Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Walentynki

Serwetki na Walentynki mogą okazać się ciekawym dodatkiem dla restauracji. Walentynki to dzień zakochanych, dlatego serwetki i elementy dekoracyjne powinny być w różowych i czerwonych kolorach. Często można spotkać się z tym, że wyprawiane są zabawy, imprezy walentynkowe w restauracji, dlatego warto zadbać o odpowiednie dekoracje. W naszym sklep...

Serwetki na Walentynki mogą okazać się ciekawym dodatkiem dla restauracji. Walentynki to dzień zakochanych, dlatego serwetki i elementy dekoracyjne powinny być w różowych i czerwonych kolorach. Często można spotkać się z tym, że wyprawiane są zabawy, imprezy walentynkowe w restauracji, dlatego warto zadbać o odpowiednie dekoracje. W naszym sklepie internetowym oferujemy: praliny serce, konfetti, girlandy, papierowe rozety, balony, pompony bibułowe. Goście restauracji na pewno będą zachwyceni dekoracjami w lokalu.

Więcej

Walentynki 18 produktów

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Walentynki - co to za święto?

Walentynki to święto zakochanych, któremu zdecydowanie towarzyszy kolor czerwony. Walentynki przypadają zawsze 14 lutego, nazwa święta pochodzi od imienia świętego Walentego. Podczas dnia zakochanych większość osób wybiera randkę ze swoją drugą połową w restauracji, hotelu. Coraz częściej można się spotkać z zabawami organizowanymi z okazji Walentynek. Bale walentynkowe są bardzo eleganckie, warto zadbać o ciekawe i niepowtarzalne dekoracje.

Serwetki na Walentynki dla restauracji

Romantyczna kolacja w restauracji powinna być zachowana w odpowiedniej atmosferze, dlatego warto zastosować ciekawe dekoracje. Serwetki walentynkowe zazwyczaj są w kolorach miłości, czyli czerwony i różowy.  Serwetki mogą być jednokolorowe, jak i dekoracyjne w serduszka. Jednokolorowe serwetki flizelinowe są bardzo eleganckie, ponieważ do złudzenia przypominają materiał. 

Dekoracyjne serwetki papierowe są udekorowane pięknymi wzorami. Serwetki dekoracyjne ozdobione serduszkami idealnie odnoszą się do motywu Walentynek, które są dniem poświęconym dla zakochanych.

Kieszonki na sztućce są eleganckim, dodatkowym elementem nakrycia stołu. Czerwone kieszonki na sztućce stworzą romantyczny klimat wnętrza lokalu. Warto zadbać o każdy szczegół podczas przyjęcia w restauracji, aby goście byli zachwyceni.

Dekoracje na Walentynki 

Restaurację podczas Walentynek można udekorować, używając: serwetek, kieszonek na sztućce, banerów, girland, konfetti, balonów, świec. Dekoracje powinny być w czerwonej kolorystyce, której towarzyszą złote, srebrne, białe elementy. 

Ciekawą dekoracją sali restauracyjnej, hotelowej mogą być balony w kształcie serca. Motyw serca w dniu zakochanych jest jak najbardziej wskazany. Niesamowity efekt stworzą balony wypełnione helem, najdłużej utrzymają się balony foliowe, aż do dwóch tygodni. 

Wystrój stołu można wzbogacić o specjalne ozdobne elementy w czerwonej kolorystyce: konfetti w kształcie serce, płatki róż, kamyki ozdobne w kształcie serca. Dekoracje wiszące takie jak banery i girlandy zdecydowanie będą ciekawą dekoracją wnętrza lokalu. 

W dniu zakochanych nie można zapomnieć o jednej z ważniejszych dekoracji, czyli świec. Blask zapalonych świec stworzy romantyczną, przytulną atmosferę.