Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki walentynkowe

Serwetki na Walentynki to piękna dekoracja stołu w restauracji podczas tej okoliczności. Walentynki to dzień zakochanych, dlatego serwetki papierowe i flizelinowe, powinny być w różowych i czerwonych kolorach. Często można spotkać się z tym, że wyprawiane są zabawy, imprezy i przyjęcia walentynkowe w restauracji, dlatego warto zadbać o odpowiednie dekoracje walentynkowe. W naszym sklepie internetowym oferujemy: ciasteczka z wróżbą, lizaki, girlandy, papierowe rozety, balony, pompony bibułowe. Goście restauracji na pewno będą zachwyceni dekoracjami w lokalu.

Serwetki walentynkowe 14 produktów

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Serwetki na Walentynki dla restauracji

Walentynki to święto zakochanych, któremu zdecydowanie towarzyszy kolor czerwony. Walentynki przypadają zawsze 14 lutego, nazwa święta pochodzi od imienia świętego Walentego. Podczas dnia zakochanych większość osób wybiera randkę ze swoją drugą połową w restauracji, hotelu. Coraz częściej można się spotkać z zabawami organizowanymi z okazji Walentynek. Bale walentynkowe są bardzo eleganckie, warto zadbać o ciekawe dekoracje.

Serwetki walentynkowe dla restauracji

Romantyczna kolacja w restauracji powinna być zachowana w odpowiedniej atmosferze, dlatego warto zastosować ciekawe dekoracje. Serwetki walentynkowe flizelinowe i papierowe zazwyczaj są w kolorach miłości, czyli czerwony i różowy. Jednokolorowe serwetki flizelinowe są bardzo eleganckie, ponieważ do złudzenia przypominają materiał. 

Serwetki flizelinowe białe - walentynkowe serwetki

Serwetki flizelinowe różowe - serwetki na Walentynki

Serwetki flizelinowe bordowe - serwetki walentynkowe

Dekoracyjne serwetki papierowe są udekorowane pięknymi wzorami. Serwetki dekoracyjne ozdobione serduszkami idealnie odnoszą się do motywu Walentynek, które są dniem poświęconym dla zakochanych. Serwetki mogą być jednokolorowe, jak i dekoracyjne w serduszka.

Serwetki walentynkowe w serduszka białe

Serwetki walentynkowe w serduszka różowe

Kieszonki na sztućce są eleganckim, dodatkowym elementem nakrycia stołu. Czerwone kieszonki na sztućce stworzą romantyczny klimat wnętrza lokalu. Warto zadbać o każdy szczegół podczas przyjęcia w restauracji, aby goście byli zachwyceni.

Kieszonki na sztućce - dekoracja na Walentynki

Jak udekorować restaurację podczas Walentynek?

- trzeba użyć: serwetki papierowe, serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce, bieżniki na stół.

- dekoracje na stół: konfetti, obrusy plamoodporne, świece kule, świece pieńkowe, świece proste, świeczniki, wazony

- dekoracje wiszące: banery, girlandy, balony w kształcie serca, balony z serduszkami

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce