Nowe produkty

Ostatnie posty

Balony

Balony to element dekoracyjny sali, który nigdy się nie znudzi. Istnieje wiele możliwości na udekorowanie sali balonami, można umieszczać je na patykach, zawieszając na suficie czy tworząc dużą girlandę. Efekt za każdym razem ciekawie ozdobi każde wnętrze sali restauracyjnej. Od czasów jednokolorowych balonów minęło sporo czasu, można wyróżnić balony: transparentne, z konfetti, ledowe, z napisami, metaliczne, foliowe. W balonowych trendach w ostatnim czasie są balony foliowe wypełnione helem, dzięki temu są trwałe i utrzymują się do dwóch tygodni. 

Balony 45 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Odrobina balonowej historii

Masowa, przemysłowa produkcja balonów dekoracyjnych rozpoczęła się dopiero w 1930 roku. Na początku produkowano balony wyłącznie z gumy i lateksu. Dopiero w 1970 roku stworzono na potrzeby nowojorskiego baletu pierwsze balony foliowe, które były bardziej wytrzymałe, ale także dużo droższe niż balony lateksowe. Pojawienie się balonów foliowych zapoczątkowało erę prawdziwego szaleństwa na punkcie dekoracji tworzonych przy udziale balonów i to zarówno tych foliowych, ale także tych dobrze znanych już wcześniej, czyli balonów lateksowych. 

Zalety balonów foliowych

Balony foliowe występują w najróżniejszych odsłonach, gdyż mogą przybierać o wiele bardziej różnorodne kształty niż balony lateksowe. Można na nich nadrukować bardzo szczegółowe grafiki, dzięki czemu dzieci mają możliwość bawienia się balonami w kształcie i z nadrukowaną grafiką przedstawiającą swoich ulubionych bohaterów z bajek. Takie balony napełnione helem są nieodłącznym elementem wszelkiego rodzaju rodzinnych festynów, dzięki czemu kojarzą się z dzieciństwem, wakacyjnym czasem, beztroską i miłym, rodzinnym czasem wypełnionym atrakcjami, rozrywką i odpoczynkiem. 

Balon foliowy wypełniony helem

Największą balonową atrakcją, niezależnie od materiału, z którego same balony zostały wykonane, są balony z helem, gdyż unoszą się w powietrzu. Efekt jest niesamowity, a żeby mógł dłużej się utrzymać dobrze jest zainwestować w balony foliowe, gdyż hel z balonów lateksowych ulatnia się po jednym, góra dwóch dniach, natomiast w balonie foliowym może utrzymać się nawet do dwóch tygodni. 

Balonowe litery i cyfry oraz girlandy z balonów

Niezwykle modne stały się w ostatnim czasie foliowe balony w kształcie liter i cyfr, z których tworzy się całe girlandy ozdabiające przeróżne uroczystości. Najczęściej jubilatom wręcza się balony przedstawiające liczbę odzwierciedlającą świętowaną rocznicę. 

Rodzaje dostępnych balonów

Z balonów można zrobić tanią dekorację na każdą okazję. Możemy kupić balony o nasyconych kolorach, balony neonowe, balony metaliczne, świecące balony LED-owebalony chromowanebalony transparentne oraz balony z konfetti. Znajdziemy także szeroką ofertę balonów okazjonalnych z nadrukowanymi motywami komunijnymi, chrzcielnymi, sylwestrowymi czy halloweenowymi. 

Dekoracje, które można przygotować z balonów

Balony lateksowe mogą tworzyć piękne dekoracje po odpowiednim ich przymocowaniu. Z balonów można stworzyć balonową bramę, która świetnie sprawdzi się na uroczystościach związanych z otwieraniem lub oddawaniem do użytku nowych obiektów, albo na weselach przed wejściem na salę weselną przy tzw. powitaniu chlebem i solą. Pięknie prezentują się także kolumny balonowe lub girlandy, a nawet całe ściany ściśle obwieszone balonami (balonowe ścianki). Balony z helem natomiast albo zostawia się, aby same zatrzymały się przy suficie, albo przymocowuje po parę sztuk do obciążników stawianych na podłogach lub stołach, po to, żeby były lepiej widoczne niż te, które znajdują się wysoko przy suficie. Tak czy owak, balony są bardzo uniwersalnym sposobem na udekorowanie każdego wnętrza i każdej uroczystości.

Produkty bestsellerowe w kategorii: balony

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: balony na pierwszą komunię świętą - balony Hostia oraz balony z napisem "Pierwsza Komunia Święta", a także balony złote i balony czarne, które są najchętniej kupowane przed sylwestrem i w czasie karnawału. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii DEKORACJE SALI i STOŁU:

dekoracje z drewna

dekoracje z papieru

dekoracje wiszące i dywany

lampki i diamenciki

numerki na stoliki

dekoracje krzeseł