Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Bieżniki flizelinowe

Bieżniki papierowe, flizelinowe są bardzo trwałe, ten wysokojakościowy, impregnowany papier, do złudzenia przypomina tkaninę. Bieżniki flizelinowe w rolce dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wielu wzorach. Bez problemu można dopasować bieżnik pod motyw organizowanego przyjęcia w restauracji. Przy pomocy serwetek, kieszonek na sztućce, bieżników o tych samych wzorach można stworzyć zestaw, który będzie niesamowitym nakryciem stołu. Takie udekorowanie stołu na pewno pozytywnie zaskoczy gości restauracji.

Bieżniki flizelinowe 32 produktów

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Bieżnik flizelinowy - praktyczne rozwiązanie dla restauratorów

Bieżniki flizelinowe to doskonały sposób na udekorowanie stołów w restauracjach, zwłaszcza tych, które zajmują się wyprawianiem przyjęć na kilkadziesiąt osób. Flizelina to gruby, impregnowany papier, który bardzo dobrze chłonie wodę i inne płyny, które często lądują na obrusach podczas wszelkich świąt rodzinnych zakrapianych alkoholem. Obrusów flizelinowych nie można prać, są one stworzone do jednokrotnego użytku, dzięki czemu po każdym przyjęciu wystarczy wyrzucić zużyty bieżnik i położyć na stole nowy, dopiero co ucięty z rolki. Nie trzeba męczyć się z praniem i prasowaniem, bieżniki zawsze są czyste, świeże i wolne od plam, których nie dało się doprać. Bieżniki flizelinowe są stworzone do wykorzystywania w punktach gastronomicznych i restauracjach, gdyż są bardzo praktyczne i wygodne w użyciu, a przy tym bardzo elegancko wyglądają na stołach.

Flizelina - materiał ekologiczny i wielozadaniowy

Dodatkową zaletą bieżników flizelinowych jest to, że są one ekologiczne, a zużyte i zdjęte ze stołów można wykorzystać jeszcze do wycierania zabrudzeń w kuchni lub ścierania kurzu. Bieżniki są sprzedawane w rolkach po kilka metrów w przypadku bieżników wzorzystych oraz w rolkach po nawet kilkadziesiąt metrów w przypadku bieżników jednokolorowych, które są bardziej uniwersalne i wykorzystywane przez restauratorów jako codzienne uzupełnienie dekoracji stołów. Obrusy flizelinowe w rolce są perforowane, dzięki czemu można oderwać potrzebną długość lub jeśli potrzebujemy kawałka o nietypowej długości - samodzielnie dociąć go do swoich potrzeb. Dzięki temu, że bieżniki sprzedawane są w dużych rolkach, restauratorzy mogą zaopatrzyć się na dłużej, bez potrzeby ciągłego domawiania nowych rolek, które niepostrzeżenie się skończą. Jakość materiału, z którego zrobione są bieżniki jest bardzo dobra. Tak doskonała jakość produktów w połączeniu z cenami hurtowymi sprawia, że trudno znaleźć lepszy sposób na przykrycie stołów w elegancki i praktyczny sposób. 

Szeroki wybór kolorów i wzorów dostosowanych do Twoich potrzeb

Proponujemy szeroki wybór bieżników flizelinowych jednokolorowych sprzedawanych w rolkach po 96 metrów. Kolory są nasycone i żywe. Jednokolorowe, ale bardziej stonowane i pastelowe bieżniki idealne na chrzciny i wesela takie jak: bieżnik flizelinowy złoty, srebrny, jasnoróżowy, błękitny - sprzedajemy w rolkach po 24 metry. W takich samych rolkach po 24 metry dostępne są także bieżniki srebrne i złote z motywem białej koronki, które mogłyby nadać się zarówno jako uzupełnienie dekoracji stołów weselnych, jak i podczas chrzcin czy komunii. Bardzo ładnie będą prezentowały się także pastelowe bieżniki stylizowane na fakturę lnu, szczególnie w letnich i wiosennych miesiącach, a więc zarówno na co dzień, jak i na Wielkanoc czy też inne uroczystości obchodzone w ciepłych miesiącach, a więc nadadzą się zarówno na komunię, ale także na wesele. Bieżnik flizelinowy z lnianą fakturą również sprzedawany jest w rolce po 24 metry.

Bieżniki na specjalne okazje

Oferujemy także bieżniki na specjalne okazje - dwa rodzaje bieżników z printem typowo komunijnym lub też bieżnik wyglądający jak utkany ze złotych metalicznych nitek. Takie bieżniki mogą być potrzebne tylko na czas jednego lub kilku przyjęć w ciągu roku, dlatego sprzedajemy je w mniejszych rolkach po 5 lub 10 metrów. Bieżniki z wielokolorowymi, obrazkowymi nadrukami okolicznościowymi takimi jak: wiosenno-letnie kompozycje kwiatowe, jesienne liście, zimowe gwiazdki, bożonarodzeniowe gałązki, wielkanocne jajka i zajączki, a nawet halloweenowe dynie są sprzedawane w dużych rolkach po 96 lub nawet 144 metry, gdyż można wykorzystywać je przez cały okres, z którym są symbolicznie skorelowane, a także z roku na rok, gdyż odwołują się one do cyklicznych świąt i okoliczności przyrody, które dotyczą wszystkich gości przybywających do restauracji. Gorąco polecamy eleganckie, praktyczne, bieżniki flizelinowe dobre jakościowo, w znakomitych hurtowych cenach.

Produkty bestsellerowe w kategorii: bieżniki flizelinowe

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: bieżnik flizelinowy Srebrna Koronka oraz bieżnik flizelinowy Złota Koronka, a także bieżnik okolicznościowy na Pierwszą Komunię Świętą - bieżnik flizelinowy Złoty Kielich. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii OBRUSY:

Bieżniki z organzy

Bieżniki satynowe

Obrusy plamoodporne

Podkładki