Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Promotora

Prezent dla Promotora to piękny pomysł na wyrażenie wdzięczności za wszystkie wskazówki i rady podczas pisania pracy dyplomowej. Taki upominek od studenta powinien być odpowiedni i dopasowany. Popularny wybór to czekoladki i kwiaty, ale warto się wyróżnić i sprezentować Promotorowi elegancki zestaw z czekoladą i winem musującym. Nasz prezent możesz wręczyć od jednej osoby lub całej grupy, która broni swoją pracę. Personalizowany prezent to świetna pamiątka, która zostawi po Was dobry obraz w głowie Promotora. 

Prezenty dla Promotora 58 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Czar Miłości

  Podziękowanie dla Promotora umieszczone w eleganckiej skrzyneczce z jasnego drewna. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitej nalewki, dwa słoiczki wybornego miodu, słodkie czekoladki oraz paczkę herbaty oraz kawy. 

  239,98 zł
 • Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Gustowny zestaw prezentowy dla Promotora umieszczony w skrzyni z jasnego drewna. W pudełeczku udekorowanym personalizowaną karteczką z podziękowaniami. Zestaw zawiera słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz paczki znakomitych herbat.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Piękny zestaw prezentowy dla Promotora pozwoli podziękować za pomoc udzielona podczas pisania pracy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań. W zestawie umieszczono wiśniową nalewkę, słodkie czekoladki oraz paczki wybornych kaw oraz herbat. 

  239,98 zł
 • Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Zestaw prezentowy dla Promotora pozwoli podziękować za pomoc podczas pisania pracy dyplomowej. Pudełeczko z jasnego drewna udekorowano personalizowana karteczką z dekoracyjną grafiką. Zestaw zawiera słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz znakomite herbaty.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Luksusowy zestaw prezentowy pozwoli podziękować Promotorowi za bezcenną pomoc podczas pisania pracy dyplomowej. W drewnianym pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełna drzewną umieszczono wyborne miody ekologiczne z dodatkiem owoców oraz przepyszne smakowe kawy. Wnętrze pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z podziękowaniami i śliczna grafiką...

  229,98 zł
 • Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Zestaw prezentowy na pewno przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi kawy. W skrzyneczce wypełnionej dekoracyjną wełną drzewną umieszczono syrop waniliowy, dwie paczki wybornej kawy, zapachową świecę oraz pyszne czekoladki. Wnętrze pudełka dekoruje personalizowana karteczka z podziękowaniami.

  219,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Promotora inspirowany słodyczą dojrzałych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wyśmienite wino, paczkę znakomitej kawy oraz herbaty a także dwa słoiczki miodu z dodatkiem zdrowych owoców. Wnętrze pudełka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEMEKO EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym

  Śliczny prezent dla Promotora umieszczony w skrzyneczce z jasnego drewna. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono umieszczono butelkę wina, znakomite słodkości oraz kawę o wybornym aromacie. Wnętrze pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z tekstem podziękowań oraz dopasowaną grafiką. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Śliczny zestaw prezentowy dla Promotora pozwoli na beztroskie chwile wypełnione czystą przyjemnością. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę jarzębinowego wina, słoiczek ekologicznego miodu, pyszne czekoladki, znakomitą herbatę oraz kawę. Wnętrze pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z ozdobą grafiką. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Promotora w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora w skrzyni Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Rewelacyjna herbaciarka, dzięki której studenci elegancko podziękują Promotorowi za pomoc i dobre rady. W drewnianej skrzyni zostały umieszczone różne rodzaje herbat. Personalizowana karteczka z podziękowaniami pięknie dopełnia całość prezentu na podziękowanie. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Promotora w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora w skrzyni Z PODPISEM Herbatki i miód

  Wspaniały prezent dla Promotora o zdrowym charakterze. Podziękowanie które pomoże studentom wyrazić swoją wdzięczność za okazaną pomoc. W pudełku prezentowym umieszczone zostały małe słoiczki z miodem oraz herbatki. Dzięki personalizowanej karteczce wraz z pięknym tekstem prezent staje się bardzo osobisty i niepowtarzalny. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy

  Elegancki zestaw prezentowy, dzięki któremu studenci elegancko podziękują Promotorowi za pomoc i dobre rady. W białym pudełku umieszczona została aromatyczna herbata, kubek z imieniem, czekolada, miodek, woreczek z lawendą, nabierak do soli. Personalizowana karteczka z podziękowaniami i dopasowana wstążka świetnie dopełniają całość prezentu na...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Brak pomysłu na prezent na podziękowanie dla Promotora? Idealne rozwiązanie to jest kraftowy zestaw, wypełniony najwyższej jakości produktami. Dodatkowo pudełko udekorowane zostało specjalną naklejką z pięknym tekstem oraz personalizacją. Taki prezent można wręczyć osobiście lub od całej grupy studentów. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Wspaniały kraftowy box prezentowy na podziękowanie Pani Promotor za pomoc, dobre rady i cierpliwość od studentów. W skład prezentu wchodzą najwyższej jakości produkty, które oczarują obdarowana osobę. Dodatkowo na wieczku umieszczona została personalizowana karteczka z pięknym tekstem podziękowań. Prezent jest gotowy do wręczenia. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino, herbatka i sól MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino, herbatka i sól MEGA DUŻY

  Stylowy prezent z winem i herbatą na podziękowanie dla Pani Promotor od studentów. W różowym pudełku umieszczone zostały najwyższej jakości produkty, które zachwycą obdarowaną osobę. Dodatkowo na wieczku znajduje się specjalna personalizowana karteczka z pięknymi podziękowaniami. Zestaw wykonany z dbałością o każdy detal.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Elegancki prezent dla Pani Promotor na podziękowanie za pomoc i dobre rady podczas pisania pracy dyplomowej. W różowym pudełeczku umieszczona została butelka wina, aromatyczna herbatka, czekolada, płatki róż oraz sól do kąpieli. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Prezent wspaniale dopełnia karteczka na wieczku z podziękowaniami i podpisem...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Jaki prezent wręczyć Pani Promotor na podziękowanie za dobre rady? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest różowy zestaw z personalizowaną karteczką z pięknym tekstem. Wewnątrz pudełka umieszczona została butelka wina w kryształowej butelce, sól do kąpieli, świeca w szkle i zapałki, pianki, myjka do ciała. Tak przygotowany prezent świetnie sprawdzi się na...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Wspaniały różowy zestaw na podziękowanie dla Pani Promotor od studentów. W eleganckim pudełku umieszczona została konfitura z płatkami róż, herbata, słoiczki z miodem, lizak, czekoladki, pianki i płatki róż. Całość wyjątkowo zdobi karteczka z pięknymi podziękowaniami i podpisem . Tak przygotowany prezent możesz wręczyć osobiście lub od całej grupy.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Elegancki prezent dla Pani Promotor jako podziękowanie za pomoc i wskazówki dla studentów. W środku znajduje się herbata, kawa, mleczna czekolada oraz sól do kąpieli. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia przez jedną osobę lub całą grupę. Na wieczku znajduje się personalzacja oraz podziękowanie.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Kawa i likier MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z IMIENIEM Kawa i syrop MEGA DUŻY

  Podziękowanie dla Pani Promotor w różowym pudełku prezentowym. W środku znajdują się starannie skomponowane elementy, które pozwolą wyrazić wdzięczność za pomoc i wskazówki dla studentów. Prezent jest personalizowany na wieczku podpisem osób wręczających prezent oraz imieniem Promotora.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Idealnie dopasowany prezent dla Promotora. W różowym pudełku prezentowym umieszczona została różana herbatka, płatki róż, sól do kąpieli, słoiczek z miodem, cukierki. Na wieczku pudełeczka znajduje się specjalna karteczka z pięknymi podziękowaniami dla Pani Promotor oraz personalizacją. To wspaniała propozycja na prezent od jednej osoby, a także od całej...

  69,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

  Prezent dla Pani Promotor na podziękowanie za pomoc, cierpliwość, wsparcie oraz dobre rady podczas pisania pracy dyplomowej. Piękny zestaw w pudełku prezentowym, w którego skład wchodzi herbata, sól do kąpieli oraz słodkie pianki. Całość została udekorowana dopasowaną wstążką i specjalną karteczką z podziękowaniami i personalizacją. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Polskie Smaki Folk
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Promotora Z PODPISEM Polskie Smaki Folk

  Brak pomysłu na prezent dla Promotora? Wspaniałym pomysłem będzie folkowy zestaw w prezentowym pudełku. W skład wchodzi zestaw czekolad oraz pyszne śliwki w czekoladzie. Całość prezentu wykonana w folkowym motywie prezentuje się bardzo oryginalnie. Pięknym dopełnieniem jest personalizowana karteczka z podziękowaniami od studenta lub całej grupy studentów.

  99,98 zł
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami
  22,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami

  Oryginalna forma podziękowania dla Dziadków oraz Chrzestnych. Ręcznie robiona czekolada z truskawkami prezentuje się niezwykle przepięknie. Wykonana z dbałością o każdy szczegół zachwyci wszystkich zebranych gości. To wspaniały pomysł, aby podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. 

  22,98 zł
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i aronią
  22,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i...

  Biała czekolada ręcznie robiona z pistacją oraz aronią. Wspaniały upominek dla wszystkich zebranych gości na uroczystości Chrztu lub Komunii dziecka. Ręcznie wykonana ze szczególna dbałością o każdy element. Czekolada jest pięknie zapakowana, przewiązana została wstążką. Gotowa do wręczenia lub dołożenia do większego upominku.  

  22,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości w minimalistycznej odsłonie! Papierki na krówki ozdobione są delikatnym, złotym sercem, co dodaje im niesamowitej elegancji i szyku. Krówki świetnie sprawdzą się jako słodki upominek dla gości czy do rozłożenia w ozdobnych misach jako część Słodkiego Stołu na każdą okazję. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  23,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  4 Recenzje

  Czekoladki mleczne z motywem serduszka i napisem Dziękuję to wspaniały upominek dla gości Twojej restauracji. Słodkie upominki wspaniale prezentują się na stole na talerzach gości lub w szklanych misach. 

  23,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki podziękowanie na słodki upominek dla gości to fantastyczny pomysł na dodatek do upominków dla gości! Krówki zapakowane są w ozdobny papierek w botanicznym motywie gałązki eukaliptusa w wersji minimalistycznej. Dzięki temu całość wygląda niesamowicie pięknie i świetnie sprawdzi się jako element do Słodkiego Stołu czy do rozłożenia przy nakryciach...

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  23,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka podziękowanie uniwersalna na każdą okazję! Czekoladka ozdobiona jest botanicznym motywem gałązki eukaliptusa, co dodaje całości niezwykłej elegancji. Czekoladki warto zapakować w ozdobne pudełeczka i wręczyć gościom jako drobny upominek w podziękowaniu za przybycie. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Uniwersalne czekoladki podziękowanie za przybycie dla gości na Chrzest, Komunię, ślub czy Roczek. Czekoladki dekorowane są pudrowymi kwiatami na kraftowym tle oraz posiadają napis "Dziękujemy". Taki upominek jest bardzo oryginalny oraz z pewnością zaskoczenie wśród gości. 

  23,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa

  Elegancka torba prezentowa z udekorowana ślicznym wzorem gałązki eukaliptusa. Piękny dodatek pozwoli elegancko zapakować upominek dla bliskiej osoby. Torba została wykonana z grubego papieru, dzięki czemu prezentuje się wspaniale. 

  8,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA
  11,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA

  Torba na prezent z napisem Beautiful Day z motywem świeżego eukaliptusa. Torba pozwoli elegancko zapakować każdy prezent. Wspaniały dodatek w stonowanej kolorystyce znakomicie sprawdzi się na każdą okazję.

  11,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie.

  39,00 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23

  Szukasz prezentu dla mężczyzny, który można wręczyć na specjalną okazję? Zamów kraftowego pudełko z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj upominek w skład, którego wchodzi: skórzany portfel, brązowy pasek, bawełniane skarpetki, drewniana mucha, czekoladą w ozdobnym opakowaniu oraz śmietankowe krówki. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, taty, męża dla podróżnika KD25
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, taty, męża dla podróżnika KD25

  Mega elegancki box prezentowy dla niego na specjalną okazję. Podaruj upominek w kraftowym pudełku z męską zawartością. Wybieraj zestaw z butelką rumu, notesem dla podróżnika, globusem, przepysznym batonem oraz czekoladowymi cygarami. Zamów kosz prezentowy w stylowej odsłonie z motywem graficznym retro. 

  299,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 58 elementów

Prezenty dla promotora

Obrona pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej czy doktoranckiej to naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Z pewnością taka chwila wiąże się z wielkimi emocjami oraz stresem. Przygotowania do obrony zazwyczaj trwają długie miesiące oraz są wspierane przez promotora, który służy wiedzą i doświadczeniem w trakcie pisania. Jego rady często są nieocenione i sprawiają, że zdanie obrony staje się dużo łatwiejsze. Warto w takim przypadku docenić pracę, jaką promotor włożył w przygotowanie Cię do egzaminu. Chcesz w ramach podziękowania wręczyć mu unikalny podarunek? Taki prezent może przyjmować najróżniejsze formy, dlatego w naszym sklepie internetowym znalazło się wiele propozycji, spośród których z łatwością wybierzesz ten najlepszy!

Elegancki prezent dla promotora

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że w ramach takich podziękowań zwykle wręcza się kwiaty czy butelkę wyśmienitego alkoholu. Można do nich dołączyć także mleczne czekoladki czy śmietankowe krówki, które wspaniale uzupełnią podarunek. Jednak takie zestawy możesz też kupić jako gotowy produkt. Stworzone z dbałością o najmniejsze szczegóły bez dwóch zdań spodobają się obdarowanej osobie. Lawendowy box dużych rozmiarów jest idealnym przykładem takiego prezentu. Wewnątrz pudełka z grubej tektury na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożona została butelka musującego wina, która nadaje całości bardzo eleganckiego charakteru. Do kompletu dołączone zostały sole do kąpieli, aromatyczna herbata, zapachowa świeca, słoiczek miodu oraz tabliczka czekolady. To bardzo uniwersalny prezent dla promotora.

Prezent dla promotora lawendowy mega box z winem

Box prezentowy dla promotora

Kosz prezentowy dla promotora

Jakie jeszcze zestawy znaleźć można w naszej ofercie? Wspaniałą propozycją bez najmniejszych wątpliwości jest eko kosz prezentowy w drewnianej skrzyni. Solidne i estetyczne wykonanie sprawia, że taki prezent nie tylko mile zaskoczy adresata, ale też sprawi mu wyjątkową przyjemność. Duża, drewniana skrzynia wewnątrz posiada kartkę z modnym motywem i personalizowanym tekstem. W środku opakowania na naturalnej wełnie drzewnej wyeksponowane zostały różnego rodzaju produkty. Zestaw kaw smakowych oraz unikalnych miodów to idealna propozycja zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Takie podarunki mogą mieć też inne formy. Kosz prezentowy z winem oraz herbatą, kawą, miodem i czekoladkami bez dwóch zdań będzie trafionym podziękowaniem. 

Prezent dla promotora smakowe miody i kawa

Prezent dla promotora w skrzyni

Obrona pracy - prezent dla promotora

Prezent dla promotora wręczyć można od razu po napisaniu pracy w ramach podziękowania za pomoc w jej tworzeniu. Taki podarunek można także przynieść na absolutorium i w trakcie oficjalnego zakończenia przekazać go profesorowi. Personalizowany prezent złożony z uniwersalnych, a zarazem pieczołowicie przygotowanych produktów będzie dla niego miłym gestem. Promotor dzięki temu poczuje się doceniony i naprawdę dobrze zapamięta osobę wręczającą podarunek. Jeśli chcesz, by prezent był szczególny i wyjątkowy, mamy dla Ciebie niezawodną propozycję. Folkowy kosz prezentowy stworzony według niebanalnego projektu to świetny podarunek dla promotora. Czarne pudełko z śliwkami w czekoladzie i zestawem czekolad to smakowita, a zarazem niezwykle gustowna propozycja.