Nowe produkty

Ostatnie posty

Bieżniki na Chrzest i Komunię

Bieżniki zdecydowanie zdobią pięknie stół w restauracji, dobrym pomysłem jest wykorzystanie ich podczas uroczystości Chrztu i Komunii. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy bieżniki, które stworzą niepowtarzalny charakter przyjęcia. Bieżnik z motywem dziecięcych stópek będzie ciekawie prezentował stół podczas uroczystości Chrztu Świętego. Bieżniki, które idealnie pasują na Pierwszą Komunię Świętą, są z nadrukiem kielicha, gołębicy, Hostii. Podczas tych okoliczności sprawdzą się zarówno bieżniki dekoracyjne, jak i jednokolorowe.

Bieżniki na Chrzest i Komunię 33 produktów

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Rodzaje bieżników na Chrzest i Komunię

Bieżniki na Chrzest i Komunię dostępne są z wielu materiałów. Na pewno pięknie będą prezentować się bieżniki w kolorach idealnych na ważne uroczystości: biały, kremowy, złoty srebrny.

Bieżniki flizelinowe wykonane są z wysokojakościowego papieru, który jest bardzo elegancki, do złudzenia przypomina materiał. Zaletą bieżników flizelinowych jest to, że mogą mieć nadruki, które odnoszą się do uroczystości Chrztu i Komunii. Wzory, które występują na tym rodzaju bieżników to motyw: kielicha, winogron, stópek dziecięcych. Jeżeli preferują Państwo gładkie, jednokolorowe bieżniki, to podczas tych uroczystości idealnie sprawdzą się w kolorze: białym, kremowym, złotym, srebrnym.

Bieżniki satynowe są niezwykle eleganckie, połyskujący materiał idealnie pasuje do stylu glamour przyjęcia w restauracji. Bieżniki satynowe są najczęściej wykorzystywane podczas uroczystych wydarzeń, dlatego idealnie spełnią swoją funkcję podczas okoliczności Chrztu i Komunii. Dodatkowym, uzupełniającym elementem, który pasuje do bieżników satynowych to szarfy satynowe na krzesła. Wystrój lokalu będzie zdecydowanie elegancki, na pewno zachwyci każdego gościa.

Bieżniki z organzy i koronkowe są zdecydowanie ozdobne, stworzą piękne i subtelne nakrycie stołu. Bieżniki z tych dwóch materiałów mogą być wykorzystane wielokrotnie podczas uroczystości Chrztu i Komunii. Bieżniki są niesamowicie eleganckie, nie będą przytłaczać reszty nakrycia stołu.

Dekoracje stołu na Chrzest i Komunię w restauracji

Zarówno uroczystość Chrztu, jak i Komunii kolorystycznie są bardzo podobne, dlatego dekoracje stołu można wykorzystać wielokrotnie. Podczas tych dwóch okoliczności idealnie pasują kolory: biały, kremowy, srebrny i złoty. Specjalnie na Chrzest i Komunię stworzone są serwetki i bieżniki dekoracyjne, które posiadają motywy odpowiednie tym uroczystościom. Serwetki flizelinowe jednokolorowe lub delikatnie zdobione złotymi i srebrnymi elementami idealnie pasują na obie okoliczności. 

Dodatkowymi elementami, które mogą zostać wykorzystane do dekoracji stołu to świece, świeczniki, wazony i obrusy plamoodporne. Na uroczystość Chrztu i Komunii idealnie sprawdzą się świece dekoracyjne z motywami i napisami dopasowanymi do tych dwóch okoliczności. Obrusy plamoodporne idealnie sprawdzą się podczas ważnych uroczystości, ponieważ są eleganckie i łatwe w utrzymaniu. Plamoodporny materiał nie wchłania plam i tłuszczu, jest bardzo uniwersalny. 

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii Bieżniki

bieżniki flizelinowe

bieżniki z organzy

bieżniki satynowe