Nowe produkty

Ostatnie posty

Eko

Kolekcja Eko stworzona jest dla restauracji, dla których ważne jest dbanie o środowisko. Produkty Eko posiadają certyfikaty potwierdzające jakość i przyjazność dla środowiska. Marka Duni stworzyła produkty, które są ekologiczne i mogą być zastosowane w restauracjach. Materiały, z których wykonane są dekoracje to: papier, bambus, stearyna, trawa, są nieszkodliwe dla środowiska i szybko się po nich sprząta. Goście restauracji coraz częściej zwracają uwagę na ekologię, dlatego zastosowanie produktów z tej kolekcji na pewno ich pozytywnie zaskoczy. 

Eko 49 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów

Bądź Eko w swojej restauracji!

Ekologia we współczesnym świecie jest bardzo ważna. Co raz więcej osób zwraca uwagę na swój styl życia i stara się być odpowiedzialnym za środowisko. Trend ekologiczny pojawił się również w branży HoReCa, w której to restauratorzy starają się żyć w zgodzie z naturą. Hotele oraz restauracje coraz częściej wybierają produkty, które wykonane są z surowców odnawialnych.

Produkty z trawy - ekologia na 100%

Niesamowitym rozwiązaniem dla restauratorów, którzy dbają o środowisko są dodatki i dekoracje wykonane z trawy. W naszej ofercie znajdują się podkładki oraz kieszonki na sztućce wysokiej jakości marki Duni, które wykonane z włókien traw. Co najważniejsze - papier z włókien traw można odzyskiwać oraz kompostować. Wytwarzanie takie papieru jest niesamowicie efektywne, ponieważ przy jego produkcji używa się naprawdę niewielką ilość wody i energii. W procesie produkcji tego materiału wykorzystywana jest trawa, którą pozyskuje się lokalnie. Produkty dla restauracji wytwarzane z trawy to rewelacyjne i pionierskie rozwiązanie we współczesnym świecie, w którym należy dbać o środowisko każdego dnia! Ekologiczne dekoracje dla restauracji takie jak: podkładki oraz kieszonki na sztućce posiadają nowoczesny wzór zielonych liści, który świetnie będzie prezentował się we wnętrzu każdego lokalu.

Produkty ekologiczne dla restauracji

Ekologiczne dekoracje dla restauracji wykonane z trawy z botanicznym motywem

Pozytywny wpływ ekologicznych produktów na Twoją restaurację i klientów

Trend ekologiczny w restauracjach i hotelach można w dużym stopniu zauważyć w innych krajach. W Polsce ten trend powoli wchodzi w życie, ale z dnia na dzień można zauważyć szerzącą się społeczność restauratorów, którzy starają się dbać o środowisko. Restauracje oraz lokale gastronomiczne, które wybierają ekologiczne produkty pokazują swoim klientom, że troszczą się o środowisko, w którym żyje społeczeństwo. Goście odwiedzający Twój lokal będą miło zaskoczeni oraz zachwyceni Twoją proekologiczną postawą.

Świece ze stearyny - w 100% odnawialne

Marka Duni stworzyła rewelacyjny dodatek dla restauracji, jakim są świece stearynowe. Zostały one zaprojektowane z myślą o naturze oraz o trendach dekoracyjnych. Świece spełniły surowe standardy nordyckiego znaku jakości Swan. Oznacza to, że w ponad 90% składają się one z surowców odnawialnych oraz minimalizuje wytwarzanie sadzy. Zostały one również zakwalifikowane do kategorii EcoEcho, która wyróżnia się tym, że większość surowców użytych do produkcji spełnia co najmniej dwa z następujących kryteriów: wydajność zasobów, odnawialność, biodegradowalność i odpowiedzialne pozyskiwanie. W naszej ofercie znajdują się świece dla restauracji w różnych wielkościach, kształtach i kolorach, ale serdecznie polecamy świece stearynowe. Dzięki nim będziemy bardziej proekologiczni!

Ekologiczne świece

Ekologiczne świece stearynowe dla restauracji

Serwetki kompostowalne hitem dla eko restauracji!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo serwetki, które nadają się do kompostowania przemysłowego. Jeśli serwetki posiadają oznaczenie certyfikatu OK Compost można utylizować je wraz z odpadami do kompostowania przemysłowego. Natomiast jeśli serwetki posiadają oznaczenie OK Compost Home można je umieścić w domowym kompostowniku. Rewelacyjne rozwiązanie dla domowych gospodarstw! Kompostowalne serwetki ekologiczne to rewolucja w branży HoReCa, która z dnia na dzień przekonuje co raz większą ilość restauratorów do bycia Eko!

Kieszonki na sztućce w 100% kompostowalne

Niezastąpiony dodatek każdego stołu w restauracji

Serwetki dla restauracji flizelinowe są najczęściej wybierane przez naszych klientów, którzy prowadzą swoją restaurację lub lokal gastronomiczny. Wykonane są z fantastycznego materiału o wysokiej jakości, który jest miękki i delikatny w dotyku. Stylowo i elegancko prezentują się na każdym stole w restauracji, dodatkowo można składać je w różne formy. Serwetki flizelinowe, które znajdują się w naszej kolekcji Eko spełniają najbardziej wymagające ekologiczne kryteria EcoEcho. Większość z nich jest kompostowalna, wykonana z włókien drzewnych z certyfikatem FSC i można je używać wielokrotnie.

Ekologiczne produkty dla lokalu gastronomicznego

Oznakowania ekologiczne

Produkty, które znajdziecie Państwo w naszej kolekcji Eko oznaczone są odpowiednimi organizacjami. W każdej ofercie produktowej znajduje się informacja czy produkt jest ekologiczny, z czego jest wytworzony, jakie spełnia kryteria i czy posiada jakikolwiek certyfikat.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej najnowszej kolekcji Eko,

które pozwolą Twojej restauracji zadbać o otaczające świat środowisko!

Bądź Eko z www.NiebieskiStolik.pl!