Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki na dziecięce przyjęcie

Serwetki na przyjęcia dla dzieci można podzielić na: baby shower, roczek i urodzinki dziecka! Serwetki papierowe i flizelinowe powinny znaleźć się w każdej restauracji. Serwetki na przyjęcia dla dzieci w restauracji zachowane są w jasnej, pastelowej kolorystyce: biały, różowy, błękitny, elementy złotego i srebrnego. W restauracjach coraz częściej wyprawiane są przyjęcia Baby Shower, dlatego warto zaopatrzyć lokal w serwetki z odpowiednim wzorem. Serwetki na urodziny dla dzieci mają napisy napisy nawiązujące do tego święta.

Serwetki na dziecięce przyjęcie 20 produktów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Jak udekorować stół na baby shower, urodzinki dziecka? - serwetki

Stół podczas przyjęcia dla dzieci powinien być udekorowany w jasnej, radosnej kolorystyce. Często w restauracjach wyprawiane jest baby shower, roczek i urodzinki dziecka. Podczas tych okoliczności warto zadbać o odpowiednie dekoracje - w tym serwetki papierowe i flizelinowe.

Serwetki na przyjęcia dla dzieci

Serwetki na dziecięce przyjęcia powinny być w delikatnych, pastelowych kolorach. Zazwyczaj stosowany jest kolor biały, w połączeniu z różowym lub niebieskim. Ozdobne serwetki papierowe i flizelinowe są zdobione złotymi, srebrnymi elementami. Specjalnie na okazję jaką jest roczek w ofercie mamy serwetki przeznaczone na tę okoliczność. Najbardziej uniwersalne serwetki na urodzinki w każdym wieku dziecka będą te z napisem "Świętuj ze mną moje urodzinki".

Serwetki na przyjęcie dla dziecka flizelinowe białe

Serwetki na roczek dziecka - różowe serwetki dla dziewczynki

Serwetki na roczek dziecka - błękitne serwetki dla chłopca

Serwetki na urodziny dziecka - białe z napisem

Przyjęcia dla dzieci mogą być wzbogacone o kolor różowy, niebieski. Warto zaopatrzyć lokal o odpowiednie serwetki, kieszonki na sztućce, które sprawdzą się podczas urodzin dziecka.

Baby Shower to przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy, podczas oczekiwania przyjścia jej dziecka na świat. Często przyjęcia baby shower, urodzinowe organizowane są w restauracji, warto zadbać o odpowiednie dodatki. Kolor niebieski oznacza, że przyszli rodzice oczekują chłopca, a różowy dziewczynki. Wystrój wnętrz restauracji podczas przyjęcia Baby Shower można ozdobić o różowe, niebieskie elementy dekoracyjne. Nakrycie stołu można wzbogacić o serwetki z napisami “Baby Shower”, “Boy or girl?”.

Serwetki na baby shower - serwetki dekoracyjne białe

Serwetki na baby shower - serwetki dekoracyjne "Boy or girl?"

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce