Nowe produkty

Ostatnie posty

33x33cm dekoracyjne

Serwetki dekoracyjne papierowe 33cm x 33 cm są idealnym dodatkiem do restauracji. Sprawdzą się idealnie podczas konkretnych uroczystości. Ten rozmiar serwetek jest najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany w gastronomii. Odpowiednie dopasowanie serwetek do uroczystości podkreśli ważność tego wydarzenia.  W naszym sklepie internetowym prowa...

Serwetki dekoracyjne papierowe 33cm x 33 cm są idealnym dodatkiem do restauracji. Sprawdzą się idealnie podczas konkretnych uroczystości. Ten rozmiar serwetek jest najbardziej uniwersalny i najczęściej stosowany w gastronomii. Odpowiednie dopasowanie serwetek do uroczystości podkreśli ważność tego wydarzenia.  W naszym sklepie internetowym prowadzimy: sprzedaż hurtową serwetek od 500 do 1000 sztuk oraz sprzedaż detaliczną serwetek po 20 sztuk. Serwetki można złożyć w dowolny kształt, dzięki temu stworzą piękną dekorację. Ozdobne serwetki wpisują się w najnowsze trendy gastronomiczne. 

Więcej

33x33cm dekoracyjne 92 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 92 elementów

Uniwersalność małych serwetek papierowych

Papierowe serwetki w rozmiarze 33 cm na 33 cm to najbardziej uniwersalne i najczęściej wykorzystywane w lokalach serwetki, dzięki którym można zapewnić gościom możliwość wytarcia ust po jedzeniu lub wytarcia czegoś, co kapnęło, spadło lub rozlało się na stole. Serwetki w złożonej postaci mają optymalny rozmiar, który nie przeszkadza na stole, gdyż nie zajmuje zbyt dużo miejsca, natomiast po rozłożeniu kwadratowa płachta o długości boku 33 centymetrów może idealnie przykryć kolana i zabezpieczyć tym samym spodnie lub spódnice gości przez zabrudzeniem w czasie jedzenia. Serwetki są trójwarstwowe lub dwuwarstwowe, dzięki czemu są w stanie całkiem dobrze chłonąć wodę lub inne ciecze.

Serwetki dekoracyjne sprzedawane hurtowo

Oferujemy szeroką kolekcję serwetek z nadrukowanymi kolorowymi grafikami, sprzedawanych w paczkach po 500 sztuk lub po 1000 sztuk. Wśród serwetek papierowych z nadrukami możemy znaleźć wzory typowo wiosenne, letnie, jesienne i zimowe, a także wzory bożonarodzeniowe, wielkanocne i halloweenowe.

Serwetki dekoracyjne sprzedawane detalicznie

Serwetki dekoracyjne dostępne są w wielu wersjach przeznaczonych na konkretne okazje. W naszej ofercie są także serwetki z wzorami uniwersalnymi, które można wykorzystać do codziennych aranżacji stołów w lokalach i restauracjach. Serwetki w paczkach detalicznych są sprzedawane po 20 sztuk.

Serwetki ze złoconymi napisami

Wśród jednokolorowych serwetek papierowych ze złotymi napisami możemy znaleźć serwetki niebieskie i różowe na chrzest święty i roczek dziecka, białe serwetki na wesele oraz czarne na Boże Narodzenie, Halloween i sylwestra. 

Serwetki ze wzorami sprzedawane detalicznie

Możemy wybierać między małymi paczuszkami serwetek z uniwersalnymi wzorami takimi jak złota lub srebrna koronka, srebrne, złote, czarne lub białe gwiazdki umieszczone na jednokolorowym tle, paski, serduszka, kwiaty, kropki i grochy.

Znajdą się także grafiki przeznaczone na konkretne okazje. Przykładem mogą być tutaj serwetki z małymi stópkami lub wózeczkiem dziecięcym, które można wykorzystać w czasie pierwszych urodzin lub chrztu dziecka. Znajdziemy też wiele serwetek z motywami bożonarodzeniowymi takimi jak śnieżynki, renifery, bałwanki, czy mikołajki.

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki dekoracyjne 33x33cm

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki ze złotym napisem Loveserwetki czarne w złote gwiazdki oraz serwetki w czarno-białe paski. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI PAPIEROWE: 

33cm x 33cm jednolite

40cm x 40cm jednolite

40x40cm dekoracyjne

inny rozmiar