Nowe produkty

Ostatnie posty

kule

Świece kule są uniwersalnym dodatkiem do restauracji i hoteli. Poprzez dostępność rozmiarów i ciekawej gamy kolorystycznej świec, można stworzyć na stole interesujące kompozycje. Ciekawym zastosowaniem takiego rodzaju świec jest umieszczenie ich w: świecznikach, lampionach, a nawet świątecznych wiankach. Podczas przyjęć okolicznościowych warto w...

Świece kule są uniwersalnym dodatkiem do restauracji i hoteli. Poprzez dostępność rozmiarów i ciekawej gamy kolorystycznej świec, można stworzyć na stole interesujące kompozycje. Ciekawym zastosowaniem takiego rodzaju świec jest umieszczenie ich w: świecznikach, lampionach, a nawet świątecznych wiankach. Podczas przyjęć okolicznościowych warto w restauracji i hotelu zastosować takie aranżacje, goście będą zachwyceni. Świece kule poprzez ich kształt są bardzo ozdobne, co wpłynie na wystrój wnętrz restauracji. 

Więcej

kule 17 produktów

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Jak udekorować stół w restauracji? - świece kule, kuliste

Świece są bardzo uniwersalną dekoracją, która znakomicie sprawdzi się w każdej sytuacji. Świece można wykorzystać podczas rodzinnych spotkań, romantycznych kolacji, zabaw tanecznych, przyjęć urodzinowych, spotkań towarzyskich przy herbacie, piwie lub winie. Jednym słowem świece są świetnym pomysłem na udekorowanie przestrzeni zawsze i wszędzie.

Świece kule dla restauracji, hoteli

Świece w kształcie kul charakteryzują się tym, że są mniej oficjalne niż długie - proste świece, bardziej oryginalne niż - świece pieńkowe. Ponadto świece w kształcie kul występują w kilku rozmiarach, o średnicy: 6, 8 lub 10 centymetrów. Świece można wybrać do swoich potrzeb i preferencji. Można stworzyć urzekające zestawy świec o mniejszych i większych rozmiarach lub w różnych kolorach, z których można zrobić jedną, piękną i przyciągającą wzrok, kompozycję.

Świece kule dla restauracji - złote świece kuliste

Świece kule na jaką okazję?

Świece kule są chętnie wybierane na okazje takie jak bale i przyjęcia halloweenowe, andrzejkowe, sylwestrowe i karnawałowe. Świece kuliste w kolorze czarnym, srebrnym i złotym pięknie prezentują się na uroczystościach. Metaliczne wykończenie świec pięknie odbija światło tworząc klimat pasujący do wszystkich wyżej wymienionych okazji. Zdarza się, że na takich przyjęciach wystarczają jedynie wyeksponowane pojedyncze świece kule, które same w sobie są już dostateczną ozdobą stołu.

Świece kule białe - świece kuliste dla restauracji

Świece kuliste złote - świece dla hoteli i restauracji

Świece kuliste srebrne - świece dla sektora HoReCa

Pięknie będą prezentowały się także świece kule zestawione ze świecami pieńkowymi na jednej dużej tacy lub podstawce. Takie dekoracje często pojawiają się na weselach, w hotelowych recepcjach i holach, a także w restauracyjnych toaletach. Lokale uzyskują ciepłą, przytulną atmosferę oraz pokazują gościom swoje zaangażowanie oraz chęć, aby klienci czuli się dobrze, przebywając w hotelowych lub restauracyjnych przestrzeniach.

Świece kuliste i pieńkowe - dekoracje dla restauracji

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE KSZTAŁT: 

tealighty

pieńkowe

proste

pływające

świece LED