Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

BIEŻNIKI Z ORGANZY Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Specyfika materiału jakim jest organza

Bieżniki z organzy to doskonały sposób na udekorowanie stołów w restauracjach, zwłaszcza tych, które zajmują się wyprawianiem rodzinnych, kameralnych, elitarnych, lecz przytulnych przyjęć. Organza to półprzezroczysty, przejrzysty materiał tradycyjnie tkany z przędzy jedwabnej, a obecnie także z bawełny i włókien syntetycznych. Obrusy z organzy można prać, jednak nie jest to niezbędne po każdym użyciu, gdyż bieżniki z organzy na stół nie są zwykłymi, grubymi obrusami, lecz pełnią przede wszystkim funkcję ozdobną. Aby utrzymać je w czystości i schludnym wyglądzie trzeba poświęcić więcej czasu i uwagi niż w przypadku korzystania z bieżników jednorazowych, gdyż co jakiś czas wymagają wyprania i wyprasowania, jednak rekompensuje to ich uroczysty, odświętny wygląd skorelowany z podniosłą atmosferą naprawdę ważnych uroczystości. Bieżniki z organzy znakomicie sprawdzą się w renomowanych restauracjach i hotelach oraz na przyjęciach z okazji chrztu, komunii lub na weselach wyprawianych w domach i w plenerze. Bieżniki z organzy są eleganckie, a jednocześnie zwiewne, dzięki czemu dodają do dekoracji stołu lekkości i świeżości. 

Zdobność i różnorodność bieżników z organzy 

Bieżniki z organzy są mocno dekoracyjne, gdyż przeważają w nich złote zdobienia lub koronki. Oferujemy bieżniki z organzy złote: w złote liście, złote paski, złote grochy, złote komunijne hostie, złoty pył, złote ornamenty, złote kwiaty, złote śnieżynki lub całe lśniące od złocistego brokatu. Pocięta na kawałki organza sprawdzi się także do udekorowania oparć krzeseł, gdyż pięknie wyglądają zawiązane z niej kokardy. Wśród koronek można wybierać spośród białych wzorów podobnych do tradycyjnych białych obrusów. 

Bieżniki z juty

W tej kategorii produktów znalazły się także bieżniki z juty, które dzięki swojemu kolorowi ziemi i specyficznej surowej fakturze kojarzą się z naturalnością i ekologicznością. Oferujemy gładki bieżnik jutowy oraz bieżnik jutowy zdobiony wzdłuż brzegów motywem białej koronki. Bieżniki jutowe świetnie będą komponowały się z dekoracjami jesiennymi i bożonarodzeniowymi - z odcieniami brązów i czerwieni, a także ciemną zielenią oraz kompozycjami z liści, szyszek, mchu, a także z dodatkami plecionymi ze słomy i wikliny.

Zalety bieżników z organzy i z juty

Bieżniki z organzy i bieżniki z juty mogą być wykorzystywane wielokrotnie, dlatego są sprzedawane w dość małych rolkach po 5 lub 9 metrów w odróżnieniu od bieżników jednorazowych sprzedawanych w rolkach po kilkadziesiąt metrów. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, gdyż właściciele mniejszych restauracji nie muszą inwestować w materiał, którego nie potrzebują, a właściciele większych restauracji mogą kupić więcej rolek, zgodnie ze swoimi potrzebami. Jakość materiału, z którego zrobione są bieżniki jest bardzo dobra. Tak doskonała jakość produktów w połączeniu z cenami hurtowymi sprawia, że trudno znaleźć lepszy sposób na przykrycie stołów w elegancki, a jednocześnie pełen wdzięku i powabu sposób.

Produkty bestsellerowe w kategorii: bieżniki z organzy

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: bieżnik z organzy Gold Dots oraz bieżnik z organzy Złote Ornamenty. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii OBRUSY:

Bieżniki flizelinowe

Bieżniki satynowe

Obrusy plamoodporne

Podkładki