Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

40x40cm dekoracyjne

Serwetki flizelinowe dekoracyjne dla restauracji są ważnym elementem, można je odpowiednio dopasować do uroczystości. Dekoracyjne serwetki flizelinowe 40cm x 40cm wykonane są wysokojakościowego papieru, który przypomina tkaninę. Dzięki temu serwetki są trwałe, a jednocześnie eleganckie. Serwetki dekoracyjne dostępne są w różnych wzorach, które w...

Serwetki flizelinowe dekoracyjne dla restauracji są ważnym elementem, można je odpowiednio dopasować do uroczystości. Dekoracyjne serwetki flizelinowe 40cm x 40cm wykonane są wysokojakościowego papieru, który przypomina tkaninę. Dzięki temu serwetki są trwałe, a jednocześnie eleganckie. Serwetki dekoracyjne dostępne są w różnych wzorach, które wpisują się idealnie na towarzyszące nam pory roku, jak i święta przypadające w tych okresach. Marka Duni znana jest z najwyższej jakości, dlatego goście na pewno będą zachwyceni. Produkty w tym rozmiarze i wzorach sprzedajemy w ilościach od 40 do 360 sztuk w hurtowych cenach. 

Więcej

40x40cm dekoracyjne 44 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów

Duże serwetki papierowe 

Serwetki w rozmiarze 40 centymetrów na 40 centymetrów są nieco większe niż najbardziej standardowe serwetki papierowe, które można łatwo kupić w każdym markecie. Serwetki w tym rozmiarze są wykonywane z flizeliny, czyli grubego impregnowanego papieru, który dzięki procesowi, któremu został poddany jest gruby, sztywny i bardzo dobrze wchłania wodę oraz inne ciecze.

Zalety serwetek flizelinowych

Serwetki flizelinowe są grube i sztywne, ale także bardzo dobrze poddają się składaniu i wywijaniu, a przy tym nie szeleszczą, dzięki czemu można z nich złożyć misterne kształty, które cudownie ozdobią stoły i oczarują gości swoją misterną formą. 

Flizelina - niezwykły materiał

Flizelina wyglądem i strukturą przypomina tkaninę, dzięki czemu używając jednorazowych serwetek flizelinowych, które po zużyciu można wyrzucić nie przejmując się koniecznością ich prania i prasowania zyskujemy elegancję i standardy zgodne z tymi, jakie przystoją ekskluzywnym lokalom, które cenią sobie wygodę i zadowolenie swoich klientów. Flizelina jest nawet lepsza od elegancko składanych serwetek materiałowych, gdyż również można ją pięknie składać i wywijać, a jest przy tym jeszcze bardziej higieniczna niż serwety materiałowe, które są co prawda prane w wysokich temperaturach, ale mimo wszystko korzysta z nich wiele obcych sobie osób. 

Ekologiczność serwetek flizelinowych

Najnowsze badania związane z ochroną środowiska dowodzą, że jedna z bardziej zgubnych rzeczy dla środowiska są detergenty wykorzystywane do prania, które trafiają później do mórz i oceanów, dlatego mimo iż serwetki flizelinowe są jednorazowe i mogłoby się wydawać, że przez to nie są zbyt ekologiczne to jednak mają swoje zalety w tym względzie i niosą korzyści dla środowiska. 

Wielość wzorów i hurtowe okazje cenowe

Serwetki flizelinowe najczęściej kupuje się zamiast zwykłych serwetek papierowych właśnie ze względu na ich szykowny wygląd, dlatego najbardziej popularne są wzory ze złotymi i srebrnymi zdobieniami oraz z tłoczeniami. Poza tym dostępny jest także szeroki wybór serwetek flizelinowych z nadrukami okolicznościowymi zarówno na święta Bożego Narodzenia, na Wielkanoc, wiosnę, lato, jesień, zimę, Halloween i sylwestra. Piękne kolorowe motywy kwiatowe mogą być równie dobrze wykorzystywane przez cały rok. Mamy nadzieję, że hurtowe ceny i najwyższa jakość serwetek połączone z szerokim wyborem kolorów i wzorów zadowolą wszystkich naszych klientów. 

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki wzorzyste 40x40cm

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki flizelinowe Złota Koronka i serwetki flizelinowe Srebrna Koronka, a także serwetki flizelinowe SZARE faktura lnu. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI PAPIEROWE: 

33cm x 33cm dekoracyjne

33cm x 33cm jednokolorowe

40x40cm jednokolorowe

inny rozmiar