Nowe produkty

Ostatnie posty

PODTALERZE PODKŁADKI

Podkładki pod talerze flizelinowe prostokątne i papierowe ażurowe okrągłe są dodatkową dekoracją stołu w restauracji. Podtalerze białe, srebrne, złote pasują na każde przyjęcie, w każdej kolorystyce. Dostępne są również podkładki dekoracyjne, które mają motywy dopasowane pod konkretną okazję: wiosna, jesień, święta bożonarodzeniowe. Podkładki pod talerze prostokątne można wykorzystać pod talerzami. Okrągłe podkładki ażurowe mogą być umieszczone na talerzach, gdzie mogą znajdować się np. słodkości.

PODTALERZE PODKŁADKI 15 produktów

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Podtalerze podkładki - dekoracja restauracyjnego stołu

Podtalerze podkładki to ciekawy pomysł na udekorowanie stołu w restauracji. Podtalerze mogą zostać wykorzystane na i pod talerze, w każdej postaci wzbogacą nakrycie stołu. Podkładki zastosowane pod talerzami mają funkcję praktyczną, mianowicie chronią obrus przed zabrudzeniem. Podkładki w naszym sklepie dostępne są w dwóch kształtach: okrągłe i prostokątne. Najczęściej wybierane są podkładki pod talerze złote i srebrne - pasują na każdą okazję.

Koronkowe podkładki pod talerze dla restauracji

Papierowe ażurowe podkładki pod talerze pasują na każde przyjęcie bez względu na okoliczność. Koronkowe podkładki będą pasować zarówno na i jak pod talerzami. W naszym sklepie internetowym oferujemy podkładki koronkowe w trzech kolorach: biały, srebrny, złoty. Ażurowe podkładki pod talerze będą pięknie prezentować ciasta, tort oraz inne słodkości. Takie rozwiązanie sprawdzi się podczas organizowania uroczystych przyjęć w restauracji, nada to eleganckiego wyglądu nakrycia stołu. Takie podtalerze można wykorzystać jako dekoracje komunijne, na Chrzest i wesele.

Ażurowe podkładki pod talerze - białe

Ekologiczne podkładki - bądź eko w restauracji!

Dbanie o środowisko jest ważne, dlatego warto stosować produkty ekologiczne. Z miłości do środowiska powstały dwa rodzaje podkładek, które są z kolekcji: Leaf - podkładki produkowane z trawy, Organic - podkładki produkowane z papieru. Podkładki pod talerze Leaf i Organic posiadają certyfikaty, które potwierdzają ich przyjazność dla środowiska. Ekologiczne podkładki podtalerze wpisują się w najnowsze trendy, dlatego powinny znaleźć się w Twojej restauracji. Marka Duni dba o wysoką jakość swoich produktów, dlatego zachęcamy do zakupu nie tylko podkładek, ale również serwetek flizelinowych.

Podtalerze podkładki ekologiczne - eko

Dekoracyjne podkładki pod talerze 

Delikatnie zdobione paskami, jednokolorowe podkładki pod talerze będą pasować do każdej okoliczności i wystroju wnętrz. Kolorowe podkładki podtalerze dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Dekoracyjne podkładki pod talerze posiadają grafiki, które nawiązują do pór roku. Kwiatowe wzory idealnie wpisują się w letni i wiosenny klimat, ponieważ te dwie pory roku są bardzo energiczne. 

Podkładki jednokolorowe flizelinowe beżowe

Zobacz inne produkty z kategorii SERWETKI:

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

kieszonki na sztućce