Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

PODTALERZE PODKŁADKI

Podtalerze podkładki dla restauracji to dodatkowa dekoracja, która ciekawie wzbogaci nakrycie stołu. Podkładki dostępne są w dwóch kształtach: okrągłe, prostokątne. Podtalerze w jednolitych kolorach zdecydowanie pasują do każdego przyjęcia. Dostępne są również podkładki dekoracyjne, które mają motywy dopasowane pod konkretną okazję. Podkładki pr...

Podtalerze podkładki dla restauracji to dodatkowa dekoracja, która ciekawie wzbogaci nakrycie stołu. Podkładki dostępne są w dwóch kształtach: okrągłe, prostokątne. Podtalerze w jednolitych kolorach zdecydowanie pasują do każdego przyjęcia. Dostępne są również podkładki dekoracyjne, które mają motywy dopasowane pod konkretną okazję. Podkładki prostokątne można wykorzystać pod talerzami, okrągłe ażurowe na talerze, gdzie mogą znajdować się np. słodkości.

Więcej

PODTALERZE PODKŁADKI 38 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 38 elementów

Podtalerze podkładki - co to jest?

Podtalerze podkładki są ciekawym pomysłem na udekorowanie stołu w restauracji. Podkładki dostępne są w wersji koronkowej, ekologicznej i dekoracyjnej. Podtalerze mogą zostać wykorzystane na i pod talerze, w każdej postaci wzbogacą nakrycie stołu. Podkładki zastosowane pod talerzami mają funkcję praktyczną, mianowicie chronią obrus przed zabrudzeniem. Podkładki w naszym sklepie dostępne są w dwóch kształtach: okrągłe i prostokątne.

Podkładki pod talerze zdecydowanie sprawdzą się podczas codziennego funkcjonowania restauracji, ponieważ nie będzie trzeba codziennie prać obrusu. Dodatkowo podtalerze dostępne są w wielu kolorach i wzorach, z łatwością będzie można je dopasować do wystroju wnętrz i okoliczności.

Taca tekturowa to podkładka pod tort, dostępna jest w złotym kolorze. Okrągła taca o średnicy 29 cm będzie pięknie prezentować tort lub inne wypieki. Elegancki, połyskujący kolor tekturowej tacy stworzy niepowtarzalny wygląd nakrycia stołu.

Koronkowe podkładki pod talerze dla restauracji

Lekko zdobione, ażurowe podkładki idealnie pasują do każdej restauracji. Ażurowe papierowe podkładki można wykorzystać na kilka sposobów. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie na podkładkach talerzy, które będą ciekawie się prezentować. W naszej ofercie mamy dwa rozmiary podkładek o średnicy 36, 32 i 11cm. W naszym sklepie internetowym oferujemy podkładki koronkowe w trzech kolorach: biały, srebrny, złoty. 

Koronkowe podkładki można wykorzystać również na talerzach. Ażurowe podkładki będą pięknie prezentować ciasta, tort oraz inne słodkości. Takie rozwiązanie sprawdzi się podczas organizowania uroczystych przyjęć w restauracji, nada to eleganckiego wyglądu nakrycia stołu. 

Ekologiczne podkładki pod talerze - hit!

Dbanie o środowisko jest ważne, dlatego warto stosować produkty ekologiczne. Marka Duni dba o najwyższą jakość usług i produktów. Z miłości do środowiska powstały dwa rodzaje podkładek, które są z kolekcji: Leaf - podkładki produkowane z trawy, Organic - podkładki produkowane z papieru. 

Podkładki Leaf i Organic posiadają certyfikaty, które potwierdzają ich przyjazność dla środowiska. Ekologiczne podkładki wpisują się w najnowsze trendy, dlatego powinny znaleźć się w Twojej restauracji.

Dekoracyjne podkładki pod talerze 

Serwetki tłoczone o średnicy 32cm mogą zostać wykorzystane jako podkładki pod talerze. Serwetki wykonane są z 3-warstwowego papieru, dostępne są w jasnych kolorach. Serwetki tłoczone są bardzo eleganckim dodatkiem, będą pasować do każdego przyjęcia. 

Delikatnie zdobione paskami, jednokolorowe podkładki pod talerze będą pasować do każdej okoliczności i wystroju wnętrz. Kolorowe podkładki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. 

Dekoracyjne podkładki posiadają grafiki, które nawiązują do pór roku. Kwiatowe wzory idealnie wpisują się w letni i wiosenny klimat, ponieważ te dwie pory roku są bardzo energiczne. 

Jesień jest kojarzona z ciepłymi kolorami, jesiennym towarzyszy jej motyw liści. Podkładki na zimę są związane z motywem świąt bożonarodzeniowych: renifer, gwiazdy, świerk.