Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki sylwestrowe

Serwetki na sylwester, karnawał mogą ciekawie ozdobić wnętrze lokalu. Serwetki dekoracyjne na sylwester mają nadruk gwiazdek, kieliszków szampana oraz napisy “Cheers”, “Happy New Year”. Podczas zabaw sylwestrowych i karnawałowych w restauracji zazwyczaj stosowane są kolory czarne i złote. Warto podczas tych przyjęć zaopatrzyć lokal o odpowiednie dekoracje sylwestrowe: girlandy, balony, konfetti, rekwizyty do zdjęć. Goście lokalu na pewno docenią pomysłowość udekorowanej sali restauracyjnej.

Serwetki sylwestrowe 14 produktów

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Jak udekorować sylwestrowy stół? - serwetki na Sylwester

Sylwester to okazja na zorganizowanie w restauracji zabawy sylwestrowej. Lokale chętnie organizują takie przyjęcia - można stworzyć wtedy świetny wystrój wnętrz. Do tego potrzebne będą odpowiednie dekoracje sylwestrowe: serwetki papierowe, flizelinowe, bieżniki na stół, świece i ciasteczka z noworoczną wróżbą!

Serwetki sylwestrowe dla restauracji

Sylwester to okazja do stworzenia ciekawych aranżacji stołu. Na pewno sprawdzą się białe serwetki flizelinowe - pasują do każdego stylu przyjęcia i wystroju lokalu. Jeżeli przyjęcie odbywa się w jakimś konkretnym stylu można odpowiednio dobrać serwetki złote lub srebrne - dostępne są zarówno papierowe, jak i flizelinowe. Jednokolorowe serwetki są uniwersalne i pasują na każde przyjęcie. Jeżeli będzie zakupiona większa ilość serwetek, można wykorzystać je wtedy na inną okazję.

Serwetki flizelinowe białe - serwetki sylwestrowe

Serwetki papierowe złote - serwetki na Sylwester

Serwetki flizelinowe srebrne - serwetki sylwestrowe

Można podkreślić przyjęcie sylwestrowe, używając serwetek sylwestrowych z napisami odnoszącymi się do tej okoliczności. Na sylwestrowym stole powinny znaleźć się serwetki z napisami "Happy New Year!", "Cheers". Warto zastosować te serwetki papierowe z innymi dekoracjami o tym samym motywie - banery, girlandy, balony. Dzięki temu sala restauracyjna będzie spójna i elegancka.

Serwetki sylwestrowe z napisem "Happy New Year"

Sylwester to wystrzałowa zabawa! Dlatego jak najbardziej pasują serwetki z motywem gwiazdek. Z pewnością taka dekoracja sprawdzi się na przyjęciu w stylu glamour. Wykorzystując te serwetki można dodatkowo użyć konfetti o gwiazdkowym motywie.

Serwetki sylwestrowe czarne w złote gwiazdki

Kieszonki na sztućce to dodatkowa dekoracja restauracyjnego stołu. Można stworzyć elegancki wystrój lokalu, stosując kieszonki na sztućce. Taki srebrny lub złoty dodatek z pewnością będzie pasować na przyjęcie w każdym stylu. Kieszonki pasują zarówno do serwetek flizelinowych, jak i papierowych.

Kieszonki na sztućce złote dla restauracji

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce