Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty świąteczne dla kobiet

Prezenty świąteczne dla kobiet powinny być przemyślane i eleganckie. Prezenty w drewnianych skrzyniach z oryginalnymi akcesoriami, świetnie skomponowane kosze prezentowe i świąteczne. Pomysły na prezent świąteczny dla dziewczyny, Mamy, Żony. W zestawach znajdują się wysokiej jakości produkty, na których możesz umieścić personalizację. Dzięki niej prezent będzie osobisty i niepowtarzalny. Kubeczek z imieniem, słodkości w postaci czekoladek, krówek, pięknie zapakowane wino, a także świąteczne gadżety i wiele innych. Tak przygotowane prezenty możesz wręczyć pracownikom firmowym oraz bliskim osobom.

Prezenty świąteczne dla kobiet 339 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 339 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Elegancki i luksusowy prezent w złotej kolorystyce, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj upominek z Prosecco w stylowej butelce, świecą pieńkową, białą czekoladą, satynową opaską na oczy, pralinami oraz woreczkiem wypełnionym czekoladowymi cukierkami. Zamów zestaw z personalizacją oraz pasującą grafiką. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw...

  Luksusowy prezent świąteczny z czarno-złotej kolorystyce. Podaruj zestaw z wódką smakową, czekoladą deserową, bombonierkami oraz kawą rozpuszczalną. Zamów upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Całość zapakowana jest do drewnianej skrzyni. 

  319,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Elegancki zestaw świąteczny w czerwonej kolorystyce z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Podaruj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, czekoladą mleczną, bombonierką, włoskim płynem do kąpieli oraz przepysznymi cukierkami. Zamów skrzynię z produktami wysokiej jakości. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Elegancki zestaw świąteczny, który można wręczyć bliskiej osobie lub pracownikowi. Podaruj upominek w drewnianej skrzyni z winem czerwonym półwytrawnym, opakowaniem kawy Davidoff, włoskim płynem do kąpieli, satynową opaską na oczy oraz pralinami. Wybieraj kosz prezentowy z pasującą grafiką oraz personalizacją. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Gold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Gold

  Kosz prezentowy w eleganckiej drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w różowej kolorystyce. Wybieraj stylowy prezent, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj upominek z wódką Miracle w szklanej butelce w odcieniach czerni i złota, włoskim płynem do kąpieli oraz świecą pieńkową. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM White&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM White&Gold

  Szukasz prezentu świątecznego w stylowej odsłonie? Podaruj upominek w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w delikatnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z wódką w eleganckiej butelce w odcieniach bieli i złota, świecą zapachową w puszce oraz czekoladą mleczną w tekturowym pudełku. 

  239,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Magiczne Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku...

  Podaruj zestaw z białym winem w kryształowej butelce. Zamów upominek zapakowany w pudełko z grubej tektury. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją, życzeniami świątecznymi oraz pasująca grafiką. Taki upominek można wręczyć podczas kolacji wigilijnej. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe w pudełku Magiczne Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe w pudełku...

  Eleganckie wino bezalkoholowe w butelce z mrożonego szkła. Zamów upominek zapakowany w białe pudełko z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznej odsłonie. Podaruj w tym wyjątkowym czasie przepiękny prezent udekorowany pasującą wstążką w złotym kolorze. 

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Black&Gold

  Przepiękny i stylowy prezent świąteczny z zawartością Premium. Podaruj rodzinie lub znajomym pod choinkę zestaw z Prosecco w ekskluzywnej butelce, kawą w czarno-złotym opakowaniu oraz winem musującym w puszce. Drewniana skrzynia z personalizacją oraz życzeniami spodoba się obdarowanej osobie. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Gold

  Zestaw świąteczny zapakowany w drewnianą skrzynię wysokiej jakości. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Wybieraj zestaw z Prosecco w ekskluzywnej butelce w złotym kolorze oraz czekoladą deserową. Spraw radość bliskiej osobie w tym wyjątkowym czasie. 

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe w pudełku Dziadek do Orzechów
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe w pudełku Dziadek...

  Upominek zapakowany w pudełko w różowej kolorystyce. To świetna propozycja, którą można podarować koleżance lub kuzynce z okazji Świat Bożego Narodzenia. Zamów wino bezalkoholowe w butelce z mrożonego szkła. Na wieczku pudełka umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką w kobiecej odsłonie. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Wino kryształowe różowe w pudełku Dziadek do orzechów
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Wino kryształowe różowe w pudełku...

  Duża butelka wina wytrawnego w różowej kolorystyce w przepięknej stylowej butelce. Podaruj upominek zapakowany w pudełko wykonane z grubej tektury. Zamów kobiecy prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz uroczą grafiką dziadka do orzechów. 

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny II
  159,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny II

  Elegancki prezent świąteczny zapakowany w zadrukowany box z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj prezent z spersonalizowaną zawieszką oraz idealnie skomponowaną zawartością. Zamów upominek z czekoladą mleczną, winem bezalkoholowym oraz książką Opowieść Wigilijna. 

  159,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny III
  129,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny III

  Elegancki zestaw świąteczny z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj upominek w boxie, który udekorowany jest wstążką. Zamów prezent z czekoladą mleczną w ozdobnym opakowaniu, winem bezalkoholowym oraz włoskim płynem do kąpieli w ekskluzywnej butelce. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny IV
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny IV

  Elegancki prezent świąteczny zapakowany w zadrukowanym box z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj zestaw z czekoladą mleczną w tekturowym opakowaniu, winem musującym w złotej butelce oraz świecą zapachową. Do pudełka przywiązany jest spersonalizowany bilecik. Całość dopełniona jest pasującą wstążką. 

  109,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Podaruj elegancki kosz prezentowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj zestaw z luksusową zawartością w czerwono-złotej kolorystyce. Zamów prezent w skrzyni z Prosecco w ekskluzywnej butelce, bombonierkami, włoskim płynem do kąpieli oraz pralinami. Kupuj świąteczny zestaw z personalizacją. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Elegancki upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zamów zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. W skład prezentu wchodzi: wino czerwone półwytrawne, czekolada mleczna, czekolada Lindt, aromatyczna kawa, herbata oraz czekoladowe cukierki. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black

  Drewniana skrzynka z idealnie skomponowaną zawartością dla Niej. Wybieraj upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. Kupuj kosz prezentowy z wódką w eleganckiej butelce, włoskim płynem do kąpieli oraz kremem do ciała. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink I
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink I

  Gotowy kosz prezentowy to świetna propozycja na upominek dla bliskiej osoby. Podaruj zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznej odsłonie. Wybieraj prezent z wódką w szklanej butelce w odcieniach jasnego różu, czekoladą mleczną w tekturowym opakowaniu oraz świecą zapachową w ozdobnej puszce. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink II
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink II

  Wspaniały zestaw dla Niej, który można podarować z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Kupuj upominek w luksusowej, drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w różowej kolorystyce. Zamów zestaw z wódką w eleganckiej butelce, czekoladą truskawkową oraz miękkimi rękawiczkami. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink III
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Pink III

  Szukasz eleganckiego prezentu, który można wręczyć z okazji Świąt? Podaruj damski zestaw z różowym winem musującym w kryształowej butelce, stalowym kubkiem termicznym, miękkimi rękawiczkami oraz czekoladą mleczną w tekturowym opakowaniu. Wybieraj stylowy upominek w drewnianej skrzyni. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny I
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny I

  Podaruj prezent świąteczny w zadrukowanym boxie z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj upominek z czekoladą mleczną, winem bezalkoholowym, cukierkami oraz świecą w ozdobnej metalowej puszce. Zamów elegancki box z spersonalizowaną etykietą. Całość dopełniona jest czerwoną wstążką. 

  109,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodki i Aromatyczny
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodki i Aromatyczny

  Prezent świąteczny w boxie z grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj upominek z czekoladą mleczną, włoskim płynem w czerwonej ekskluzywnej butelce oraz czekoladowymi cukierkami. Podaruj kosz prezentowy bliskiej osobie lub pracownikowi. Do pudełka przywiązana jest spersonalizowana zawieszka. 

  119,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Wino i czekolada II
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Wino i czekolada II

  Chcesz wręczyć przepiękny kosz prezentowy bliskiej osobie z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Wybieraj upominek z czekoladą mleczną w ozdobnym opakowaniu, winem musującym oraz cukierkami. Zamów prezent z grafiką wieńca. Do pudełka przywiązana jest spersonalizowana zawieszka. 

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold

  Zestaw świąteczny zapakowany w luksusową skrzynię wykonaną z drewna wysokiej jakości. Wybieraj upominek z wódką w eleganckiej butelce w czarno-złotej kolorystyce, włoskim płynem oraz kremem do ciała o przepięknym zapachu. Podaruj bliskiej osobie spersonalizowany kosz prezentowy. 

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wyjątkowe Święta LUX
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Wyjątkowe Święta LUX

  Szukasz ekskluzywnego zestawu świątecznego? Wybieraj upominek z produktami wysokiej jakości, personalizacją oraz motywem wieńca bożonarodzeniowego. Zamów drewnianą skrzynkę z czekoladą mleczną, winem bezalkoholowym, siankiem, pudełeczkami, kartką świąteczną, papierowymi serwetkami, herbatą, kawą, miodkiem, lampionem zapachowym oraz solą do kąpieli. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Radosne Święta LUX
  329,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Radosne Święta LUX

  Zamów duży i luksusowy prezent z najlepszymi produktami wysokiej jakości. Wybieraj upominek w drewnianej, dużej skrzyni z personalizacją oraz motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Kupuj prezent z czekoladą mleczną, kartką świąteczną, siankiem, serwetkami, kawą, herbatą, miodem, pudełeczkami, lampionem zapachowym, solą do kąpieli oraz winem czerwonym.

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Magiczne Święta LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Magiczne Święta LUX

  Upominek prezentowy idealny na Święta Bożego Narodzenia z luksusową zawartością. Wybieraj skrzynkę wykonaną z drewna z najlepszymi produktami. W skład prezentu wchodzi: czekolada mleczna, kartka świąteczna, sianko, serwetki, herbata, kawa, miód, pudełeczka, lampiony zapachowe oraz sól do kąpieli. Podaruj upominek z grafiką wieńca. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA

  Upominek świąteczny w kobiecej odsłonie z personalizacją, życzeniami oraz grafiką pudrowych kwiatów. Zamów drewnianą skrzynię z winem białym, notesem na spirali, paczką serwetek, pudełkiem na czekoladę, czekoladą ręcznie robioną, lampionem zapachowym, świecą sojowa, mydełkami w kształcie makaroników, herbatą, kawą oraz zapałkami w ozdobnym opakowaniu. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Aromatyczne Święta GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Aromatyczne Święta...

  Przepiękny zestaw prezentowy umieszczony w drewnianej skrzyni. Zamów idealnie skomponowany upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj prezent z winem białym, woreczkiem w podgrzewaczami, kawą, herbatą, migdałami, orzechami, przepysznymi pralinami oraz elementami dekoracyjnymi. 

  299,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Świąteczny relaks
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Świąteczny relaks

  Upominek w eleganckiej drewnianej skrzyni z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów zestaw z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla bliskiej osoby. Kupuj prezent z winem białym, świecą zapachową w puszce, złotym woreczkiem z podgrzewaczami, czekoladkami oraz ozdobnymi dekoracjami. 

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Świąteczne odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Świąteczne odprężenie

  Elegancki zestaw świąteczny w drewnianej skrzyni. Zamów upominek dla bliskiej osoby z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w stylowej odsłonie. Kupuj prezent z winem białym półsłodkim, świecą w kryształowym szkle, solą do kąpieli himalajską z goździkami, czekoladkami oraz materiałowymi kwiatami. 

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Migdałowe Święta
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Migdałowe Święta

  Przepiękny i oryginalny zestaw świąteczny w drewnianej skrzyni. Podaruj bliskiej osobie prezent z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznym klimacie. Kupuj upominek z migdałami w czekoladzie z cynamonem, orzechami pistacjowymi, nerkowca, migdałami z cynamonem oraz białymi winem. 

  199,98 zł
 • ZESTAW orzechy i świeca na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW orzechy i świeca na prezent świąteczny w drewnianej skrzyni...

  Elegancki zestaw prezentowy, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj drewnianą skrzynię wysokiej jakości z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w pasujące odsłonie. Zamów upominek z migdałami w czekoladzie z cynamonem, miodem ekologicznym w słoiczku lub zapachową świecą. 

  149,98 zł
 • PREZENT świąteczny likier orzech w czekoladzie w opakowaniu Z PODPISEM 500ml
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny likier orzech w czekoladzie w opakowaniu Z...

  Szukasz oryginalnego prezentu, który można wręczyć bliskiej osobie? Zamów likier o smaku orzecha w czekoladzie, który zapakowany jest w ozdobne pudełeczko. Podaruj świąteczny upominek z personalizacją oraz grafiką w uroczej odsłonie. Taki likier w pudełku będzie świetnym pomysłem na prezent firmowy. 

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z likierem orzech w czekoladzie Orzechowe Święta
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z likierem orzech w...

  Podaruj elegancki upominek zapakowany w pudełko kraftowe o ciekawej strukturze z personalizacją, życzeniami świątecznymi oraz grafiką w delikatnej kolorystyce. Wybieraj upominek z likierem o smaku orzecha w czekoladzie, szyszkami oraz cynamonem. 

  109,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 339 elementów

Prezenty świąteczne dla kobiet

Wybór odpowiedniego prezentu bożonarodzeniowego nierzadko sprawia spory problem. Borykasz się z podobnym dylematem i nie wiesz, co podarować żonie, siostrze, mamie, babcie czy przyjaciółce? W takim razie znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Stworzona przez nas kolekcja prezentów dla kobiet oferuje całe mnóstwo fantastycznych produktów, które na pewno oczarują adresatkę podarunku. Kosze prezentowe, alkohole, kosmetyki, biżuteria, duże notesy na przepisy czy słodkości to tylko niektóre z rewelacyjnych upominków, jakie przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że wśród nich znajdziesz idealny wariant dla obdarowywanej kobiety. Kiedy znajdzie ona tak czarujący prezent pod tegoroczną choinką, bez dwóch zdań będzie nim zachwycona!

Ozdobne poduszki z imieniem na prezent świąteczny

Dekoracyjne poduszki świąteczne to znakomity prezent dla każdego. Zarówno dorosłe kobiety, jak i nastoletnie dziewczyny będą oczarowane takim podarunkiem. Minimalistyczna poduszka z kolekcji Gałązka to retro propozycja w biało-czarnym kolorze. Znajduje się na niej także napis “Wesołych Świąt” oraz imię, które możesz dodać według własnego uznania. Tak gustowny dodatek będzie pasował do każdego rodzaju aranżacji. Równie subtelnie prezentuje się poduszka z wzorem bombek. Niepowtarzalny motyw kolekcji Moja Gwiazdka w srebrno-złotej kolorystyce tworzy przepiękną kompozycję z ozdobną czcionką. Jeśli natomiast zależy Ci na nieco żywszych odcieniach, postaw na jaśka z serii Leśny Dzień. Malownicza grafika jeleni w zimowej scenerii bez najmniejszych wątpliwości przykuje uwagę i stanie się niebanalną ozdobą salonu czy sypialni.

Świąteczna poduszka z imieniem jako prezent świątecznyPrezent świąteczna poduszka z zającem dla kobiety

Świąteczne poduszki z imieniem na prezent dla kobiety

Wino świąteczne w pudełku na prezent dla kobiety

Wyśmienitym podarunkiem z okazji Świąt Bożego Narodzenia może być także wysokiej jakości wino. W naszym sklepie dostępne są alkohole zaprojektowane specjalnie na tę okazję, dlatego perfekcyjnie nadają się one na prezent pod choinkę. Prosecco w drewnianej skrzyni to bardzo kobiecy upominek. Opakowanie wypełnione jest naturalną wełną drzewną, która pozwala pięknie wyeksponować butelkę. Co więcej, na przesuwnym wieku skrzyni umieszczona jest ozdobna kartka z personalizowanymi życzeniami, a także motywem poinsecji potocznie zwanej gwiazdą betlejemską. To bardzo klimatyczny podarunek. Niezwykle oryginalnie wygląda też opakowanie z grubej tektury, wewnątrz którego znalazła się butelka różowego wina. Zarówno na pudełku, jak i alkoholu naklejone są etykiety z serii Zimowy Ptaszek, które nadają całości niezwykle uroczy charakter.

Prezent świąteczny dla kobiety z prossecoWino i krówki w świątecznym wydaniu na prezent dla kobietyProsecco w skrzyni z personalizacją dla kobiety

Prezent dla kobiety w świątecznym wydaniu z winem musującym

Bożonarodzeniowe kosze prezentowe dla kobiet

Na prezent świąteczny stworzyliśmy także jedyne w swoim rodzaju kosze, które olśniewają magicznym klimatem i pieczołowitym wykonaniem. Zestaw Luksusowy to propozycja wprosty idealna dla kobiet. Wewnątrz tekturowego pudełka umieszczone zostały bowiem pastelowe mydełka w kształcie makaroników, zapachowa świeca, myjka do kąpieli, bańki mydlane, krówki oraz pudełko zapałek. To doskonały pakiet do przygotowania domowego spa w trakcie chłodnych, zimowych dni. W bardzo kobiecym stylu utrzymany jest także świąteczny kosz prezentowy dla kobiety z lawendowym motywem. Na naturalnej wełnie drzewnej ułożona jest zapachowa świeca w szkle, sól do kąpieli, wyśmienite wino, myjka do ciała oraz woreczek z suszoną lawendą. Każdy z zestawów opatrzony jest też kartką z życzeniami, którą można spersonalizować. To sprawi, że podarunek będzie jedyny w swoim rodzaju.

Zestaw prezentowy z lawendowym motywem dla kobietyPrezent dla kobiety na Boże Narodzenie

Świąteczne kosze prezentowe w pudełku dla kobiety

Świąteczny prezent dla kobiety w drewnianym pudełku
Świąteczny prezent dla kobiety w drewnianym pudełku