Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

serwetki na dziecięce przyjęcie

Serwetki na przyjęcia dla dzieci można podzielić na: baby shower, roczek i urodzinki dziecka! Serwetki papierowe i flizelinowe powinny znaleźć się w każdej restauracji. Serwetki na przyjęcia dla dzieci w restauracji zachowane są w jasnej, pastelowej kolorystyce: biały, różowy, błękitny, elementy złotego i srebrnego. W restauracjach coraz częściej wyprawiane są przyjęcia Baby Shower, dlatego warto zaopatrzyć lokal w serwetki z odpowiednim wzorem. Serwetki na urodziny dla dzieci mają napisy napisy nawiązujące do tego święta.

serwetki na dziecięce przyjęcie 13 produktów

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Jak udekorować stół na baby shower, urodzinki dziecka? - serwetki

Stół podczas przyjęcia dla dzieci powinien być udekorowany w jasnej, radosnej kolorystyce. Często w restauracjach wyprawiane jest baby shower, roczek i urodzinki dziecka. Podczas tych okoliczności warto zadbać o odpowiednie dekoracje - w tym serwetki papierowe i flizelinowe.

Serwetki na przyjęcia dla dzieci

Serwetki na dziecięce przyjęcia powinny być w delikatnych, pastelowych kolorach. Zazwyczaj stosowany jest kolor biały, w połączeniu z różowym lub niebieskim. Ozdobne serwetki papierowe i flizelinowe są zdobione złotymi, srebrnymi elementami. Specjalnie na okazję jaką jest roczek w ofercie mamy serwetki przeznaczone na tę okoliczność. Najbardziej uniwersalne serwetki na urodzinki w każdym wieku dziecka będą te z napisem "Świętuj ze mną moje urodzinki".

Serwetki na przyjęcie dla dziecka flizelinowe białe

Serwetki na roczek dziecka - różowe serwetki dla dziewczynki

Serwetki na roczek dziecka - błękitne serwetki dla chłopca

Serwetki na urodziny dziecka - białe z napisem

Przyjęcia dla dzieci mogą być wzbogacone o kolor różowy, niebieski. Warto zaopatrzyć lokal o odpowiednie serwetki, kieszonki na sztućce, które sprawdzą się podczas urodzin dziecka.

Kieszonki na sztućce różowe - roczek, baby shower

Serwetki flizelinowe błękitne - urodziny dziecka, baby shower, roczek

Baby Shower to przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy, podczas oczekiwania przyjścia jej dziecka na świat. Często przyjęcia baby shower, urodzinowe organizowane są w restauracji, warto zadbać o odpowiednie dodatki. Kolor niebieski oznacza, że przyszli rodzice oczekują chłopca, a różowy dziewczynki. Wystrój wnętrz restauracji podczas przyjęcia Baby Shower można ozdobić o różowe, niebieskie elementy dekoracyjne. Nakrycie stołu można wzbogacić o serwetki z napisami “Baby Shower”, “Boy or girl?”.

Serwetki na baby shower - serwetki dekoracyjne białe

Serwetki na baby shower - serwetki dekoracyjne "Boy or girl?"

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce