Nowe produkty

Ostatnie posty

pokrowce na krzesła

Pokrowce na krzesła będą idealnym uzupełnieniem aranżacji restauracji. Pokrowce dostępne są na krzesła z prostym oparciem i na krzesła z okrągłym oparciem. Pokrowce na krzesła zakrywają pustą przestrzeń pod nimi oraz chronią je przed zniszczeniami. Pokrowce dostępne są w wersji białej, czarnej oraz komunijnej. W naszym sklepie internetowym jest możliwość zamówień hurtowych, niektórych pokrowców, przy minimalnym zakupie 50 sztuk.

pokrowce na krzesła 3 produktów

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zalety pokrowców i korzyści płynące z ich zastosowania

Pokrowce na krzesła są wykonane ze sztucznej, elastycznej tkaniny, dzięki czemu łatwo zakłada i ściąga się je z krzeseł. Pokrowców bez zakładki z przodu nie trzeba prasować - wystarczy je wyprać, wysuszyć, a następnie naciągnąć z powrotem na krzesła, aby same się rozprostowały i wyglądały nieskazitelnie. Pokrowce z zakładką niestety lepiej wyglądają, kiedy po praniu wyprasuje się je przynajmniej z przodu (chodzi głównie o wyprasowanie zakładki, gdyż pognieciona nie wygląda dobrze, a sama nie rozprostuje się pod wpływem naciągania). Pokrowce chronią krzesła przed zabrudzeniami oraz sprawiają, że nawet proste i niezbyt elegancko wyglądające krzesła nabierają nieco więcej szyku i stosowności w czasie ważnych uroczystości takich jak chrzciny, komunie, wesela, bankiety, czy stypy. 

Uniwersalność - biel i czerń

Kolory pokrowców są jedynie dwa do wyboru - biały i czarny, jednak są to kolory najbardziej uniwersalne z możliwych, dzięki czemu pasują do wszystkiego. Białe pokrowce sprawdzą się w czasie radosnych uroczystości, świetnie będą także komponowały się z tradycyjnym białym obrusem. Dzięki dodatkom w postaci wstążek, kokardek, wianków i innych dekoracji, które można zawiązać na oparciu krzesła za każdym razem przy pomocy tych samych pokrowców stworzyć można nową, niepowtarzalną aranżację sali, pasującą do świętowanej okazji i pozostałych elementów dekoracyjnych, wybranych przez klienta. Czarne pokrowce będą stosownym rozwiązaniem w przypadku organizacji styp, ale nie tylko, gdyż dobrze sprawdzą się także jako element wystroju restauracji lub sali bankietowej utrzymanej w ciemnym i eleganckim klimacie. Czarne pokrowce dobrze będą współgrały z ożywiającymi je ozdobami w kolorze złota i srebra, a także z bielą, szarością, odcieniami czerwieni i brązów oraz bordowym i burgundowym. Jednak oczywiście nie tylko z nimi, gdyż czarny świetnie podkreśli i wydobędzie każdy kolor, z którym się go połączy. 

Co oferujemy i dlaczego warto zainwestować w pokrowce na krzesła?

Oferujemy pokrowce z zakładkami z przodu na krzesła z prostym oparciem zarówno wykonane ze sztucznej, plamoodpornej, elastycznej i matowej tkaniny, ale także pokrowce satynowe o delikatnym połysku. Pokrowiec uniwersalny bez zakładki z przodu jest dostępny tylko w wersji satynowej oraz ofercie detalicznej. Jego zaletą jest to, że nie trzeba go prasować - wystarczy wyprać, wysuszyć, a następnie naciągnąć z powrotem na krzesło, aby sam się rozprostował i wyglądał nieskazitelnie. Pokrowce z zakładką niestety lepiej wyglądają, kiedy po praniu wyprasuje się je przynajmniej z przodu (chodzi głównie o wyprasowanie zakładki, gdyż pognieciona nie wygląda dobrze, a sama nie rozprostuje się pod wpływem naciągania). Jednak warto zaznaczyć, iż zarówno matowe pokrowce wykonane z poliestru jak i pokrowce satynowe łatwo i dobrze się prasują. Pokrowce chronią krzesła przed zabrudzeniami oraz sprawiają, że nawet proste i niezbyt elegancko wyglądające krzesła nabierają nieco więcej szyku i stosowności w czasie ważnych uroczystości takich jak chrzciny, komunie, wesela czy bankiety. 

Aranżacje z wykorzystaniem białym pokrowców

Białe pokrowce sprawdzą się w czasie radosnych uroczystości, świetnie będą także komponowały się z tradycyjnym białym obrusem. Dzięki dodatkom w postaci wstążek, kokardek, wianków i innych dekoracji, które można zawiązać na oparciu krzesła za każdym razem przy pomocy tych samych pokrowców stworzyć można nową, niepowtarzalną aranżację sali, pasującą do świętowanej okazji i pozostałych elementów dekoracyjnych, wybranych przez klienta. 

Pokrowce komunijne

Specjalną ofertą dedykowaną organizatorom przyjęć komunijnych są trzy modele satynowych pokrowców z nadrukowanym wzorem na oparciu. Dwa z nich stanowi napis: “Pierwsza Komunia Święta” z małym obrazkiem Hostii z boku napisu - do wyboru w kolorze srebrnym lub złotym. Trzeci model to spory obrazek srebrnej Hostii bez żadnego dodatkowego napisu. Z założenia taki pokrowiec powinien być nałożony wyłącznie na krzesło dziecka, które przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej. Reszta gości powinna siedzieć na krzesłach z pokrowcami bez nadruku.

Hurtowa cena i oszczędność czasu

W przypadku organizacji dużych przyjęć, na których wykorzystuje się pokrowce na krzesła tego typu jak te, które oferujemy, liczba gości waha się zazwyczaj od kilkudziesięciu do nawet kilkuset, dlatego możliwość hurtowego zakupu pokrowców powinna być dużym ułatwieniem dla restauratorów, właścicieli sal bankietowych i hoteli. Ponadto w świetle informacji o tym, ile zazwyczaj trzeba przygotować nakryć na stołach i krzeseł dla gości, cenną wiadomością jest fakt, że pokrowce są tak uszyte, aby łatwo się je zakładało i ściągało z krzeseł, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu w trakcie przygotowań dużych imprez, szczególnie biorąc pod uwagę, że każde krzesło “ubrane” w pokrowiec należy jeszcze z osobna ozdobić, co również jest czasochłonne, tak więc ułatwieniem z pewnością będzie fakt, iż nie trzeba siłować się, aby założyć na krzesło pokrowiec. Dodatkową możliwością zaoszczędzenia czasu w przypadku pokrowców bez zakładki jest także to, że nie trzeba ich prasować.