Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki na Chrzest

Serwetki na Chrzest to ważny element dekoracyjny, dlatego warto zadbać w takim dniu o odpowiednie nakrycie stołu w restauracji. Serwetki i kieszonki na sztućce na Chrzciny są w kolorach bieli, zdobione złotym lub srebrnym kolorem. Elementami, które są charakterystyczne dla serwetek Chrztu to: napis “Chrzest Święty”, nadruk wózeczka lub złotych stópek. Na uroczystość Chrztu pasują serwetki papierowe i flizelinowe jednokolorowe oraz dekoracyjne. Najczęściej wybieranym kolorem na Chrzest jest kolor biały, któremu zazwyczaj towarzyszy kolor różowy dla dziewczynki oraz niebieski dla chłopca.

Serwetki na Chrzest 28 produktów

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Jak udekorować stół na Chrzest? - serwetki na Chrzest Święty

Serwetki na Chrzest Święty zachowane są zazwyczaj w jasnej kolorystyce: biały, kremowy. Kolor biały jest najbardziej uniwersalny, ponieważ pasuje do każdej uroczystości i wnętrza. Serwetki na Chrzest mogą być ozdobione złotymi napisami “Chrzest Święty”. W ofercie naszego sklepu na tę okoliczność posiadamy serwetki z nadrukami wózeczka i stópek dziecięcych. 

Serwetki na Chrzest Święty - eleganckie serwetki

W każdej restauracji powinny znaleźć się serwetki papierowe i flizelinowe, które będą pasować na konkretną okoliczność. Zdecydowanie podczas przyjęć z okazji Chrztu, Komunii i wesela stosowane są kolory jasne, delikatne. Warto mieć w lokalu serwetki, które będą odpowiednie dla tych uroczystości. 

Serwetki na Chrzest flizelinowe białe PAW - najtaniej!

Delikatnie zdobione serwetki flizelinowe powinny znaleźć się w każdej restauracji. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy serwetki ze Złotą i Srebrną Koronką. Serwetki z kolekcji Srebrno-Złotej są niesamowicie eleganckie, dekorując stół można dobrać dodatkowo kieszonki na sztućce.

Serwetki na Chrzest - flizelinowe serwetki Srebrno-Złote

Serwetki na Chrzest - flizelinowe złote serwetki

Serwetki na Chrzest - flizelinowe srebrne serwetki

Zazwyczaj podczas uroczystości Chrztu towarzyszą dodatkowo dwa kolory, odpowiednio niebieski dla chłopca, a różowy dla dziewczynki. Taki dobór kolorystyczny nie jest wymagany, natomiast stosowany jest tak powszechnie. Na stół pasują serwetki jednokolorowe oraz dekoracyjne z napisem "Chrzest Święty".

Serwetki na Chrzest białe - złoty wózeczek

Serwetki na Chrzest różowe dla dziewczynki

Serwetki na Chrzest błękitne dla chłopca

Kieszonki na sztućce dla restauracji

Kieszonki na sztućce pod uroczystość Chrztu Świętego mogą stworzyć niesamowite nakrycie stołu. Kieszonki na sztućce pełnią zazwyczaj funkcję ozdobną, natomiast można wykorzystać je jako serwetkę po zjedzonym posiłku. Najbardziej uniwersalne będą papierowe białe kieszonki na sztućce.

Kieszonki na sztućce na Chrzest Srebrno-Złote

Kieszonki na Chrzest mogą być ze złotym, srebrnym napisem “Chrzest  Święty”, na białym tle. Uroczystość Chrztu jest niesamowicie spokojna, delikatna dlatego biały kolor jest jak najbardziej wskazany.

Kieszonki na sztućce na Chrzest - złoty napis

Kieszonki na sztućce na Chrzest - srebrny napis

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce