Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki flizelinowe ozdobne 40x40cm

Serwetki flizelinowe ozdobne dekorowane najczęściej wykorzystywane są jako dekoracja stołu na Komunię, Chrzest, wesele i święta. Serwetki flizelinowe dekoracyjne dostępne są w różnych wzorach, które wpisują się na towarzyszące nam pory roku, jak i święta przypadające w tych okresach. Marka Duni znana jest z najwyższej jakości, dlatego goście na pewno będą zachwyceni tymi serwetkami flizelinowymi. Dekoracyjne serwetki flizelinowe 40cm x 40cm wykonane są wysokojakościowego papieru, który przypomina tkaninę. Dzięki temu serwetki są trwałe, a jednocześnie eleganckie i można składać je w przestrzenne kształty.  Produkty w tym rozmiarze i wzorach sprzedajemy w ilościach od 40 do 360 sztuk w hurtowych cenach. 

Serwetki flizelinowe ozdobne 40x40cm 15 produktów

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Serwetki flizelinowe - dekoracyjne serwetki dla restauracji

Rozmiar serwetek flizelinowych to 40x40cm - nie jest to standardowy wymiar. Flizelina to gruby impregnowany papier, który bardzo dobrze wchłania wodę i pozostałe ciecze. Flizelinowe serwetki świetnie się składa i wywija, ponieważ są sztywne oraz grube.

Dekoracyjne, zdobione serwetki flizelinowe

Dekoracyjne serwetki flizelinowe ciekawie ozdobią stół, dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Serwetki flizelinowe mogą być dopasowane do okoliczności, na pewno ułatwi to dekorację stołu. Flizelina z wyglądu przypomina materiał, dlatego często serwetki wykonane z tego papieru stosowane są podczas eleganckich przyjęć. Delikatnie zdobione serwetki flizelinowe są zdecydowanie w stylu glamour, ich stylowy wzór wzbogaci każde przyjęcie.

Serwetki flizelinowe dekoracyjne Srebrno-Złote

Najczęściej stosowane serwetki flizelinowe są w kolorze białym, z dodatkiem złotych i srebrnych elementów. Są to najbardziej uniwersalne serwetki, ponieważ idealnie sprawdzą się podczas uroczystych przyjęć. Serwetki z flizeliny dekoracyjne to idealny dodatek podczas uroczystości z okazji: chrztu, komunii, wesela, urodzin. Dekoracyjne serwetki flizelinowe dostępne są w wielu wzorach dopasowanych do okoliczności, np. z okazji świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocnych, czy pór roku zima, jesień, lato, wiosna. Można wyróżnić serwetki na Chrzest, Komunię, wesele, które zdobione są złotymi i srebrnymi elementami.

Serwetki flizelinowe dekoracyjne złote - Złota Koronka

Ekologiczność serwetek flizelinowych

Serwetki flizelinowe są ekologiczne, jednorazowe, pomimo ich grubego materiału - papieru. Według badań związanych z ochroną środowiska, szkodzą bardziej detergenty, które wykorzystywane są do prania, trafiające do mórz i oceanów.

Wielość wzorów i hurtowe okazje cenowe

Serwetki flizelinowe najczęściej kupuje się zamiast zwykłych serwetek papierowych, właśnie ze względu na ich szykowny wygląd. Dlatego najbardziej popularne są wzory ze złotymi i srebrnymi zdobieniami oraz z tłoczeniami. Poza tym dostępny jest także szeroki wybór serwetek flizelinowych z nadrukami okolicznościowymi zarówno na święta Bożego Narodzenia, na Wielkanoc, wiosnę, lato, jesień, zimę i sylwestra. Piękne kolorowe motywy kwiatowe mogą być równie dobrze wykorzystywane przez cały rok.

Mamy nadzieję, że hurtowe ceny i najwyższa jakość serwetek połączone z szerokim wyborem kolorów i wzorów zadowolą wszystkich naszych klientów. 

Serwetki flizelinowe na Komunię - dekoracyjne Hostia i kielich

Serwetki na Święta flizelinowe - bombki

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce