzeń bożonarodzeniowych. Dodatkowo wewnątrz znajduje się karteczka z personalizacją, życzeniami i piękną grafiką. 

  32,98 zł brutto
 • OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Rodzinny Czas Z LOGO 5 sztuk
  32,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Rodzinny Czas Z LOGO 5 sztuk

  Opłatek wigilijny to niezbędny element świąt Bożego Narodzenia. Piękne drewniane pudełeczko, w środku którego zostały umieszczone opłatki, pozwoli na wręczenie oryginalnego prezentu dla pracowników, klientów firmowych, a także najbliższym. Karteczka z życzeniami oraz personalizacją sprawi, że upominek będzie niepowtarzalny i stworzony specjalnie dla...

  32,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku Słodka Niespodzianka Z PODPISEM 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku Słodka Niespodzianka Z...

  Wspaniałe drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami to rewelacyjna propozycja na świąteczny prezent. Każda czekoladka udekorowana jest świąteczną etykietką. Wewnątrz pudełeczka znajduje się także karteczka z życzeniami bożonarodzeniowymi, personalizacją i świąteczną grafiką. To piękny prezent dla najbliższych oraz pracowników i klientów firmowych. 

  54,98 zł brutto
 • OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Magia Świąt Z LOGO 5 sztuk
  32,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Magia Świąt Z LOGO 5 sztuk

  Opłatki wigilijne umieszczone w eleganckim drewnianym pudełeczku to piękna propozycja na prezent dla pracowników oraz klientów firmowych. W pudełeczku umieszczona została również karteczka z wspaniałymi bożonarodzeniowymi życzeniami, personalizacją oraz klimatyczną świąteczną grafiką. Tak przygotowany świąteczny prezent z pewnością oczaruje każdego.

  32,98 zł brutto
 • PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Leśny Dzień Z LOGO
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Leśny Dzień Z LOGO

  Wspaniały prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia w postaci drewnianej bombki z motywem leśnych zwierząt. Przewiązana aksamitną, błękitną wstążką pozwoli na zawieszenie jej w dowolnym miejscu. Umieszczona w drewnianym pudełeczku, które wewnątrz posiada karteczkę z pięknymi życzeniami świątecznymi oraz personalizacją. Rewelacyjny prezent dla pracowników...

  39,98 zł brutto
 • OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Stajenka Z TWOIM PODPISEM 5 sztuk
  32,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Stajenka Z TWOIM PODPISEM 5...

  Przepiękna propozycja na prezent świąteczny dla pracowników i klientów firmowych. Opłatki wigilijne umieszczone w wspaniałym drewnianym pudełku to oryginalny upominek bożonarodzeniowy. Dodatkowo w środku pudełeczka umieszczona została karteczka ze świąteczna grafiką, życzeniami i personalizacją. Możesz je podarować również rodzinie i najbliższym.  

  32,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 133 elementów