Nowe produkty

Ostatnie posty

ogródek letni

Ogródek letni jest coraz częściej praktykowany przez restauracje, warto dobrać do niego odpowiednie dekoracje. Wykorzystując ten ciepły czas w roku, można zaaranżować taki ogródek przy lokalu, ponieważ zjedzenie posiłku na dworze jest bardzo przyjemne. Lato jest bardzo barwną i energiczną porą roku, dlatego warto ożywić klimat restauracji, używając wielokolorowych elementów dekoracyjnych. Do stworzenia ciekawych kompozycji można użyć: lampionów papierowych, rozet, kul bibułowych, pomponów, lampek LED, girland, balonów. Zastosowanie takich elementów dekoracyjnych stworzy przytulny i magiczny klimat, na pewno zapadnie w pamięci gości.

ogródek letni 22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Lato - radosna pora roku

Lato jest bardzo energiczną porą roku, wszystko budzi się do życia. Z latem kojarzą się najbardziej wakacje, które są zawsze bardzo wyczekiwane przez wszystkich. Wyznacznikiem lata są na pewno wysokie temperatury, kiedy słońce mocno świeci. 

Kolorowa pora roku w branży HoReCa

Lato jest okazją, aby stworzyć radosną i kolorową atmosferę zarówno w hotelach, jak i restauracjach. Warto wykorzystać kolory, jakie nam daje ta ciepła pora roku. Zdecydowanie mieszanie barw jest wskazane, nie ma jednego koloru, który określałby lato. Natomiast można wyróżnić kilka głównych: zielony, żółty, różowy. Te kolory najbardziej kojarzą się z kwiatami, roślinami, które są jednym z głównych motywów lata. Kwiatowe wzory powinny być nie tylko na serwetkach, ale w wazonach powinny być umieszczone piękne kompozycje kwiatowe.

Lato w mieście - czyli ogródek restauracyjny

Ogródki restauracyjne są bardzo modne od kilku sezonów, w pewnym sensie są też wizytówką restauracji. Lato jest kolorową porą roku, a posiłki zjedzone podczas ładnej pogody, smakują jeszcze lepiej. Tworząc ogródek, trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie, na pewno potrzebne będą stoliki, stoły, krzesła, ławki, to od tych mebli wszystko się zaczyna. Dopracowany ogródek dekoracyjny będzie w momencie użycia do tego odpowiednich dekoracji. 

Ogródek letni, ogródek restauracyjny - procedury

W ostatnich latach modne zrobiły się ogródki restauracyjne, letnie. Ułatwienie mają restauracje, które posiadają przypisaną działkę do budynku. Trochę bardziej skomplikowaną sprawę mają restauracje, które ubiegają się o teren na części chodnika, deptaka, będące przynależne do przestrzeni publicznej. Niezbędne wnioski, dokumentację i opłaty należy złożyć odpowiednio do urzędu gminy lub miasta, zarządcy dróg. Ogródki restauracyjne, czy też piwne powinny zostawić 1,5 m szerokości chodnika, aby nie utrudniać przejścia.

Ogródek restauracyjny, letni - dekoracje

Lato jest radosnym, energicznym okresem w roku, wielokolorowe dekoracje są jak najbardziej wskazane. Bez względu, w jakim klimacie jest wnętrze restauracji, dekoracje w ogródku letnim mogą być kolorowe, bardzo barwne. Ogródek restauracyjny można oświetlić dodatkowo o lampki LED, kolorowe lub o ciepłej barwie ciepła ocieplą każdy wieczór. Lampki stworzą niesamowity klimat, w kształcie żarówek zdecydowanie przypadną do gustu gości. Pod parasolami można również zawiesić wielokolorowe dekoracje papierowe, np.  rozety, lampiony, pompony. Papierowe dekoracje są ekologiczne, przez to restauracja wpisze się w najnowsze eco trendy. Odpowiednie dekoracje stworzą niepowtarzalny, niezapomniany klimat. 

Dekoracja stołu - ogródek letni

Warto zadbać nie tylko o stoły w restauracji, ale również o te, które znajdują się w ogródku letnim. Podczas lata goście chętniej zjedzą posiłek na zewnątrz restauracji. Dekoracja stołu powinna się wyróżniać na tle pozostałych lokali, dlatego warto zastosować wielokolorowe dodatki. Serwetki, słomki, wazony, świece, kwiaty, uzupełnią pięknie nakrycie stołu. Na stołach w ogródku letnim nie są konieczne tradycyjne obrusy, dlatego warto zastosować podkładki pod posiłki. Idealnie będą pasować podkładki jednorazowe, ekologiczne, papierowe, ponieważ są nieszkodliwe dla środowiska i szybko się po nich sprząta.