Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

SERWETKI MATERIAŁOWE

Serwetki plamoodporne nie wchłaniają zabrudzeń, plam i tłuszczu. Serwetki materiałowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem w restauracji - sprawdzą się podczas wesela, Komunii, Chrztu i Świąt Bożego Narodzenia. Serwetki materiałowe można łatwo wyprać i wyprasować, jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Serwetki plamoodporne dostępne są w dwóch kolorach: beżowy, biały - będą pasować do wielu okoliczności. Materiałowe serwetki to idealne rozwiązanie dla lokali, ponieważ nie trzeba robić zaopatrzenia na nowe serwetki papierowe i flizelinowe.

SERWETKI MATERIAŁOWE 

Serwetki materiałowe - stylowy dodatek na stół

Serwetki materiałowe są stylowe, najczęściej używa się ich podczas uroczystych przyjęć w lokalu. Serwetki wykonane są z plamoodpornej tkaniny - wielorazowe. Materiałowe serwetki można z łatwością wyprać i wyprasować - nie wchłaniają tłuszczu, plam, zabrudzeń.

Poliester - materiał, który musi być w restauracji!

Poliester to materiał, który musi znaleźć się w każdym lokalu! Plamoodporny materiał można wykorzystać wielokrotnie, wystarczy go wyprać i wyprasować. Poliester to materiał syntetyczny, który został wytworzony w procesie polimeryzacji przez człowieka.

Serwetki materiałowe - zalety plamoodpornych serwetek

- nie wchłaniają zabrudzeń, tłuszczu, plam

- są wielokrotnego użytku - po użyciu nie trzeba wyrzucać ich od razu do kosza!

- wystarczy je wyprać i wyprasować

- są bardzo eleganckie - pasują na każdą uroczystość

- dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach: biały i kremowy

- serwetki są w prawie uniwersalnym rozmiarze: 35x35 cm

Serwetki materiałowe białe

Serwetki materiałowe kremowe

Nakrycie stołu z wykorzystaniem poliestru

Jak wiadomo poliester ma wiele zalet, dlatego warto wykorzystać ten materiał do nakrycia stołu. Oprócz serwetek materiałowych warto zaopatrzyć restaurację w obrusy plamoodporne, które posłużą jako baza do całej aranżacji stołu.

Zobacz inne produkty z kategorii SERWETKI:

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce