Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Promotora

Prezent dla Promotora to piękny pomysł na wyrażenie wdzięczności za wszystkie wskazówki i rady podczas pisania pracy dyplomowej. Taki upominek od studenta powinien być odpowiedni i dopasowany. Popularny wybór to czekoladki i kwiaty, ale warto się wyróżnić i sprezentować Promotorowi elegancki zestaw z czekoladą i winem musującym. Nasz prezent możesz wręczyć od jednej osoby lub całej grupy, która broni swoją pracę. Personalizowany prezent to świetna pamiątka, która zostawi po Was dobry obraz w głowie Promotora. 

Prezenty dla Promotora 30 produktów

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
 • MIODY smakowe na prezent dla Promotora w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe na prezent dla Promotora w drewnianej skrzyni Z...

  Ekologiczne i zdrowe podziękowanie dla Promotora, które wyrazi wdzięczność za całą pomoc i cenne rady. W drewnianej skrzyni z wysuwaną listwą umieszczono zestaw smakowych miodów. Na wieczku umieszczona została specjalna karteczka z pięknym tekstem i personalizacją. Tak przygotowany zestaw możesz wręczyć osobiście lub całą grupą. Z pewnością pozytywnie...

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Rewelacyjna herbaciarka, dzięki której studenci elegancko podziękują Promotorowi za pomoc i dobre rady. W drewnianej skrzyni zostały umieszczone różne rodzaje herbat. Personalizowana karteczka z podziękowaniami pięknie dopełnia całość prezentu na podziękowanie. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód

  Wspaniały prezent dla Promotora o zdrowym charakterze. Podziękowanie które pomoże studentom wyrazić swoją wdzięczność za okazaną pomoc. W pudełku prezentowym umieszczone zostały małe słoiczki z miodem oraz herbatki. Dzięki personalizowanej karteczce wraz z pięknym tekstem prezent staje się bardzo osobisty i niepowtarzalny. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Lawendowy Mega Box z winem
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Lawendowy Mega Box z winem

  Przepiękne białe pudełko z elegancką zawartością na prezent dla Promotora. W skład prezentu wchodzi butelka włoskiego wina musującego, ręcznie robiona czekolada, sypana herbata, sól do kąpieli, miodek, oraz świeca zapachowa w szkle. Całość została ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Takie podziękowanie sprawi, że studenci wyrażą swoją wdzięczność za...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy

  Elegancki zestaw prezentowy, dzięki któremu studenci elegancko podziękują Promotorowi za pomoc i dobre rady. W białym pudełku umieszczona została aromatyczna herbata, kubek z imieniem, czekolada, miodek, woreczek z lawendą, nabierak do soli. Personalizowana karteczka z podziękowaniami i dopasowana wstążka świetnie dopełniają całość prezentu na...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Brak pomysłu na prezent na podziękowanie dla Promotora? Idealne rozwiązanie to jest kraftowy zestaw, wypełniony najwyższej jakości produktami. Dodatkowo pudełko udekorowane zostało specjalną naklejką z pięknym tekstem oraz personalizacją. Taki prezent można wręczyć osobiście lub od całej grupy studentów. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda

  Jak elegancko podziękować Pani Promotor za całą pomoc? Wspaniałe rozwiązanie to kraftowy zestaw prezentowy z wspaniałą zawartością. W skład prezentu wchodzi herbata. świeca zapachowa, miodek, woreczek z lawendą, pałeczka do miodu. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z pięknym tekstem...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowy Wino Cava i Świeca
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowy Wino Cava i Świeca

  Prezent dla Promotora musi być elegancki, a zarazem pomysłowy. Kraftowy zestaw z najwyższej jakości produktami z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Dzięki personalizowanej karteczce z podziękowaniami oraz dopasowanej wstążce prezent jest gotowy do wręczenia. To świetny pomysł na podarunek dla Pani Promotor od całej grupy. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Wspaniały kraftowy box prezentowy na podziękowanie Pani Promotor za pomoc, dobre rady i cierpliwość od studentów. W skład prezentu wchodzą najwyższej jakości produkty, które oczarują obdarowana osobę. Dodatkowo na wieczku umieszczona została personalizowana karteczka z pięknym tekstem podziękowań. Prezent jest gotowy do wręczenia. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino, herbatka i sól MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino, herbatka i sól MEGA DUŻY

  Stylowy prezent z winem i herbatą na podziękowanie dla Pani Promotor od studentów. W różowym pudełku umieszczone zostały najwyższej jakości produkty, które zachwycą obdarowaną osobę. Dodatkowo na wieczku znajduje się specjalna personalizowana karteczka z pięknymi podziękowaniami. Zestaw wykonany z dbałością o każdy detal.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Elegancki prezent dla Pani Promotor na podziękowanie za pomoc i dobre rady podczas pisania pracy dyplomowej. W różowym pudełeczku umieszczona została butelka wina, aromatyczna herbatka, czekolada, płatki róż oraz sól do kąpieli. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Prezent wspaniale dopełnia karteczka na wieczku z podziękowaniami i podpisem...

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Jaki prezent wręczyć Pani Promotor na podziękowanie za dobre rady? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest różowy zestaw z personalizowaną karteczką z pięknym tekstem. Wewnątrz pudełka umieszczona została butelka wina w kryształowej butelce, sól do kąpieli, świeca w szkle i zapałki, pianki, myjka do ciała. Tak przygotowany prezent świetnie sprawdzi się na...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Wspaniały różowy zestaw na podziękowanie dla Pani Promotor od studentów. W eleganckim pudełku umieszczona została konfitura z płatkami róż, herbata, słoiczki z miodem, lizak, czekoladki, pianki i płatki róż. Całość wyjątkowo zdobi karteczka z pięknymi podziękowaniami i podpisem . Tak przygotowany prezent możesz wręczyć osobiście lub od całej grupy.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Elegancki prezent dla Pani Promotor jako podziękowanie za pomoc i wskazówki dla studentów. W środku znajduje się herbata, kawa, mleczna czekolada oraz sól do kąpieli. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia przez jedną osobę lub całą grupę. Na wieczku znajduje się personalzacja oraz podziękowanie.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Kawa i likier MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Kawa i likier MEGA DUŻY

  Podziękowanie dla Pani Promotor w różowym pudełku prezentowym. W środku znajdują się starannie skomponowane elementy, które pozwolą wyrazić wdzięczność za pomoc i wskazówki dla studentów. Prezent jest personalizowany na wieczku podpisem osób wręczających prezent oraz imieniem Promotora.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z IMIONAMI Zestaw Uczucia LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIONAMI Zestaw Uczucia LUX

  Świetnie skomponowany zestaw w różowym pudełku prezentowym dla Pani Promotor. To idealna forma podziękowania za pomoc i wskazówki dla studentów. W środku znajduje się mydlane konfetii, świeca zapachowa, herbata, czekolada oraz mleczne czekoladki. Upominek jest pięknie spakowany i gotowy do wręczenia osobiście lub przez całą grupę. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Idealnie dopasowany prezent dla Promotora. W różowym pudełku prezentowym umieszczona została różana herbatka, płatki róż, sól do kąpieli, słoiczek z miodem, cukierki. Na wieczku pudełeczka znajduje się specjalna karteczka z pięknymi podziękowaniami dla Pani Promotor oraz personalizacją. To wspaniała propozycja na prezent od jednej osoby, a także od całej...

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

  Prezent dla Pani Promotor na podziękowanie za pomoc, cierpliwość, wsparcie oraz dobre rady podczas pisania pracy dyplomowej. Piękny zestaw w pudełku prezentowym, w którego skład wchodzi herbata, sól do kąpieli oraz słodkie pianki. Całość została udekorowana dopasowaną wstążką i specjalną karteczką z podziękowaniami i personalizacją. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Zestaw Malina
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Zestaw Malina

  Pomysłowy prezent dla Promotora na podziękowanie za pomoc oraz wsparcie podczas pisania pracy dyplomowej. Przepiękne podziękowanie w postaci słoika konfitury malinowej, herbaty malinowej, pałeczki do konfitury, czekoladowe cukierki. Dzięki dopasowanej wstążeczce oraz karteczce na wieczku z podziękowaniami i personalizacją prezent jest gotowy do wręczenia.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Polskie Smaki Folk
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Polskie Smaki Folk

  Brak pomysłu na prezent dla Promotora? Wspaniałym pomysłem będzie folkowy zestaw w prezentowym pudełku. W skład wchodzi zestaw czekolad oraz pyszne śliwki w czekoladzie. Całość prezentu wykonana w folkowym motywie prezentuje się bardzo oryginalnie. Pięknym dopełnieniem jest personalizowana karteczka z podziękowaniami od studenta lub całej grupy studentów.

  99,98 zł brutto
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami
  22,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami

  Oryginalna forma podziękowania dla Dziadków oraz Chrzestnych. Ręcznie robiona czekolada z truskawkami prezentuje się niezwykle przepięknie. Wykonana z dbałością o każdy szczegół zachwyci wszystkich zebranych gości. To wspaniały pomysł, aby podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. 

  22,98 zł brutto
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i aronią
  22,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i...

  Biała czekolada ręcznie robiona z pistacją oraz aronią. Wspaniały upominek dla wszystkich zebranych gości na uroczystości Chrztu lub Komunii dziecka. Ręcznie wykonana ze szczególna dbałością o każdy element. Czekolada jest pięknie zapakowana, przewiązana została wstążką. Gotowa do wręczenia lub dołożenia do większego upominku.  

  22,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości w minimalistycznej odsłonie! Papierki na krówki ozdobione są delikatnym, złotym sercem, co dodaje im niesamowitej elegancji i szyku. Krówki świetnie sprawdzą się jako słodki upominek dla gości czy do rozłożenia w ozdobnych misach jako część Słodkiego Stołu na każdą okazję. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Recenzje

  Czekoladki mleczne z motywem serduszka i napisem Dziękuję to wspaniały upominek dla gości Twojej restauracji. Słodkie upominki wspaniale prezentują się na stole na talerzach gości lub w szklanych misach. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki podziękowanie na słodki upominek dla gości to fantastyczny pomysł na dodatek do upominków dla gości! Krówki zapakowane są w ozdobny papierek w botanicznym motywie gałązki eukaliptusa w wersji minimalistycznej. Dzięki temu całość wygląda niesamowicie pięknie i świetnie sprawdzi się jako element do Słodkiego Stołu czy do rozłożenia przy nakryciach...

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka podziękowanie uniwersalna na każdą okazję! Czekoladka ozdobiona jest botanicznym motywem gałązki eukaliptusa, co dodaje całości niezwykłej elegancji. Czekoladki warto zapakować w ozdobne pudełeczka i wręczyć gościom jako drobny upominek w podziękowaniu za przybycie. 

  19,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Uniwersalne czekoladki podziękowanie za przybycie dla gości na Chrzest, Komunię, ślub czy Roczek. Czekoladki dekorowane są pudrowymi kwiatami na kraftowym tle oraz posiadają napis "Dziękujemy". Taki upominek jest bardzo oryginalny oraz z pewnością zaskoczenie wśród gości. 

  19,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł brutto
 • TORBA na prezent dla Faceta
  8,98 zł brutto inf zł szt netto
  TORBA na prezent dla Faceta

  Elegancka torba na prezent z nadrukiem garnituru. To świetna propozycja spakowania upominku na mężczyzny. Takie opakowanie idealnie pasuje na Dzień Dziadka, Taty, na kawalerski. 

  8,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów