Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty świąteczne dla kobiet

Prezenty świąteczne dla kobiet powinny być przemyślane i eleganckie. Prezenty w drewnianych skrzyniach z oryginalnymi akcesoriami, świetnie skomponowane kosze prezentowe i świąteczne. Pomysły na prezent świąteczny dla dziewczyny, Mamy, Żony. W zestawach znajdują się wysokiej jakości produkty, na których możesz umieścić personalizację. Dzięki niej prezent będzie osobisty i niepowtarzalny. Kubeczek z imieniem, słodkości w postaci czekoladek, krówek, pięknie zapakowane wino, a także świąteczne gadżety i wiele innych. Tak przygotowane prezenty możesz wręczyć pracownikom firmowym oraz bliskim osobom.

Prezenty świąteczne dla kobiet 340 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 340 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cantalouette Blanc PREMIUM
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem...

  Przepiękny i niezwykle efektowny prezent świąteczny w ciemnobrązowej skrzyni. Podaruj upominek z winem białym wytrawnym, naparem w ozdobnej puszce, sokiem z morwy białej, opakowaniem aromatycznej kawy oraz makaronikami o kakaowym smaku. Wybieraj kosz prezentowy z personalizacją oraz życzeniami. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Chianti Classico PREMIUM
  409,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Chianti...

  Podaruj z okazji Świąt luksusowy zestaw prezentowy w ciemnobrązowej skrzyni. Zamów upominek z włoskim winem wytrawnym, czekoladą, aromatyczną kawą, bombonierką Lindt z pralinami oraz płynem do kąpieli w efektownej butelce. Na wieku umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w świątecznym klimacie. 

  409,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Cantalouette Bergerac Rouge PREMIUM
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem...

  Zamów wyjątkowy prezent świąteczny z wyselekcjonowaną zawartością. Wybieraj elegancki upominek w drewnianej skrzyni. W skład prezentu wchodzi: francuskie wino wytrawne, orientalny płyn do kąpieli o pobudzającym zapachu, herbata organiczna, napar w puszce oraz sok z dzikiej róży. Podaruj zestaw z personalizacją oraz życzeniami. 

  399,98 zł
 • PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM Zestaw lawendowy
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM Zestaw lawendowy

  Lawendowy zestaw prezentowy w drewnianym kuferku można wręczyć kobiecie z okazji Świąt. Wybieraj elegancki upominek ze świeca zapachową w szkle, mydłem marsylskim, solą do kąpieli, woreczkiem suszonej lawendy oraz fiolkami z lawendą oraz solą morską. Na wieczku umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz bożonarodzeniową grafiką. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM z winem musującym
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM z winem musującym

  Przepiękny prezent na Święta dla niej. Zamów drewniany kuferek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład zestawu wchodzi: wino musujące w różowej butelce z mrożonego szkła, świeca sojowa ręcznie robiona w słoiczku, zapałki w kartoniku w kształcie serca, lusterko, krówki śmietankowe oraz fiolka z solą i płatkami róż. 

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM Słodki zestaw ze świecą sojową
  119,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM Słodki zestaw...

  Przepiękny upominek w drewnianym kuferku, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj gotowy zestaw ze świecą sojową ręcznie robioną, zapałkami w ozdobnym kartoniku, puszkiem do makijażu, krówkami śmietankowymi, piankami malinowymi oraz fiolką z jadalnymi płatkami róż. Na wieczku umieszczona jest personalizacja z dopasowaną grafiką. 

  119,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Pennautier Viognier PREMIUM
  359,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Pennautier...

  Przepiękny prezent na Święta z wyselekcjonowaną zawartością. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład kosza prezentowego wchodzi: francuskie białe wino wytrawne, czekolada deserowa z orzechami, płyn do kąpieli oraz kruche ciasteczka w puszce. 

  359,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem II
  309,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem II

  Zamów przepiękny upominek na Święta. Wybieraj idealnie skomponowany zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Podaruj prezent z winem białym, wytrawnym, świecą zapachową, saszetkami, dyfuzorem oraz pałeczkami ze złotymi zdobieniami. Podaruj miłośnikom azjatyckich klimatów wyjątkowy kosz prezentowy. 

  309,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Chateau Du Bergey PREMIUM
  389,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem Chateau Du...

  Podaruj z okazji Świąt elegancki prezent w ciemnobrązowej skrzyni. Zamów gotowy zestaw pod choinkę z personalizacją, życzeniami oraz wyselekcjonowaną zawartością. W skład prezentu wchodzi: francuskie wino wytrawne, aromatyczna kawa, herbata organiczna oraz bombonierka z przepysznymi pralinami. 

  389,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM z winem i świecą
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM z winem i świecą

  Przepiękny prezent dla kobiety na Święta. Wybieraj kuferek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład zestawu wchodzi: wino w kryształowej butelce, ręcznie robiona świeca sojowa w puszce, zapałki w ozdobnym kartoniku w kształcie serca oraz gałązką delikatnych kwiatów. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM z winem musującym i świecą sojową
  139,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM z winem...

  Niezwykle efektowny zestaw prezentowy dla niej z okazji Świąt. Podaruj kuferek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład prezentu wchodzi: świeca sojowa ręcznie robiona w słoiczku, zapałkami w kartoniku w kształcie serca, praliny Ferrero Rocher, wino musujące w ozdobnej puszce oraz gumka do włosów satynowa w złotym odcieniu. 

  139,98 zł
 • PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM ze świecą sojową i słodyczami
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM ze świecą...

  Upominek z okazji Świąt dla niej. Wybieraj elegancki zestaw w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w delikatnej kolorystyce. Zamów kuferek ze świecą sojową w szklanym słoiczku, zapałkami w kartoniku w kształcie serca, krówkami, czekoladą oraz gałązką ozdobnych kwiatków. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różowy ze słodyczami i herbatą
  289,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różowy ze...

  Przepiękny zestaw prezentowy w dużej drewnianej skrzyni. Podaruj z okazji Świąt elegancki upominek z czekoladami, herbatą organiczną, świeczką w szkle, migdałami w białej czekoladzie oraz ciasteczkami. Na wieku skrzyni umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką, która nawiązuje do bożonarodzeniowego klimatu. 

  289,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z kawą, herbatą i słodyczami
  279,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z kawą, herbatą i...

  Upominek w drewnianej skrzyni, który można wręczyć kobiecie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj spersonalizowany prezent z życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład zestawu wchodzi: czekolada ręcznie robiona, herbata z pąkami róż, kawa mielona, notes, czekolada z specjalnie przygotowanym opakowaniu, migdały w białej czekoladzie, ozdobny kartonik,...

  279,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem

  Zamów elegancki prezent w azjatyckim stylu z okazji Świąt. Wybieraj upominek w drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład kosza prezentowego wchodzi: wino białe wytrawne, świeca zapachowa, dyfuzor, saszetka zapachowa oraz efektowne pałeczki do sushi. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z likierem Tatratea
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z likierem Tatratea

  Niezwykle luksusowy zestaw prezentowy, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj upominek z likierem Tatratea w efektownej butelce, włoskim płynem do kąpieli, herbatą aromatyczną, świecą zamykaną w szkle, herbatą w puszce oraz migdałami w białej czekoladzie. Zamów prezent w skrzyni z personalizacją oraz dopasowaną grafiką. 

  399,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM ze świecą sojową ręcznie robioną
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM ze świecą...

  Podaruj kobiecie z okazji Świąt elegancki zestaw w drewnianej skrzynce. Zamów gotowy upominek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w świątecznym klimacie. Wybieraj prezent w skrzynce ze świecą sojową ręcznie robioną, zapałkami w ozdobnym kartoniku, krówkami śmietankowymi oraz ozdobnymi kwiatkami. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM zestaw na odprężenie z kamieniem gua sha i rollerem
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM zestaw na...

  Przepiękny zestaw prezentowy na Święta dla niej. Zamów drewniany kuferek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Wybieraj prezent w skrzyneczce ze świecą sojową w słoiczku, zapałkami, puszkiem do makijażu, cukierkami owocowymi, rollerem do makijażu, kamieniem gua sha, kulą do kąpieli oraz mydełkiem ręcznie robionym. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM z kryształowym winem musującym
  139,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM z kryształowym...

  Zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce, który można wręczyć kobiecie z okazji Świąt. Zamów upominek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład prezentu wchodzi: wino musujące w kryształowej butelce, satynowa gumka do włosów, puszek do makijażu, krówki śmietankowe, kamień gua sha do masażu twarzy oraz kula musująca do kąpieli. 

  139,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z Prosecco Mionetto
  369,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z Prosecco Mionetto

  Zamów elegancki kosz prezentowy z okazji Świąt. Wybieraj upominek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład zestawu wchodzi: duża butelka Prosecco Mionetto, włoski płyn do kąpieli o pobudzającym zapachu, napar w puszce, czekolada mleczna do picia oraz herbata organiczna. 

  369,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw migdałowy z likierem
  339,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw migdałowy z...

  Zamów elegancki prezent świąteczny w drewnianej skrzyni. Wybieraj gotowy upominek z likierem o smaku migdała w czekoladzie, płynem do kąpieli o cudownym zapachu, karmelkami, herbatą, migdałami w białej czekoladzie oraz mlecznej. Na wieku umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz bożonarodzeniową grafiką. 

  339,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw migdałowy z winem bezalkoholowym
  339,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw migdałowy z...

  Zamów elegancki prezent z okazji Świąt. Podaruj gotowy kosz prezentowy z winem bezalkoholowym, płynem do kąpieli, herbatą, karmelkami, migdałami w białej oraz mlecznej czekoladzie. Wybieraj zestaw z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w świątecznym klimacie. 

  339,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM z winem musującym
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM z winem...

  Zamów elegancki prezent w drewnianej skrzynce. Podaruj kobiecie świąteczny upominek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w stonowanej kolorystyce. Kupuj gotowy zestaw z winem musującym w butelce z mrożonego szkła oraz oryginalnymi pralinami Ferrero Rocher. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM z olejkiem do ust i kamieniem gua sha
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM z olejkiem do...

  Przepiękny prezent dla niej pod choinkę! Wybieraj drewniany kuferek z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Zamów gotowy zestaw świąteczny ze świecą sojową ręcznie robioną, zapałkami w ozdobnym kartoniku, krówkami śmietankowymi, lusterkiem, kamieniem gua sha do masażu twarzy, olejkiem do ust oraz ozdobnymi kwiatkami. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM Słodki zestaw z pomadką i lusterkiem
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM Słodki zestaw...

  Upominek w drewnianej skrzynce w świątecznym wydaniu. Podaruj kobiecie elegancki kuferek z pomadką do ust, lusterkiem, kokosowymi pralinami, ciasteczkiem z wróżbą, czekoladą ręcznie robioną oraz delikatnymi, ozdobnymi kwiatkami. Na wieczku skrzyneczki umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. 

  109,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różany z winem
  349,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różany z winem

  Zamów przepiękny prezent w drewnianej skrzyni z okazji Świąt. Wybieraj gotowy zestaw z winem ekologicznym o smaku dzikiej róży, sokiem naturalnym w szklanej butelce, konfiturami, karmelkami, solą do kąpieli, aromatyczną herbatą, świecami oraz materiałowym kwiatem. Podaruj elegancki upominek z personalizacją oraz dopasowaną grafiką w bożonarodzeniowym...

  349,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miodowy z herbatą i słodyczami
  329,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miodowy z...

  Zamów elegancki i świąteczny kosz prezentowy. Podaruj bliskiej osobie pod choinkę prezent z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład zestawu wchodzi: sok z żurawiny w szklanej butelce, herbata w puszce, czekolada z owocami, miód z jeżyna, aronią, malinami oraz wiśniami w czekoladzie. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem śliwkowym
  279,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem śliwkowym

  Wyjątkowy upominek, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj prezent z winem o smaku śliwki, czekoladą z mixem owoców, miodem z jeżyna, aronią, maliną oraz wiśniami w czekoladzie deserowej. Zamów gotowy kosz prezentowy pod choinkę z personalizacją oraz dopasowaną grafiką. 

  279,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM z modną klamrą do włosów i gumką scrunchie
  119,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT świąteczny dla kobiety w skrzynce Z PODPISEM z modną...

  Elegancki prezent świąteczny dla niej w drewnianej skrzynce. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w bożonarodzeniowym klimacie. Wybieraj zestaw z gumką do włosów z bawełny wafelkowej, klamrą do włosów, krówkami śmietankowymi, mydłem marsylskim oraz delikatnymi kwiatkami. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM Zestaw na odprężenie z akcesoriami kosmetycznymi
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety świąteczny w skrzynce Z PODPISEM Zestaw na...

  Upominek w drewnianej skrzynce dla niej na Święta. Zamów prezent z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną, bożonarodzeniową grafiką. W skład prezentu wchodzi: świeca zapachowa w słoiczku, zapałkami w kartoniku w kształcie serca, gumką do włosów, puszkiem do makijażu, lusterkiem, krówkami śmietankowymi, lakierem do paznokci, mydełkiem ręcznie robionym...

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM Zestaw do pielęgnacji
  119,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety na Święta w skrzynce Z PODPISEM Zestaw do...

  Przepiękny prezent świąteczny w drewnianej skrzynce. Wybieraj upominek dla niej z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Podaruj gotowy zestaw w kuferku z kremem do rąk, gąbką luffa, lusterkiem bambusowym, krówkami śmietankowymi oraz ozdobnymi kwiatkami.

  119,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zdrowy zestaw z naparem i miodami
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zdrowy zestaw z...

  Zamów ekologiczny zestaw prezentowy pod choinkę! Wybieraj upominek w dużej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. W skład prezentu wchodzi: sok z morwy białej, migdały w czekoladzie mlecznej z cynamonem, miód z orzechami, pomarańczą i imbirem, migdały w białej czekoladzie oraz drewniana pałka do miodu. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem, miodami i sokiem
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z winem, miodami i...

  Elegancki upominek w drewnianej skrzyni, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj prezent z winem o smaku czarnego bzu, czekoladą z orzechami, miodem ekologicznym z jeżyną, aronią, maliną oraz sokiem naturalnym w butelce o dużej pojemności. Zamów kosz prezentowy z personalizacją oraz świąteczną grafiką. 

  319,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z nalewką z pigwy i naparem
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM z nalewką z pigwy...

  Zamów elegancki upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj gotowy prezent z nalewką o smaku pigwy, migdałami z cynamonem, miodem z orzechami włoskimi, pomarańczą i imbirem, migdałami w białej czekoladzie, naparem w puszce oraz drewnianą pałką do miodu. Podaruj spersonalizowany kosz prezentowy z życzeniami oraz przepiękną grafiką. 

  319,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw z winem, kawą, herbatą i słodyczami Pudrowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Zestaw z winem,...

  Podaruj kobiecie z okazji Świąt Bożego Narodzenia wyjątkowy zestaw w dużej, drewnianej skrzyni. Zamów gotowy upominek z winem białym z imieniem, herbatą, kawą świeżo paloną, solą do kąpieli, notesem, czekoladą, krówkami śmietankowymi oraz mydełkami ręcznie robionymi. Na wieku umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz grafiką, która...

  249,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM zestaw pielęgnacyjny z herbatami
  389,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM zestaw...

  Elegancki upominek w drewnianej skrzyni w różowo-niebieskiej kolorystyce. Podaruj z okazji Świąt Bożego Narodzenia przepiękny zestaw z płynem do kąpieli, mydłem, patyczkami zapachowymi, kremem do ciała, herbatami oraz ozdobnym kwiatem. Na wieku umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz cudowną grafiką. 

  389,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 340 elementów

Prezenty świąteczne dla kobiet

Wybór odpowiedniego prezentu bożonarodzeniowego nierzadko sprawia spory problem. Borykasz się z podobnym dylematem i nie wiesz, co podarować żonie, siostrze, mamie, babcie czy przyjaciółce? W takim razie znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Stworzona przez nas kolekcja prezentów dla kobiet oferuje całe mnóstwo fantastycznych produktów, które na pewno oczarują adresatkę podarunku. Kosze prezentowe, alkohole, kosmetyki, biżuteria, duże notesy na przepisy czy słodkości to tylko niektóre z rewelacyjnych upominków, jakie przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że wśród nich znajdziesz idealny wariant dla obdarowywanej kobiety. Kiedy znajdzie ona tak czarujący prezent pod tegoroczną choinką, bez dwóch zdań będzie nim zachwycona!

Ozdobne poduszki z imieniem na prezent świąteczny

Dekoracyjne poduszki świąteczne to znakomity prezent dla każdego. Zarówno dorosłe kobiety, jak i nastoletnie dziewczyny będą oczarowane takim podarunkiem. Minimalistyczna poduszka z kolekcji Gałązka to retro propozycja w biało-czarnym kolorze. Znajduje się na niej także napis “Wesołych Świąt” oraz imię, które możesz dodać według własnego uznania. Tak gustowny dodatek będzie pasował do każdego rodzaju aranżacji. Równie subtelnie prezentuje się poduszka z wzorem bombek. Niepowtarzalny motyw kolekcji Moja Gwiazdka w srebrno-złotej kolorystyce tworzy przepiękną kompozycję z ozdobną czcionką. Jeśli natomiast zależy Ci na nieco żywszych odcieniach, postaw na jaśka z serii Leśny Dzień. Malownicza grafika jeleni w zimowej scenerii bez najmniejszych wątpliwości przykuje uwagę i stanie się niebanalną ozdobą salonu czy sypialni.

Świąteczna poduszka z imieniem jako prezent świątecznyPrezent świąteczna poduszka z zającem dla kobiety

Świąteczne poduszki z imieniem na prezent dla kobiety

Wino świąteczne w pudełku na prezent dla kobiety

Wyśmienitym podarunkiem z okazji Świąt Bożego Narodzenia może być także wysokiej jakości wino. W naszym sklepie dostępne są alkohole zaprojektowane specjalnie na tę okazję, dlatego perfekcyjnie nadają się one na prezent pod choinkę. Prosecco w drewnianej skrzyni to bardzo kobiecy upominek. Opakowanie wypełnione jest naturalną wełną drzewną, która pozwala pięknie wyeksponować butelkę. Co więcej, na przesuwnym wieku skrzyni umieszczona jest ozdobna kartka z personalizowanymi życzeniami, a także motywem poinsecji potocznie zwanej gwiazdą betlejemską. To bardzo klimatyczny podarunek. Niezwykle oryginalnie wygląda też opakowanie z grubej tektury, wewnątrz którego znalazła się butelka różowego wina. Zarówno na pudełku, jak i alkoholu naklejone są etykiety z serii Zimowy Ptaszek, które nadają całości niezwykle uroczy charakter.

Prezent świąteczny dla kobiety z prossecoWino i krówki w świątecznym wydaniu na prezent dla kobietyProsecco w skrzyni z personalizacją dla kobiety

Prezent dla kobiety w świątecznym wydaniu z winem musującym

Bożonarodzeniowe kosze prezentowe dla kobiet

Na prezent świąteczny stworzyliśmy także jedyne w swoim rodzaju kosze, które olśniewają magicznym klimatem i pieczołowitym wykonaniem. Zestaw Luksusowy to propozycja wprosty idealna dla kobiet. Wewnątrz tekturowego pudełka umieszczone zostały bowiem pastelowe mydełka w kształcie makaroników, zapachowa świeca, myjka do kąpieli, bańki mydlane, krówki oraz pudełko zapałek. To doskonały pakiet do przygotowania domowego spa w trakcie chłodnych, zimowych dni. W bardzo kobiecym stylu utrzymany jest także świąteczny kosz prezentowy dla kobiety z lawendowym motywem. Na naturalnej wełnie drzewnej ułożona jest zapachowa świeca w szkle, sól do kąpieli, wyśmienite wino, myjka do ciała oraz woreczek z suszoną lawendą. Każdy z zestawów opatrzony jest też kartką z życzeniami, którą można spersonalizować. To sprawi, że podarunek będzie jedyny w swoim rodzaju.

Zestaw prezentowy z lawendowym motywem dla kobietyPrezent dla kobiety na Boże Narodzenie

Świąteczne kosze prezentowe w pudełku dla kobiety

Świąteczny prezent dla kobiety w drewnianym pudełku
Świąteczny prezent dla kobiety w drewnianym pudełku