Nowe produkty

Ostatnie posty

SERWETKI FLIZELINOWE

Serwetki flizelinowe dla restauracji mogą być jednokolorowe i dekoracyjne. Serwetki flizelinowe sprawdzą się w lokalu jako dekoracje komunijne, świąteczne, na Chrzest. Modne są serwetki flizelinowe białe, złote i srebrne. Flizelina z wyglądu przypomina materiał, ten rodzaj papieru nadaje eleganckiego stylu. Serwetki flizelinowe są jednorazowe, nie trzeba przejmować się praniem i prasowaniem. Serwetki flizelinowe są w rozmiarze 40x40cm.

SERWETKI FLIZELINOWE 42 produktów

Podkategorie

  • Serwetki flizelinowe kolorowe 40x40cm

    Serwetki flizelinowe jednokolorowe to elegancki dodatek stołu w restauracji. Markę Duni cenimy za to, że stawia na jakość wykonania swoich produktów. Najczęściej wybierane i uniwersalne są serwetki flizelinowe białe, złote i srebrne. Jednolity kolor serwetek flizelinowych na pewno wpasuje się w każde wnętrze restauracji. Charakteryzuje je to, że są wykonane z grubego papieru, do złudzenia przypominający materiał. Przeznaczone są dla restauracji, dla których ważny jest elegancki wygląd. Serwetki są sprzedawane po 60 sztuk lub hurtowo, w zestawach po 720 sztuk. Serwetki posiadają certyfikaty, które potwierdzają jakość, jak i przyjazność dla środowiska.

  • Serwetki flizelinowe ozdobne 40x40cm

    Serwetki flizelinowe ozdobne dekorowane najczęściej wykorzystywane są jako dekoracja stołu na Komunię, Chrzest, wesele i święta. Serwetki flizelinowe dekoracyjne dostępne są w różnych wzorach, które wpisują się na towarzyszące nam pory roku, jak i święta przypadające w tych okresach. Marka Duni znana jest z najwyższej jakości, dlatego goście na pewno będą zachwyceni tymi serwetkami flizelinowymi. Dekoracyjne serwetki flizelinowe 40cm x 40cm wykonane są wysokojakościowego papieru, który przypomina tkaninę. Dzięki temu serwetki są trwałe, a jednocześnie eleganckie i można składać je w przestrzenne kształty.  Produkty w tym rozmiarze i wzorach sprzedajemy w ilościach od 40 do 360 sztuk w hurtowych cenach. 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów

Serwetki flizelinowe - elegancka dekoracja stołu

Serwetki flizelinowe są eleganckie, najczęściej stosowane podczas ważnych przyjęć w restauracji. Serwetki wykonane z flizeliny przypominają materiał. Dostępne są serwetki jednokolorowe i dekoracyjne, dzięki temu można dobrać odpowiednie pod konkretne przyjęcie i wystrój wnętrz.

Flizelinowe serwetki dla restauracji

Flizelina to materiał jednorazowy, dlatego nie ma potrzeby, aby go prasować i prać. Materiał flizelinowy jest przede wszystkim: wytrzymały, gruby, dekoracyjny. Serwetki flizelinowe bardzo dobrze się składa w przestrzenne kształty, dodatkowo nie szeleszczą. 

Rodzaje serwetek flizelinowych dla restauracji

W naszym sklepie internetowym jest podział serwetek flizelinowych na:

- serwetki 40x40cm jednokolorowe

- serwetki 40x40cm ozdobne

Serwetki 40x40cm jednokolorowe - szeroka gama kolorów

Serwetki flizelinowe jednokolorowe pasują do każdego wystroju wnętrz. Z łatwością można dobrać kolor, który odpowiada do stylu naszej restauracji lub uroczystości. Serwetki pomimo tego, że są jednokolorowe pełnią funkcję dekoracyjną. Serwetki można układać w przestrzenne formy lub płasko układać na talerzach gości. Najbardziej uniwersalne są serwetki flizelinowe białe - to jest bestseller w naszym sklepie! Serwetki flizelinowe jednokolorowe można kupić w paczkach pakowane po 60 sztuk lub hurtowo 720 sztuk.

Serwetki flizelinowe jednokolorowe białe - najtaniej!

Serwetki 40x40 dekoracyjne - na każdą okoliczność!

Serwetki flizelinowe ozdobne mogą pasować na więcej niż jedną okoliczność. Wzory uniwersalne są z białymi, złotymi, srebrnymi elementami dekoracyjnymi. Dzięki temu serwetki można wykorzystać więcej niż na jedną okazję. Ciekawe są również serwetki, które mają wzory i motywy nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia, Komunii, czy Wielkanocy.

Serwetki flizelinowe dekoracyjne Srebrno-Złote

Zobacz nasze produkty z podkategorii SERWETKI FLIZELINOWE :

serwetki flizelinowe jednokolorowe 40x40 cm

serwetki flizelinowe dekoracyjne 40x40 cm