Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki papierowe ozdobne 33x33cm

Serwetki papierowe dekoracyjne 33cm x 33 cm pięknie udekorują restauracyjny stół. Z łatwością można stworzyć nakrycie stołu z wykorzystaniem serwetek komunijnych, weselnych, świątecznych i na Chrzest! Serwetki papierowe ozdobne sprawdzą się idealnie podczas konkretnych uroczystości. Rozmiar serwetek papierowych jest najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany w gastronomii. Odpowiednie dopasowanie serwetek do uroczystości podkreśli ważność tego wydarzenia.  W naszym sklepie internetowym prowadzimy: sprzedaż hurtową serwetek od 500 do 1000 sztuk oraz sprzedaż detaliczną serwetek po 20 sztuk. Serwetki można złożyć w dowolny kształt, dzięki temu stworzą piękną dekorację.

Serwetki papierowe ozdobne 33x33cm 39 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Serwetki papierowe dekoracyjne - na każdą okoliczność

W restauracjach warto mieć serwetki dekoracyjne dopasowane do każdej okoliczności. Serwetki dekoracyjne 33x33cm są najczęściej stosowane w lokalach gastronomicznych. Serwetki dekoracyjne pięknie prezentują się na stole, dodatkowo całkiem dobrze wchłaniają wodę.

Serwetki dekoracyjne - dopasowane pod okoliczność

Serwetki papierowe dekoracyjne mogą być delikatnie zdobione złotymi lub srebrnymi elementami - zdecydowanie sprawdzą się podczas wielu okoliczności. Serwetki papierowe ozdobne dopasowane są zazwyczaj pod konkretne przyjęcie, np. Komunia, Chrzest, wieczór panieński, baby shower i wiele innych. Posiadają wtedy napisy i grafiki, które nawiązują do konkretnej okoliczności.

Możemy wybierać między małymi paczkami serwetek z uniwersalnymi wzorami takimi jak np. Złota lub Srebrna Koronka, złote serduszka.

Serwetki papierowe dekoracyjne złote - Złota Koronka

Serwetki papierowe dekoracyjne srebrne - Srebrna Koronka

Serwetki papierowe dekoracyjne w złote serduszka

Znajdą się także grafiki przeznaczone na konkretne okazje. Przykładem mogą być tutaj serwetki na Chrzest, Komunię, Wieczór Panieński, urodzinki dziecka i wiele innych! Często organizowane są w restauracjach ważne dla nas przyjęcia, dlatego powinny znaleźć się w lokalu odpowiednie dla nich serwetki papierowe! Z łatwością można udekorować restauracyjny stół pod konkretną okoliczność. W naszym sklepie internetowym zrobiliśmy podział serwetek na różne okazje, można wyróżnić: serwetki komunijne, na Chrzest, wesele i Święta Bożego Narodzenia!

Serwetki na Chrzest Święty papierowe - złoty wózeczek

Serwetki na Pierwszą Komunię Świętą - dekoracyjne papierowe

Serwetki na Wieczór Panieński różowe - dekoracyjne papierowe

Serwetki na roczek dziecka - papierowe różowe

Serwetki ze wzorami sprzedawane detalicznie i hurtowo

Serwetki papierowe dekoracyjne dostępne są w wielu wersjach przeznaczonych na konkretne okazje. W naszej ofercie są także serwetki papierowe z wzorami uniwersalnymi, które można wykorzystać do codziennych aranżacji stołów w lokalach i restauracjach. Serwetki w paczkach detalicznych są sprzedawane zazwyczaj po 20 sztuk.

Oferujemy szeroką kolekcję serwetek z nadrukowanymi kolorowymi grafikami, sprzedawanych w paczkach po 500 sztuk lub po 1000 sztuk. Wśród serwetek papierowych z nadrukami możemy znaleźć wzory typowo wiosenne, letnie, jesienne i zimowe, a także wzory bożonarodzeniowe, wielkanocne i halloweenowe.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI:

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce