Nowe produkty

Ostatnie posty

szarfy na krzesła

Szarfy na krzesła to dekoracje, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki temu można dopasować je pod konkretną okazję w restauracji. Najbardziej uniwersalne szarfy to: biała, złota, srebrna, kremowa, idealnie sprawdzą się podczas każdej ważnej uroczystości. Kolor szarfy można dopasować do wnętrza lokalu, przyjęcia według indywidualnych potrzeb. Szarfy zdecydowanie pięknie ozdobią pokrowce na krzesła, będą delikatnym kolorowym akcentem.

szarfy na krzesła 5 produktów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Materiał satynowy dla restauracji

Satyna to materiał, który jest często używany podczas eleganckich uroczystości. Jednokolorowy, elegancki materiał sprawdza się idealnie jako bieżnik na stół i szarfa na krzesła. Satyna to materiał 2w1, zarówno błyszcząca i matowa strona tej tkaniny może zostać wykorzystana do dekoracji stołu i krzeseł. Satyna jest niesamowicie dekoracyjna, ozdobi każde wnętrze, najczęściej stosowana jest do przyjęć w stylu glamour. Niesamowite dekoracje dla restauracji będą nie tylko zdobić jej wnętrze, ale będą przede wszystkim zachwycać gości lokalu!

Szarfy satynowe - dekoracja krzeseł w restauracji

Krzesła mogą zostać ozdobione na wiele sposobów, można wykorzystać pokrowce, szarfy, wianki, girlandy. Ciekawym elementem jest wykorzystanie satynowych szarf, które są niesamowicie eleganckie. Stworzenie eleganckich dekoracji krzesła może wpłynąć na całkowitą aranżację wnętrz restauracji.

Szarfy wykonane są z grubej i matowej satyny. Szarfy na krzesła dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, z łatwością można dopasować je na każdą uroczystość. Szarfy zamieszczone na pokrowcach zdecydowanie stworzą niesamowity komplet. Ciekawe dobranie pod konkretną okoliczność może okazać się niepowtarzalnym pomysłem.

Szarfy satynowe mogą oddać idealnie charakter uroczystości, będą ciekawym akcentem wyglądu wnętrza restauracji. Kolor biały, kremowy, złoty, srebrny idealnie sprawdzą się podczas uroczystości: wesela, Komunii, Chrztu. Taka kolorystyka jest najbardziej uniwersalna, najczęściej stosowana podczas tych okoliczności. 

Inne dekoracje na krzesła dla restauracji

Krzesła mogą zostać wzbogacone o pokrowce, które dostępne są w dwóch kolorach. Najczęściej stosowany jest kolor biały, ponieważ idealnie pasuje na każdą uroczystość. Oprócz funkcji dekoracyjnej, pokrowce pełnią również funkcję praktyczną.

Funkcjonalność pokrowców polega na tym, że zakrywają pustą przestrzeń pod krzesłami oraz chronią je przed zniszczeniami. Pozostałe dekoracje na krzesła to wianki, kwiatowe girlandy, które pięknie mogą prezentować się na krzesłach zarówno z pokrowcami, jak i bez nich.

Zobacz nasze inne produkty z kategorii NA KRZESŁA:

pokrowce

dekoracje krzeseł