Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

SERWETKI FLIZELINOWE

Serwetki flizelinowe dla restauracji wykonane są z wysokojakościowego papieru. Serwetki flizelinowe idealnie sprawdzą się w lokalu podczas uroczystych przyjęć. Flizelina z wyglądu przypomina materiał, ten rodzaj papieru nadaje eleganckiego stylu. Serwetki flizelinowe są jednorazowe, nie trzeba przejmować się praniem i prasowaniem. Serwetki flize...

Serwetki flizelinowe dla restauracji wykonane są z wysokojakościowego papieru. Serwetki flizelinowe idealnie sprawdzą się w lokalu podczas uroczystych przyjęć. Flizelina z wyglądu przypomina materiał, ten rodzaj papieru nadaje eleganckiego stylu. Serwetki flizelinowe są jednorazowe, nie trzeba przejmować się praniem i prasowaniem. Serwetki flizelinowe są w rozmiarze 40x40cm. W naszym sklepie dostępne są serwetki jednokolorowe oraz dekoracyjne.

Więcej

SERWETKI FLIZELINOWE 

Podkategorie

  • 40x40cm jednokolorowe

    Serwetki jednokolorowe, flizelinowe są bardzo eleganckim dodatkiem dla restauracji. Jednolity kolor serwetek na pewno wpasuje się w każde wnętrze restauracji. Serwetki flizelinowe są w rozmiarze 40x40cm. Charakteryzuje je to, że są wykonane z grubego papieru, który po przeprowadzonym odpowiednim procesie, do złudzenia przypomina materiał. Przeznaczone są dla restauracji, dla których ważny jest elegancki wygląd. Serwetki są sprzedawane po 60 sztuk lub hurtowo, w zestawach po 720 sztuk. Markę Duni cenimy za to, że stawia na jakość wykonania swoich produktów. Serwetki posiadają certyfikaty, które potwierdzają jakość, jak i przyjazność dla środowiska.

  • 40x40cm dekoracyjne

    Serwetki flizelinowe dekoracyjne dla restauracji są ważnym elementem, można je odpowiednio dopasować do uroczystości. Dekoracyjne serwetki flizelinowe 40cm x 40cm wykonane są wysokojakościowego papieru, który przypomina tkaninę. Dzięki temu serwetki są trwałe, a jednocześnie eleganckie. Serwetki dekoracyjne dostępne są w różnych wzorach, które wpisują się idealnie na towarzyszące nam pory roku, jak i święta przypadające w tych okresach. Marka Duni znana jest z najwyższej jakości, dlatego goście na pewno będą zachwyceni. Produkty w tym rozmiarze i wzorach sprzedajemy w ilościach od 40 do 360 sztuk w hurtowych cenach.