Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Chrzest

Serwetki na Chrzest dla restauracji są ważnym elementem dekoracyjnym, dlatego warto zadbać w takim dniu o odpowiednie nakrycie stołu w restauracji. Serwetki i kieszonki na sztućce są w jasnej kolorystyce: biały i kremowy, zdobione złotym lub srebrnym kolorem. Elementami, które są charakterystyczne dla serwetek Chrztu to: napis “Chrzest Święty”, ...

Serwetki na Chrzest dla restauracji są ważnym elementem dekoracyjnym, dlatego warto zadbać w takim dniu o odpowiednie nakrycie stołu w restauracji. Serwetki i kieszonki na sztućce są w jasnej kolorystyce: biały i kremowy, zdobione złotym lub srebrnym kolorem. Elementami, które są charakterystyczne dla serwetek Chrztu to: napis “Chrzest Święty”, nadruk wózeczka lub dziecięcych stópek. Na uroczystość Chrztu pasują serwetki jednokolorowe oraz dekoracyjne. Najczęściej wybieranym kolorem na chrzest jest kolor biały, któremu towarzyszy kolor różowy dla dziewczynki oraz niebieski dla chłopca.

Więcej

Chrzest  34 produktów

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Serwetki na Chrzest Święty - dla restauracji!

Serwetki na Chrzest Święty zachowane są zazwyczaj w jasnej kolorystyce: biały, kremowy. Kolor biały jest najbardziej uniwersalny, ponieważ pasuje do każdej uroczystości i wnętrza. Serwetki na Chrzest ozdobione są złotymi napisami “Chrzest Święty”. W ofercie naszego sklepu na tę okoliczność posiadamy serwetki z nadrukami wózeczka i stópek dziecięcych.

Zazwyczaj podczas uroczystości Chrztu towarzyszą dodatkowo dwa kolory, odpowiednio niebieski dla chłopca, a różowy dla dziewczynki. Taki dobór kolorystyczny nie jest wymagany, natomiast stosowany jest tak powszechnie.

Kieszonki na sztućce dla restauracji

Kieszonki na sztućce pod uroczystość Chrztu Świętego mogą stworzyć niesamowite nakrycie stołu. Kieszonki na sztućce pełnią zazwyczaj funkcję ozdobną, natomiast można wykorzystać je jako serwetkę po zjedzonym posiłku. 

Kieszonki na Chrzest mają złoty, srebrny napis “Chrzest  Święty”, na białym tle. Uroczystość Chrztu jest niesamowicie spokojna, delikatna dlatego biały kolor jest jak najbardziej wskazany. 

Serwetki eleganckie - uniwersalne serwetki dla restauracji

W każdej restauracji powinny znaleźć się serwetki, które będą pasować na każdą okoliczność. Zdecydowanie podczas przyjęć z okazji Chrztu, Komunii i wesela stosowane są kolory jasne, delikatne. Warto mieć w lokalu serwetki, które będą odpowiednie do tych uroczystości. 

Delikatnie zdobione serwetki powinny znaleźć się w każdej restauracji. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy serwetki ze złotą i srebrną koronką. Serwetki z kolekcji Rococo są niesamowicie eleganckie, dekorując stół można dobrać dodatkowo kieszonki na sztućce.

Chrzest - dekoracje dla restauracji

Oprócz serwetek i kieszonek na sztućce do nakrycia stołu można wykorzystać bieżniki na stół. W ofercie naszego sklepu mamy bieżnik flizelinowy na Chrzest, który zdobiony jest motywem złotych stópek i napisem “Chrzest Święty”. Taki uroczy dodatek na pewno zachwyci goście restauracji.

Świece na Chrzest zostały specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do uroczystości Chrztu. Dostępne są świece pieńkowe, proste, lampiony zapachowe, które odnoszą się do wskazanej okoliczności.

Słodki poczęstunek dla gości będzie idealnym podziękowaniem za przybycie na uroczystość Chrztu. Oferujemy czekoladki z napisem “Chrzest Święty”, “Dziękujemy”. Czekoladki podziękowanie ozdobione są delikatnymi wzorami roślinnymi.