Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dla dzieci

Serwetki na uroczystości dla dzieci powinny znaleźć się w każdej restauracji. W restauracjach coraz częściej wyprawiane są Baby Shower, dlatego warto zaopatrzyć lokal w serwetki z odpowiednim wzorem. Serwetki na urodziny dla dzieci mają napisy napisy nawiązujące do tego święta. Serwetki dla restauracji na przyjęcia dla dzieci zachowane są w jasnej, pastelowej kolorystyce: biały, różowy, błękitny, elementy złotego i srebrnego.

Dla dzieci 17 produktów

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Przyjęcie dla dzieci w restauracji

Serwetki dla dzieci powinny być w delikatnych, pastelowych kolorach. Często przyjęcia baby shower, urodzinowe organizowane są w restauracji, warto zadbać o odpowiednie dodatki. Lokal można udekorować: serwetkami, kieszonkami na sztućce, balonami, rozetami, kulami papierowymi.

Zarówno Baby Shower, jak i urodziny dziecka zachowane są w podobnej kolorystyce. Zazwyczaj stosowany jest kolor biały, w połączeniu z różowym lub niebieskim. Dekoracyjne serwetki są zdobione złotymi, srebrnymi elementami.

Podczas przyjęć w restauracji często stosuje się słodki stół, który jest niesamowitym dodatkiem. Słodki stół można udekorować w dowolny sposób, a umieszczone w nim słodkości będą ciekawie się prezentować.

Baby shower - przyjęcie w restauracji

Baby Shower to przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy, podczas oczekiwania przyjścia jej dziecka na świat. Często Baby Shower organizowane są w restauracjach, dlatego warto zaopatrzyć lokal w ciekawe dekoracje. 

Kolor niebieski oznacza, że przyszli rodzice oczekują chłopca, a różowy dziewczynki. Zazwyczaj rodzice chcą znać płeć dziecka wcześniej, dlatego przyjęcie odbywa się po tym, jak już wiadomo czy jest to chłopiec, czy dziewczynka.

Wystrój wnętrz restauracji podczas przyjęcia Baby Shower można ozdobić o różowe, niebieskie elementy dekoracyjne. Nakrycie stołu można wzbogacić o serwetki z napisami “Baby Shower”, “Boy or girl?”. Dodatkowym elementem, który udekoruje stół, mogą być kieszonki na sztućce w różowym lub niebieskim kolorze. 

Roczek, urodzinki dziecka - serwetki

Nakrycie stołu podczas urodzin, roczku dziecka w restauracji  można ozdobić, wykorzystując do tego odpowiednie dekoracje. Ciekawym elementem dekoracyjnym mogą być serwetki z napisami “Happy Birthday”, “Świętuj ze mną moje urodzinki”. 

Przyjęcia dla dzieci mogą być wzbogacone o kolor różowy, niebieski. Warto zaopatrzyć lokal o odpowiednie serwetki, kieszonki na sztućce, które sprawdzą się podczas urodzin dziecka. 

Słodki stół podczas przyjęcia dla dzieci

Słodki stół to idealny pomysł na przyjęcie dla dziecka, które jest organizowane w restauracji. Zazwyczaj każda osoba lubi słodycze, dlatego słodkości powinny się znaleźć podczas urodzin dziecka. Gościom można podziękować za przybycie, używając mlecznych czekoladek z napisem “Dziękujemy”. Na słodkim stole powinny znaleźć się dodatkowo: lizaki, migdały w lukrze, cukierki, ciasteczka z wróżbą

Słodki stół to uroczy dodatek na przyjęciach, dlatego powinien być odpowiednio ozdobiony. Balony, rozety, kule, pompony to elementy, które na pewno udekorują każdą uroczystość. Wiszące dekoracje są często uwielbiane przez najmłodszych gości, w szczególności balony.