Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

kule

Świece kule są uniwersalnym dodatkiem do restauracji i hoteli. Poprzez dostępność rozmiarów i ciekawej gamy kolorystycznej świec, można stworzyć na stole interesujące kompozycje. Ciekawym zastosowaniem takiego rodzaju świec jest umieszczenie ich w: świecznikach, lampionach, a nawet świątecznych wiankach. Podczas przyjęć okolicznościowych warto w...

Świece kule są uniwersalnym dodatkiem do restauracji i hoteli. Poprzez dostępność rozmiarów i ciekawej gamy kolorystycznej świec, można stworzyć na stole interesujące kompozycje. Ciekawym zastosowaniem takiego rodzaju świec jest umieszczenie ich w: świecznikach, lampionach, a nawet świątecznych wiankach. Podczas przyjęć okolicznościowych warto w restauracji i hotelu zastosować takie aranżacje, goście będą zachwyceni. Świece kule poprzez ich kształt są bardzo ozdobne, co wpłynie na wystrój wnętrz restauracji. 

Więcej

kule 16 produktów

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Świeca - dekoracja idealna

Świece są bardzo uniwersalną dekoracją, która znakomicie sprawdzi się w każdej sytuacji - podczas rodzinnych spotkań, romantycznych kolacji, podczas zabaw tanecznych, przyjęć urodzinowych, spotkań towarzyskich przy herbacie, piwie lub winie - jednym słowem - świece są świetnym pomysłem na udekorowanie przestrzeni zawsze i wszędzie. Nawet kiedy nie wiemy po jakie dekoracje wypada, a po jakie nie za bardzo wypada sięgnąć przy organizowaniu spotkań dla klientów na wszelakie okazje, to po odpowiednio dobrane  świece możemy sięgnąć zawsze i raczej trudno będzie znaleźć sytuację, w której klient miałby za złe obecność świec na swojej uroczystości.

Specyfika świec kul

Świece w kształcie kul charakteryzują się tym, że są mniej oficjalne niż długie, proste świece, ale także bardziej oryginalne niż świece pieńkowe. Ponadto świece w kształcie kul występują w kilku rozmiarach - najbardziej popularne są kule o średnicy 6, 8 lub 10 centymetrów, dzięki czemu można wybrać świece idealną do swoich potrzeb i preferencji, albo stworzyć urzekające zestawy świec o mniejszych i większych rozmiarach lub w różnych kolorach, z których można zrobić jedną, piękną i przyciągającą wzrok, kompozycję.

Kule - na jaką okazję?

Świece kule są chętnie wybierane na okazje takie jak bale i przyjęcia halloweenowe, andrzejkowe, sylwestrowe i karnawałowe, gdyż kule w kolorze czarnym, srebrnym i złotym pięknie prezentują się na uroczystościach tego typu, a ich metaliczne wykończenie pięknie odbija światło tworząc klimat pasujący do wszystkich wyżej wymienionych okazji. Zdarza się, że na takich przyjęciach wystarczają jedynie wyeksponowane pojedyncze świece kule, które same w sobie są już dostateczną ozdobą stołu.

Pięknie będą prezentowały się także świece kule zestawione ze świecami pieńkowymi na jednej dużej tacy lub podstawce. Takie dekoracje często pojawiają się na weselach, w hotelowych recepcjach i holach, a także w restauracyjnych toaletach, dzięki czemu lokale uzyskują ciepłą, przytulną atmosferę oraz pokazują gościom swoje zaangażowanie oraz chęć, aby klienci czuli się dobrze, przebywając w hotelowych lub restauracyjnych przestrzeniach.

Produkty bestsellerowe w kategorii: ŚWIECE --> KSZTAŁT --> KULE

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świece CZARNE metaliczneświece SREBRNE metaliczne oraz świece ZŁOTE metaliczne. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE KSZTAŁT: 

tealighty

pieńkowe

proste

pływające

świece LED