Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

33x33cm dekoracyjne

Serwetki dekoracyjne papierowe 33cm x 33 cm są idealnym dodatkiem do restauracji. Sprawdzą się idealnie podczas konkretnych uroczystości. Ten rozmiar serwetek jest najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany w gastronomii. Odpowiednie dopasowanie serwetek do uroczystości podkreśli ważność tego wydarzenia.  W naszym sklepie internetowym prowa...

Serwetki dekoracyjne papierowe 33cm x 33 cm są idealnym dodatkiem do restauracji. Sprawdzą się idealnie podczas konkretnych uroczystości. Ten rozmiar serwetek jest najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany w gastronomii. Odpowiednie dopasowanie serwetek do uroczystości podkreśli ważność tego wydarzenia.  W naszym sklepie internetowym prowadzimy: sprzedaż hurtową serwetek od 500 do 1000 sztuk oraz sprzedaż detaliczną serwetek po 20 sztuk. Serwetki można złożyć w dowolny kształt, dzięki temu stworzą piękną dekorację. Ozdobne serwetki wpisują się w najnowsze trendy gastronomiczne. 

Więcej

33x33cm dekoracyjne 90 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 90 elementów

Serwetki papierowe dekoracyjne dla restauracji

W restauracjach często wyprawiane jest wiele uroczystości, warto mieć serwetki dekoracyjne dopasowane pod okoliczność. Serwetki papierowe występują w rozmiarze 33x33 cm, są najczęściej stosowane w lokalach. Serwetki dekoracyjne ładnie prezentują się na stole, dodatkowo całkiem dobrze wchłaniają wodę.

Serwetki dekoracyjne - dopasowane pod okoliczność

Serwetki dekoracyjne mogą być delikatnie zdobione złotymi lub srebrnymi elementami. Taki rodzaj serwetek zdecydowanie sprawdzi się podczas wielu okoliczności. Serwetki dekoracyjne dopasowane są zazwyczaj pod konkretne przyjęcie, np. Komunia, Chrzest, wieczór panieński, baby shower i wiele innych.

W naszym sklepie internetowym oferujemy duży wybór serwetek z napisami. Serwetki, które posiadają napisy są minimalistyczne i wskazują, z jakiej okazji jest to przyjęcie. Wśród jednokolorowych serwetek papierowych ze złotymi napisami możemy znaleźć serwetki niebieskie i różowe na chrzest święty i roczek dziecka, białe serwetki na wesele oraz czarne na Boże Narodzenie, Halloween i sylwestra. Serwetki papierowe mogą być również z nadrukami odpowiedni do okoliczności, nawiązujące do świąt.

Serwetki ze wzorami sprzedawane detalicznie i hurtowo

Oferujemy szeroką kolekcję serwetek z nadrukowanymi kolorowymi grafikami, sprzedawanych w paczkach po 500 sztuk lub po 1000 sztuk. Wśród serwetek papierowych z nadrukami możemy znaleźć wzory typowo wiosenne, letnie, jesienne i zimowe, a także wzory bożonarodzeniowe, wielkanocne i halloweenowe.

Serwetki dekoracyjne dostępne są w wielu wersjach przeznaczonych na konkretne okazje. W naszej ofercie są także serwetki z wzorami uniwersalnymi, które można wykorzystać do codziennych aranżacji stołów w lokalach i restauracjach. Serwetki w paczkach detalicznych są sprzedawane zazwyczaj po 20 sztuk.

Możemy wybierać między małymi paczuszkami serwetek z uniwersalnymi wzorami takimi jak złota lub srebrna koronka, srebrne, złote, czarne lub białe gwiazdki umieszczone na jednokolorowym tle, paski, serduszka, kwiaty, kropki i grochy.

Znajdą się także grafiki przeznaczone na konkretne okazje. Przykładem mogą być tutaj serwetki z małymi stópkami lub wózeczkiem dziecięcym, które można wykorzystać w czasie pierwszych urodzin lub chrztu dziecka. Znajdziemy też wiele serwetek z motywami bożonarodzeniowymi takimi jak śnieżynki, renifery, bałwanki, czy mikołajki.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI PAPIEROWE: 

serwetki jednokolorowe 33x33 cm